Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: mała111 »

beti pisze:Do Malej---co tak sie unosisz,broniac coz mozesz kazdego lekarza?pewnie masz cos wspolonego z tym zawodem,moze corunia kogos?...co do skargi to tylko prosty tekst ,[[[pies psu ucha nie ugryzl]]],
hahah rozbawiłaś mnie do łez nie nie jestem córką żadnego lekarza ,jestem pacjentką taką jak Ty i każda inna ,ale potrafie spojrzec na to tez z drugiej strony ,a Ty zamiast żalić się na forum trzeba było domagać sie swoich praw na oddziale ,wówczas zabrakło Ci języka ??? Co do skargi akurat w tej kwestii nie bede Ci tłumaczyc bo i tak pewno tego nie zrozumiesz.

p.s Jak zauważyła Jaślanka11
Jaślanka11 pisze:Matko Świeta!! :szok: !- jedno zdanie, a tyle treści. Nic dodać, nic ująć :mur:
Emily86 pisze: Skąd takie niepochlebne opinie o szpitalu skoro jest tam tak świetnie??
post powyżej jest odpowiedzią na Twoje pytanie
Blanka pisze:Kobity wyladowałam ostanio na pogotowiu wieczorem i muszę stwierdzić,że zostałam bardzo mile potraktowana lekarz dyzurujący ,był konkretny nie zbył kolokwialnie mówiąc człowieka... pielęgniarki tez bardzo sympatyczne ,słuzace pomacą nie wiem moze miałam szczescie poprostu,lub mój urok osobisty tak zadziałał(zartuje oczywiście...:))
róż
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 marca 2012, 14:35

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: róż »

Szpital, jak każdy inny w Polsce. Raz trafisz na dobrego lekarza a raz na kompletnego ignoranta i zupełnie niestworzonego do leczenia ludzi
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: beti »

do malej ,zauwazylam wlasnie ,ze nie jestes zadna corunia,bo inteligencji ci brak,ha ha,nie zale sie na forum,lecz podzielilam sie opinia tym co mnie akurat spotkalo,wiec moze ty sie nie udzielaj,skoro nie masz nic do napisania,tylko krytykowania kazdego kto dolozy nowa niezbyt mila opinie,moze masz racje,ze nie zrozumie,bo nigdy nie skladalam zadnej skargi,ale ty pewnie masz to w jednym palcu,wiec podziel sie swoja madroscia,a napewno wiecej ludzi z tego skorzysta.........................
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: greg@@ »

beti pisze:do malej ,zauwazylam wlasnie ,ze nie jestes zadna corunia,bo inteligencji ci brak,ha ha,nie zale sie na forum,lecz podzielilam sie opinia tym co mnie akurat spotkalo,wiec moze ty sie nie udzielaj,skoro nie masz nic do napisania,tylko krytykowania kazdego kto dolozy nowa niezbyt mila opinie,moze masz racje,ze nie zrozumie,bo nigdy nie skladalam zadnej skargi,ale ty pewnie masz to w jednym palcu,wiec podziel sie swoja madroscia,a napewno wiecej ludzi z tego skorzysta.........................
beti żalisz się i żalisz a nic z tego nie wynika rzuć konkretnym nazwiskiem i faktami a wszyscy będą wiedzieć o co i o kogo chodzi.
Emily86
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 12 grudnia 2011, 11:36
Lokalizacja: Kraków/Jasło

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: Emily86 »

Myślę, że beti opisała swoją sytuację w szpitalu dość dokładnie a podawanie nazwisk lekarzy, którzy mogli popełnić błąd na pewno nie wpłynie pozytywnie na "wizerunek" szpitala :p ha ha . A skoro niektórzy użytkownicy tak dokładnie i dogłębnie analizują każdą wypowiedź i krytykują każde słowo (mała111 w szczególności jest mistrzynią w tej kwestii - gratuluję!) to chciałam zauważyć, że temat tego forum to Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie) - temat baaardzo ogólny wiec mogę ogólnie napisać że są tam kiepscy specjaliści itd. Jak złożycie temat - Opnie o neurologach pracujących w Jasielskim Szpitalu ( podajcie imiona i nazwiska kiepskich lekarzy wraz z nr tel i adresem) to pogadamy hehehe :p ;)
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: mała111 »

beti pisze:do malej ,zauwazylam wlasnie ,ze nie jestes zadna corunia,bo inteligencji ci brak,ha ha,nie zale sie na forum,lecz podzielilam sie opinia tym co mnie akurat spotkalo,wiec moze ty sie nie udzielaj,skoro nie masz nic do napisania,tylko krytykowania kazdego kto dolozy nowa niezbyt mila opinie,moze masz racje,ze nie zrozumie,bo nigdy nie skladalam zadnej skargi,ale ty pewnie masz to w jednym palcu,wiec podziel sie swoja madroscia,a napewno wiecej ludzi z tego skorzysta.........................
hehe Ty za to inteligencją tryskasz na prawo i lewo ,wybacz że ja taki szary mało inteligentny człowieczek skrytykowałam Twój post i nie pogłaskałam Cie po główce i Ci nie przytaknełam ,co do skarg to niestety nigdy nie miałam okazji ich wnosić bo wyobraź sobie, że jestem traktowana jak królewna i ba przyjmowana nawet bez kolejki ot widzisz takie mam plecy :padam: i nawet nie jestem jak Ty to stwierdziłaś "córeczką ordynatora" bo przeciez jestem za mało inteligentna na to by nią być :rotfl: :rotfl: :rotfl:
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: beti »

greg,jesli chcesz znac nazwiska to zaloz strone.
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: beti »

do emily 86,widze ze kumasz temat ,oby tak dalej......
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: beti »

do malej 111,daj sobie spokoj z tym podawaniem nazwisk i krytyka opinionawcow,bo jestes nudna,nie kumasz tematu,to sie nie wcinaj,chyba ze masz cos ciekawego do napisania......tak wogole to szukasz klotni raczej,a to inna beczka,wiec daruj sobie z ta prowokacja,bo ja nie bede sie znizac do twojego poziomu,wiec zegnam cie.
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: mała111 »

beti pisze:do malej 111,daj sobie spokoj z tym podawaniem nazwisk i krytyka opinionawcow,bo jestes nudna,nie kumasz tematu,to sie nie wcinaj,chyba ze masz cos ciekawego do napisania......tak wogole to szukasz klotni raczej,a to inna beczka,wiec daruj sobie z ta prowokacja,bo ja nie bede sie znizac do twojego poziomu,wiec zegnam cie.
Po formie Twoich wypowiedzi można wywnioskować że raczej Twój poziom inteligencji jest taaak bardzo wysoki że jak dla mnie zdecydowanie za "wysoki" :padam: :padam: Miłego dnia Ci życzę
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: obiektywnyObserwator »

Każdy myślący człowiek, który przeczytał kilka ostatnich postów widzi kto, jak, i na ile jest inteligentny :rotfl:
Także Beti zejdź troszkę z tonu ;)
Skargi trzeba składać na bieżąco, i nie ważne czy to szpital czy twarda babeczka toffi w Keksie... :hyhy:
Jak ma ktoś problem to zamiast od razu interweniować, czeka cierpliwie z uszami spuszczonymi po sobie, a potem heja z krytyką wszystkiego i wszystkich na forum. To już za późno, nikt Ci teraz nic nie naprawi ani nie zrekompensuje, trzeba było w szpitalu działać, jeśli Ty nie byłaś w stanie to od czego masz chłopa czy rodzinę, która Cię tam na pewno odwiedzała ??? Teraz miej pretensje tylko do Siebie, tam też pracują ludzie a nie maszyny.
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: mała111 »

obiektywnyObserwator pisze:Każdy myślący człowiek, który przeczytał kilka ostatnich postów widzi kto, jak, i na ile jest inteligentny :rotfl:
Także Beti zejdź troszkę z tonu ;)
Skargi trzeba składać na bieżąco, i nie ważne czy to szpital czy twarda babeczka toffi w Keksie... :hyhy:
Jak ma ktoś problem to zamiast od razu interweniować, czeka cierpliwie z uszami spuszczonymi po sobie, a potem heja z krytyką wszystkiego i wszystkich na forum. To już za późno, nikt Ci teraz nic nie naprawi ani nie zrekompensuje, trzeba było w szpitalu działać, jeśli Ty nie byłaś w stanie to od czego masz chłopa czy rodzinę, która Cię tam na pewno odwiedzała ??? Teraz miej pretensje tylko do Siebie, tam też pracują ludzie a nie maszyny.
Dziękuje Obiektywnyobserwatorze ale przypuszczam że Twój poziom ;) inteligencji również tego nie ogarnie :hyhy: czytając Twoje wypowiedzi zaliczasz się również tak jak i ja :padam: do osób jak to napisała z zaniżonym poziomem :ok: Miłej pracy :)
Emily86
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 12 grudnia 2011, 11:36
Lokalizacja: Kraków/Jasło

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: Emily86 »

Widzę, że temat zmienił się z opinii o szpitalu na: jaki poziom inteligencji mają poszczególni użytkownicy Forum Jaslo4u ;);).
Ale wracając do pierwotnej dyskusji to owszem lekarz też człowiek ale w jego pracy nie ma miejsca na prywatne sprawy i problemy! Nieuwaga prowadzi do błędów, które mogą mieć nieodwracalne skutki.
Myślę też, że żaden lekarz w szpitalu w Jaśle nie przyzna się do błędu bo to mogłoby wpłynąć na jego "karierę" oraz pozbawić go tych wieeelkich pieniędzy.....
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: mała111 »

Emily86 pisze:Widzę, że temat zmienił się z opinii o szpitalu na: jaki poziom inteligencji mają poszczególni użytkownicy Forum Jaslo4u ;);).
Ale wracając do pierwotnej dyskusji to owszem lekarz też człowiek ale w jego pracy nie ma miejsca na prywatne sprawy i problemy! Nieuwaga prowadzi do błędów, które mogą mieć nieodwracalne skutki.
Myślę też, że żaden lekarz w szpitalu w Jaśle nie przyzna się do błędu bo to mogłoby wpłynąć na jego "karierę" oraz pozbawić go tych wieeelkich pieniędzy.....
Tu się z Toba zgodzę ,a co do drugiej części byc może się mylisz nie wszyscy lekarze są źli i osobiście znam kilku którzy przyznali sie do błędu ,nie będe przytaczać ale sprawa była opisywana na Jasło 4u jakis czas temu, dla mnie to wielki szacunek dla takiego medyka który potrafi z pokorą przyznac się do błędu i ponieść konsekwencje,a tak własnie było w owej sytuacji.Pozdrawiam
Emily86
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 12 grudnia 2011, 11:36
Lokalizacja: Kraków/Jasło

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: Emily86 »

A tak w temacie oszczędności - to tak jak pisałam Szpital zaczyna szukać oszczędności i zaczyna od zwalniania i zabierania tym, którzy i tak mają mało, np. salowe. Jaslo-net czy teraz jasło piszą o tym. A może by tak w ramach oszczędności zabrać też trochę administracji czy lekarzom :). Bo jak się Panie salowe zbuntują to lekarze sami będą musieli biegać i sprzątać po pacjentach :p :p.
ODPOWIEDZ