Czy znacie dobrego psychologa?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
ana387
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 19 kwietnia 2010, 10:51

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: ana387 »

Pana Górniaka odradzam!Jest młody i niedoświadczony!Powinien jeszcze się uczyć!
Rayito
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 07:25

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: Rayito »

Mam zupełnie odmienne zdanie na ten temat. To, że psycholog nie tak dawno studiował jest akurat dużym atutem - podejście do psychiki ludzkiej bardzo się w ostatnich czasach zmieniło. A ja znam osobiście jedną osobę, której pan Górniak naprawdę bardzo pomógł.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: T135 »

ana387 pisze:Pana Górniaka odradzam!Jest młody i niedoświadczony!Powinien jeszcze się uczyć!
HaHa, dlaczego odradzasz? Uzasadnij. Tylko dlatego, że młody? :wstyd: Że młody, nie znaczy, że gorszy, wręcz przeciwnie. Pozatym na kim się ma uczyć? Na psach?
MichalZ
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 grudnia 2009, 15:57

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: MichalZ »

Akurat jestem osobą, której Pan Paweł Górniak pomógł powrócić do rzeczywistości. Ma nowoczesne podejście do pacjenta i dużą wiedzę. Leczyłem się kilka lat z powodu depresji - życie mnie wcześniej nie oszczędzało.. Leki nie skutkowały. Odważyłem się (nie miałem wiele do stracenia). Kilka spotkań wystarczyło żeby przerwać ten obłęd. Nie przyjmuję leków. Teraz cieszę się każdym dniem. Założyłem firmę. Z perspektywy oczywiście trzeba chcieć pomóc sobie samemu, ale trzeba znaleźć osobę która potrafi pokierować. Mnie się to udało.
Awatar użytkownika
ana387
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 19 kwietnia 2010, 10:51

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: ana387 »

A ja jestem ciekawa czy to nie tylko reklama!Widzę ,ze niektórzy zakładają sobie konto ,zeby coś miłego napisać i zareklamować kogoś!
Jeśli się mylę to ok!Ciesz się ,że jest Ci lepiej!Juz po pierwszej wizycie można samemu stwierdzić czy Ci pomoże czy nie!Ja znam kogoś komu w ogóle nie pomógł.
Ale oczywiście są różne przypadki.
aleczka
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 5 października 2010, 10:57

szukam dobrego psychologa !!!

Post autor: aleczka »

cześć,czy ktoś zna na terenie jasła dobrego psychologa-najlepiej kobietę.gdzie można się wybrać i za ile.leczę się na nerwicę i potrzebuję kogoś kto naprawdę mi pomoże,jeśli ktoś miał podobny problem to piszcie :/
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: myosotis »

Czy zna ktoś jakiegoś psychologa dziecięcego z Jasła lub okolic ? i najlepiej ma jakieś namiary na niego?
bellitka
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 17 września 2009, 13:05

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: bellitka »

aleczka - zakochaj się! nerwica minie nawet nie będziesz wiedziała kiedy ;)
Awatar użytkownika
xyz123
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 224
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:56

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: xyz123 »

ana387 pisze:A ja jestem ciekawa czy to nie tylko reklama!Widzę ,ze niektórzy zakładają sobie konto ,zeby coś miłego napisać i zareklamować kogoś!
Jeśli się mylę to ok!Ciesz się ,że jest Ci lepiej!Juz po pierwszej wizycie można samemu stwierdzić czy Ci pomoże czy nie!Ja znam kogoś komu w ogóle nie pomógł.
Ale oczywiście są różne przypadki.
Reklama czy nie, nieważne ! Ważne, że chory sam będzie miał odpowiednie podejście do leczenia. Bo jeśli nie to nawet psycholog, który ma nawet z 20 lat doświadczenia nie pomoże. Szczerze mówiąc wolałabym młodego lekarza, ze względu na nowoczesne metody leczenia :)
dziewczynazjasla
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2009, 20:15

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: dziewczynazjasla »

myosotis pisze:Czy zna ktoś jakiegoś psychologa dziecięcego z Jasła lub okolic ? i najlepiej ma jakieś namiary na niego?
ponawiam pytanie, bo również chciała bym wiedzieć.
MAGDAS
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 19 lutego 2009, 20:45

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: MAGDAS »

Witaj. jeśli masz problem z depresją to z własnego doświadczenia odradzam jasielskich lekarzy. Leki to możesz sobie sam kupić w aptece. Polecam Ci dr Bukowski z Gorlic, psychiatre, tel.603599411. Naprawdę warto spróbować, bo kto nie miał problemu z depresją nie wie co to znaczy. Pan doktor podchodzi powaznie do sprawy, nie traktuje pacjentów jak zło konieczne a co najwazniejsze pomaga. Zresztą z Jasła jeździ do niego wielu pacjentów, którzy już byli nafaszerowani lekami. Spróbuj, bo z depresją nie ma żartów. Życzę zdrowia:))
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: Jaślanka11 »

"Leki to możesz sobie sam kupić w aptece."
Winszuję znajomości tematu :padam: , jeśli chcesz leczyć depresję lekami typu- Deprim.
Dr Bukowski jest psychiatrą i o ile go znam przede wszystkim zajmuje się leczeniem farmakologicznym. Chyba, że masz na myśli jego syna mgr Tomasza Bukowskiego, który jest psychologiem. Jeśli ktoś chce skorzystać z jego pomocy radzę zadzwonić na oddział psychiatryczny, albo PZP do Gorlic(centrala 183537130), tam dostaniecie namiary na niego. Podobne informacje o jasielskich psychologach dostaniecie od Pań w rejestracji jasielskiej PZP(centralka134463044). Wierzcie mi, one są najbardziej zorientowane, kto jest co wart i w jakiej kwestii można go polecić. Jeśli nie chcesz korzystać z poradni, to namiary na gabinety prywatne na pewno dostaniesz jak poprosisz. Licz się jednak z faktem, że może to być kosztowna terapia, bo jednorazowo to kwestia 50-70zl, a leczenie nerwicy, czy wsparcie w leczeniu depresji bywa czasem długim procesem. Co do wyboru terapeuty- to problem mocno indywidualny. Zasada jest jedna, musi to być osoba, która wzbudzi twoje zaufanie swoją znajomością tematu, poziomem empatii i stylem pracy. Tu nie jest ważne czy psycholog jest młody czy stary, ważne czy zna się na swojej robocie i robi to co lubi. Co do nowoczesnych metod- nawet najnowocześniejszy sprzęt w ręku świeżo upieczonego medyka może być czasem narzędziem zbrodni. Tu bywa podobnie, a dobry psycholog musi się uczyć całe życie( i to nie tylko z książek).
nyc1

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: nyc1 »

potrzebuje pilnie namiarów na dobrego psychologa dziecięcego
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: mała111 »

Czy jest w Jaśle jakiś psychoanalityk??
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: kurczebalde »

Dobry psycholog dziecięcy to Pani Marta Kielar
ODPOWIEDZ