Czy znacie dobrego psychologa?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Postprzez dragoness » 1 grudnia 2014, 14:07

łodyniec napisał(a):Ubiorę perułke ,troche się umaluję ,odmłodzę i mogę przyjąć pacjentkę :P Przy flaszce wina szybko jej depresję z głowy wybiję :P

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie
dragoness
VIP
VIP

Postprzez avicularia » 1 grudnia 2014, 15:01

drawen napisał(a):Potrzebuję psychologa, Ale mam kilka wymagań. Najlepiej kobieta, bo przed taką łatwiej jest się pacjentce otworzyć. Do tego wiek ok +/- 28-35 lat. Główne problemy to myśli depresyjne, słaba samoocena pacjentki, obawy przed przyszłością i koszmary senne. Psychologowie mają różne specjalizację, więc nie chciał bym żeby trafiła na niewłaściwego lekarza. Jakieś opinie o pani doktor przynajmniej podobnej do tej opisanej i namiary, ewentualnie nazwiska, to kontakt już bym znalazł. Z góry dziękuję

http://psychologkrosno.com.pl/#contact
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez łodyniec » 1 grudnia 2014, 19:08

dragoness napisał(a):
łodyniec napisał(a):Ubiorę perułke ,troche się umaluję ,odmłodzę i mogę przyjąć pacjentkę :P Przy flaszce wina szybko jej depresję z głowy wybiję :P

Widzę że mnie śledzisz ,tym samym nabijając sobie posty :rotfl: jak dziecko się zachowujesz ,a przecież już żeś stara :P
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez dragoness » 2 grudnia 2014, 08:34

łodyniec napisał(a):
dragoness napisał(a):

Widzę że mnie śledzisz ,tym samym nabijając sobie posty :rotfl: jak dziecko się zachowujesz ,a przecież już żeś stara :P

Paranoi troszkę? Aaa, to już się kwalifikuje raczej do psychiatry. Przyznaj się, ile masz lat, skoro wykazujesz zainteresowanie moimi?
dragoness
VIP
VIP

Postprzez piotrek » 2 grudnia 2014, 19:28

dla wielu starszych ludzi idealnym psychologiem jest dobrodziej w konfesjonale. W zasadzie bez kolejek, na wszystko ma rozwiązanie, leczenie jest natychmiastowe itp
piotrek
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 2 grudnia 2014, 20:58

piotrek napisał(a):dla wielu starszych ludzi idealnym psychologiem jest dobrodziej w konfesjonale. W zasadzie bez kolejek, na wszystko ma rozwiązanie, leczenie jest natychmiastowe itp

jednym słowem ideał. Pewnie zazdrościsz :P
dragoness
VIP
VIP

Postprzez piotrek » 2 grudnia 2014, 21:16

POza tym jego epikryzy i terapii nikt nie zaskarża, nawet kolega po fachu. Żaden baran czy owieczka się nie poskarży na niefachowość, bo do kogo mogą?
Jednym słowem taki psycholog w sukience to dla nich ideał - dla społeczeństwa mniejszy, bo trzeba nieroba utrzymywać z budżetu za ciężkie pieniądze. Ale ta firma ma wprawę w okradaniu, od ponad 1000lat. Na ziemi, tej Ziemi.
piotrek
VIP
VIP

Postprzez Jaślanka11 » 2 grudnia 2014, 23:38

piotrek napisał(a):POza tym jego epikryzy i terapii nikt nie zaskarża, nawet kolega po fachu. Żaden baran czy owieczka się nie poskarży na niefachowość, bo do kogo mogą?
Jednym słowem taki psycholog w sukience to dla nich ideał - dla społeczeństwa mniejszy, bo trzeba nieroba utrzymywać z budżetu za ciężkie pieniądze. Ale ta firma ma wprawę w okradaniu, od ponad 1000lat. Na ziemi, tej Ziemi.

Myślę, że popadasz w skrajność. Sama znam profesjonalnie wykształconych psychologów rekrutujących się z pośród księży. Co prawda w Jaśle już taki nie praktykuje ( a szkoda, bo jego pomoc, nawet dla świeckich terapeutów czasem okazywała się nieoceniona), ale ciężko pracował na swoje utrzymanie. Sama mam alergię na księży, zwłaszcza tych starej daty, którym wydaje się, że pleban niekwestionowany autorytet i władzę dostaje bezwarunkowo wraz ze święceniami, ale nie lubię pieniactwa i wpychania wszystkich do jednego wora. Zresztą wydaje mi się, że wątek ten założony został po to aby ktoś, kto faktycznie potrzebuje pomocy mógł dostać konstruktywne informacje, a nie wątpliwej jakości "przemyślenia" lokalnych twardzieli. Chcesz sobie ulać żółci to załóż swój wątek o czornych w kieckach i nie mieszaj w to psychologów.
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez piotrek » 3 grudnia 2014, 02:05

idąc do spowiedzi wielu zwłaszcza starszych ludzi, odczuwa ulgę gdy się wyspowiadają. Tego co ich boli i przeszkadza nie powiedzieliby psychologowi, a powiedzą w konfesjonale. To dla nich jest właśnie pomoc psychologiczna, co ciekawe kto siedzi po drugiej stronie nie ma dla nich żadnego znaczenia. Tak ich wychowano, prawdopodobnie :)

a cuda różne tam można usłyszeć :rotfl: http://metro.gazeta.pl/Wydarzenia/1,126 ... bo___.html
piotrek
VIP
VIP

Postprzez Jaślanka11 » 3 grudnia 2014, 15:20

piotrek napisał(a):
a cuda różne tam można usłyszeć :rotfl: http://metro.gazeta.pl/Wydarzenia/1,126 ... bo___.html

Kokardy opadają :szok:, i nie bardzo wiem czego to miałoby dowodzić.
Jak się pożyje parę lat,dobrze dostanie się w d..ę (i wcale nie trzeba być psychologiem czy księdzem), to nie wiele jest w stanie człowieka zdziwić, czy aż tak rozbawić. Ale wystarczy też poczytać komentarze na tym portalu, żeby zobaczyć tych, których do łez potrafi rozbawić nawet cudza tragedia. To co dla jednych jest powodem do uciechy po pachy, dla innych, w kontekście życiowego bagażu, bywa niewyobrażalnym dramatem. Jeśli jeszcze obce Ci jest pojęcie szacunku dla drugiego człowieka i jego uczuć, to przynajmniej nie rób z siebie BĘBNA - wielki, głośno dudni, a w środku pusto.
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez piotrek » 3 grudnia 2014, 20:50

żeby tylko inni takimi bębnami jak ja, to myślę że nie byłoby tak źle na świecie :) Pozdrawiam!
piotrek
VIP
VIP

Postprzez julia1978 » 12 kwietnia 2015, 10:05

Może jakieś nowe opinie na temat pana Górniaka? W jakim mniej więcej wieku jest ten psycholog? A może ktoś mi poleci kogoś dobrego, kto w Jaśle przyjmuje na nfz? Może ktoś korzystał z pomocy psycholog Marty Majewskiej?
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez menua » 6 maja 2015, 18:32

szczerze mówiąc w jaśle nie znam ani jednego dobrego psychologa..
menua
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez owocowy_drops » 6 maja 2015, 19:18

Na nfz do psychologów są strasznie długie terminy
owocowy_drops
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez xalix » 6 maja 2015, 19:38

Pan Górniak pomógł mojej córce. Ostatnio chodziła do niego moja siostra, chyba z rok na nfz. Była zadowolona. Miły i kompetentny. Może mieć koło 35 lat.
xalix
Debiutant
Debiutant

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie