galeria jasło, opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
kobraic
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 23:06

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: kobraic »

Ostatnio przeszedłem całą galerie i nic ciekawego dla siebie nie widziałem, ceny wygórowane nie na Jasielskie zarobki no chyba że ktoś jest kierownikiem, lekarzem albo jeszcze kimś innym.
Najczęściej zatrzymuję się chyba w Empiku, a do Media Expert do lepiej iść obok galerii bo taniej :]
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18470
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: dragoness »

No bo jak sama nazwa wskazuje - galeria, więc tylko do oglądania. Gdyby nie Empik, to nie chodziłabym tam wcale.
medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 grudnia 2010, 08:13

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: medvedik »

Czy orientuje się ktoś kiedy w końcu ma być otwarcie Galerii Panorama i co w końcu ma tam być
pimpin
Mistrz
Mistrz
Posty: 99
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 18:51

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: pimpin »

medvedik pisze:Czy orientuje się ktoś kiedy w końcu ma być otwarcie Galerii Panorama i co w końcu ma tam być
Lepiej brzmiało by Centrum Handlowe Panorama, taka z niej galeria jak z Mody na sukces horror, no ale cóż....
Otwarcie ma nastąpić w grudniu 2011r. Nie znam jeszcze dokładnych szczegółów jakie sklepy tam będą, na pewno Restauracja z tarasem na samej górze :piwo:
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: galeria jasło

Post autor: Wojtq »

piękna lusi pisze:rossmann nie prowadzi sprzedaży wielu firm,które ma wispol.np.nie ma isa dory i wielu wielu innych...to żadna konkurencja dla wispolu ten rozzmann,no i jaka obsługa w jednym i drugim????wispol to przemiłe kompetentne panie a nie ochroniarz chodzący krok w krok za klientem...ja sie czuje jak złodziej w rossmannie i nie chodzę tam wcale...i nie ma on firm które ja kupuje...
A mi tam ten i każdy inny ochroniarz zwisa. Chce to niech łazi. Ja tam się nie przejmuję. Ostatnio 40 minut chyba stałem koło stoiska z odświeżaczami powietrza by wybrać coś co będzie ładnie pachnieć :) łaziła menda w tę i w drugą. Ale mi to loto :) Złodziejem nie jestem. A jak myślą w Rossmanie że taka praca ochrony jest OK to niech się zastanowią bo faktycznie stracą klientów co bardziej wrażliwych na tym punkcie. Przecież nikt nie będzie chodził do sklepu by się spieszyć z zakupami by uniknąć wrednego chłodnego spojrzenia p. Ochroniarza na swych plecach.
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: Wojtq »

pocachontas84 pisze:Ci pracodawcy to chyba juz na mózg padli :zly: wymagania mają wygórowane a stawki najlepiej to by poobcinali :kwasny: noi najlepiej zeby pracownik był dostępny 24/dobe :hyhy: no a ludzie niestety muszą z czegoś żyć...ale 800zł i biegła znajomosc ang to nawet komentowac nie będę :wsciekly:
Ja na stażu rok temu dostawałem z PUP 750 zł i nikt nie wnikał w znajomość angielskiego :) Więc niech się nie błaźnią w tym nędznym sklepiku z Galerii.
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: Wojtq »

medvedik pisze:Czy orientuje się ktoś kiedy w końcu ma być otwarcie Galerii Panorama i co w końcu ma tam być
Już dawno by otworzyli gdyby nie grupka palantów z pędzelkami szukających WIELKIEGO ODKRYCIA ARCHEOLOGICZNEGO. Śmiechu warte...
Awatar użytkownika
roza
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 16 października 2011, 09:28

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: roza »

Przydały by się w galerii takie sklepy jak Umbro,Divers,Reporter.
ewa10
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 17 stycznia 2012, 13:26

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: ewa10 »

uuu powiało grozą :szok: ale fakt faktem że ta galeria to lipa :kwasny:
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: jarkor2013 »

Po co było przenosić sklepy z miasta do galerii? Czy nie można było na ich miejscu otworzyć innych sklepów tj. Orsay, Greenpoint czy H&M? Przecież w tych sklepach są te same ceny co w innych. I tym sposobem ludzie dalej wolą jeździć do Rzeszowa czy Krakowa na zakupy. Ta galeria ma fatalne rozmieszczenie, chcieli zrobić na środku Keksa, czy im to wyszło? - nie sądzę, z tego co widać to dalej jest w budowie. Jednym słowem porażka.
Awatar użytkownika
szara eminencja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 331
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Niewidomsko

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: szara eminencja »

Wojtq pisze:
medvedik pisze:Czy orientuje się ktoś kiedy w końcu ma być otwarcie Galerii Panorama i co w końcu ma tam być
Już dawno by otworzyli gdyby nie grupka palantów z pędzelkami szukających WIELKIEGO ODKRYCIA ARCHEOLOGICZNEGO. Śmiechu warte...
Jako że byłem jednym z tych "palantów", to powiem że takie wypowiedzi są "śmiechu warte". No ale tak, najważniejsza jest galeria...
nisenira
Mistrz
Mistrz
Posty: 98
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 00:19

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: nisenira »

teraz ta galeria to jeden wielki kicz..pamietam galerie jaka byla na samym poczatku,teraz zmieniaja kazdy sklep i wydziwiaja masakra
basiek0109
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 lipca 2011, 18:54

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: basiek0109 »

nisenira: dokładnie, na początku galeria była ok, dopóki nie zaczęli zmieniać wszystkiego i "ulepszać", a ten Jysk i Media Expert czy jak to się tam nazywa to porażka kompletna :kwasny: :kwasny: !Jedyny plus to to, że otworzyli Reserved w końcu :super: Mam tylko nadzieję, że w najbliższej przyszłości nie zlikwidują Mohito i Top Secret na rzecz kolejnego sklepu ze sprzętem agd czy rtv (żal!) :mur: :/ Acha no i oby na dole Empik oszczędzili i Rossmana :) :) :ok:
Sabina88
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 13:36

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: Sabina88 »

A może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym wielkim odkryciem archeologicznym???
Awatar użytkownika
szara eminencja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 331
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Niewidomsko

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: szara eminencja »

Sabina88 pisze:A może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym wielkim odkryciem archeologicznym???
Chodzi o miejsce w którym stoi galeria Panorama. Kiedyś w tym miejscu stała jasielska synagoga zniszczona przez Niemców w 1939 (dziś został po niej jedynie mur oporowy), podczas prac archeologicznych okazało się że w tym miejscu przed synagogą stał dwór obronny tzw. "Koci Zamek".

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /710113420
http://www.jaslo4u.pl/zaskakujace-odkry ... jaslo-9120
ODPOWIEDZ