galeria jasło, opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
wodzu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 283
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 19:35

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: wodzu »

wiadomo kiedy otwierają nowe sklepu w galerii jasło na piętrze?
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: galeria jasło

Post autor: N2N »

gość 3 pisze:
frycia pisze:Ochroniarz faktycznie nie jest sympatyczny, ale nie zgodzę się co do tego że w Wispolu są miłe sprzedawczynie. Już kilka razy mi się zdarzyło, że musiałam czekać 10 minut w kolejce (nikt przede mną nie stał) bo pani musiała sobie porozmawiać ze znajomymi.

Fryciu nierealne jest,żebyś stała w kolejce,skoro nikogo za tobą nie było...a już na pewno nie 10 min,chyba szybko tracisz poczucie czasu:) wispol to jedyna konkretna drogeria w całym jaśle, a obsługa nieporównywalna do żadnej innej! Byłam ostatnio i zostalam przemiło obslużona, to bardzo kompetentne i wyszkolone dziewczyny wiec nie pisz takich bzdur i idź do rossmana jak chcesz mnieć ciągle kogoś za swoimi plecami wtedy poczujesz sie doceniona i nie bedziesz musiala czekac w kolejce:P:P
bzdura, już nie tylko z doświadczenia ale też od paru znajomych słyszałem, że obsługa w wispolu jest beznadziejna. Zwłaszcza w galerii chodzą wypicowane plastikowe paniusie i zamiast pracować to stoją za ladą i... pudrują się malują itd. a czasami jest jeszcze taka starsza, koło 50-tki blondynka przy kości, bardzo niemiła i odstraszająca klientów, chyba jest kierowniczką tam, jedyna miła i kompetentna tam jest taka ruda, około 30-tki, zawsze pomoże, a inne te młode jak o coś zapytasz to odpowiadają "jeżeli nie ma na wystawie, to nie mamy" to ja mam wiedzieć czy jest coś na wystawie? Po to tam są żeby mi to znalezc. Najlepsza obsługa jest w rosmanie i w naturze, zawsze fachowo pomogą
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: mała111 »

Ja tam na Wispol nie narzekam zawsze doradzą najbardziej zadowolona jestem z porad dziewczyny na kosmetykach kolorowych idealnie dobrała mi podkład i nie wciska drogich rzeczy tylko dobre,jak jej nie ma zakupów nie robie:)
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: serjtankian »

W piątek otwarcie JYSK w Galerii :)
989monia989
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 czerwca 2011, 23:33

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: 989monia989 »

a nie wiecie czy nie szukaja do ktorychs ze sklepow w galerii sprzedawczyni?? :)
xkubx
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 9 czerwca 2010, 23:27
Lokalizacja: Jasło

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: xkubx »

Musisz iść i popytać :oczami:
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: jędza »

szukają,
wczoraj widziałam ogłoszenie bodajże w Mohito,
warto też zajrzeć do tych co mają być dopiero otwarte
989monia989
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 czerwca 2011, 23:33

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: 989monia989 »

no to dobrze :) popytam, ale niestety w jasle wogole nie idzie znalezc pracy ;/
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: N2N »

w mohito, cropp haus mniej więcej co miesiąc dwa są przyjęcia. I ciągle się zmieniają pracownice, wcale się nie dziwie, bo jak raz, dwa razy pod rząd dostanie wypłatę 800-900zł to kpina, a wymagania też mają, biegła znajomość j.angielskiego. Tak obcokrajowcy do jasielskiej galerii zaglądają że ulala
989monia989
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 czerwca 2011, 23:33

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: 989monia989 »

no to rzeczywiscie kiepsko.. ale lepsze w sumie te 800 niz siedzenie w domu i nie zarabaianie niczego:/ a nie wiesz czy teraz szukaja kogos do croppa housea czy cos w tym stylu? :)
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: Laura Diaz »

Biegła znajomość angielskiego i 800 zł? To chyba tylko w Jaśle możliwe :zalamany: Nie chce mi się w to wierzyć za bardzo :zdziwko: W sumie najniższa krajowa wynosi więcej, to chyba te laski tam mają jakieś umowy-zlecenia, nie wiem???? :(
989monia989
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 czerwca 2011, 23:33

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: 989monia989 »

ciekawa jestem gdzie sprawdzaja ta biegla znajomosc angielskiego?? :]
Awatar użytkownika
pocachontas84
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 8 października 2010, 15:56

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: pocachontas84 »

Ci pracodawcy to chyba juz na mózg padli :zly: wymagania mają wygórowane a stawki najlepiej to by poobcinali :kwasny: noi najlepiej zeby pracownik był dostępny 24/dobe :hyhy: no a ludzie niestety muszą z czegoś żyć...ale 800zł i biegła znajomosc ang to nawet komentowac nie będę :wsciekly:
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: Szeherezada »

Jakoś nie szaleję za jasielską Galerią. Wg mnie nie ma tam cudów. A co do pracy, to z tego co mi wiadomo, co chwilę zmieniają dziewczyny w House i Cropp.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: galeria jasło, opinie

Post autor: wiolka666 »

to prawda nie ma nic zaskakujacego a pani w hausie jedna porażka ja ogladam ciuchy a ta mnie opierdziela że jej rozwalam poszłam stamtad jak najszybciej chyba w sumie od tego sa:) porażka
ODPOWIEDZ