Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Makadamia
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 1 kwietnia 2010, 21:34

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: Makadamia »

Jester pisze:Tylko pan Jaracz. Umawia pacjentów w taki sposób, że nie trzeba czekać na korytarzu, nie ma poślizgów czasowych. Poza tym i przede wszystkim, jest kompetentny. Ma pewną rękę, sprawnie zajmuje się pacjentem. Jest bardzo skupiony na tym, co robi. Polecam, na prawdę, polecam. Dodatkowo, jest chirurgiem dentystycznym, więc z pewnością doradzi najlepszą formę leczenia i - jeśli sam nie będzie miał warunków do jej przeprowadzenia, to podpowie co robić. Ceny chyba takie jak wszędzie, więc raczej nie trzeba się bać, że wyliczy więcej niż konkurencja.
A gdzie dokładnie przyjmuje ten p. Jaracz?? Macie jakieś namiary na niego??
Jester
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 25 marca 2008, 12:10

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: Jester »

A gdzie dokładnie przyjmuje ten p. Jaracz?? Macie jakieś namiary na niego??[/quote]

Przyjmuje na ul. Kazimierza Wlk.1 (między sklepem z ubraniami dla dzieci a stoiskiem z gadżetami do komórek),
telefony: 13 448 12 34 albo 608 639 866
Awatar użytkownika
Vr6
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 15 lutego 2010, 20:25

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: Vr6 »

kto!!!??? :krzeslem:
P. Jaracz???? ostatno byłem u niego z 3 lata temu, i to prtzez przypadek bo byłem u mówiony z panią Arszyńską(mam nadziej ze nie przekręciłem nazwiska)
przychodzę na wizyte a tam pan Jaracz pali licho dostałęm znieczulenie po czym odraz podkreslam słowo odrazu przystąpił do swojej pracy cały zabieg miałem na żywca :/ a znieczulenie zaczeło działąć po zabiegu dopiero... dodam tylko tyle że wystrczająco zraził mnie do stamoatologów...
bardzo dużo dobrego sżłyszałem o pani Pankowicz.
Jester
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 25 marca 2008, 12:10

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: Jester »

Łomatko! Jaracz jara??? Niemożliwe, on nie pali. Znam go. Może sobie pomyliłeś gościa z Paczosą. Ten dopiero daje czadu: pali przy pacjentach, mało tego, pali podczas zabiegu i właśnie tak stosuje znieczulenie: nie czeka aż zacznie działać tylko harata na żywca.
piękna lusi
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 lipca 2010, 16:31

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: piękna lusi »

dr.giebułtowski na szajnochy-polecam-ma nowoczesne znieczulenie komputerowe-bezbolesne-bez wkłuć...ja leczę tam zęby:)
tunia
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 30 marca 2011, 15:12

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: tunia »

Czy jest w Jaśle stomatolog, który usuwa zęby pod narkozą? Proszę o namiary...
fascynacja88
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 27 lutego 2011, 18:37

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: fascynacja88 »

piękna lusi pisze:dr.giebułtowski na szajnochy-polecam-ma nowoczesne znieczulenie komputerowe-bezbolesne-bez wkłuć...ja leczę tam zęby:)
Do dr Giebułtowskiej ciężko jest się dostać. Obecnie rejestrują na wrzesień. Ale potwierdzam mają tam świetny sprzęt i naprawdę się opłaca.
varius
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 11 lutego 2011, 08:14

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: varius »

tunia pisze:Czy jest w Jaśle stomatolog, który usuwa zęby pod narkozą? Proszę o namiary...
Polecam dr Giebułtowską, posiada bezbolesne znieczulenie komputerowe a dowiedziałem się że ma też znieczulenie ogólne (podtlenek azotu? chyba tak się nazywa)dla dzieci, dorosłych chyba też. Zresztą gabinet na kilka stanowisk i zdaje się dość dobrze wyposażony, kamery przy fotelach i jakiś inny sprzęt ale się nie znam. Jedynie co ostatnio usłyszałem przy recepcji to to że na ten rok już nie ma miejsca na NFZ a jedynie prywatnie. Można na ubezpieczenie ale do innych lekarzy.
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: martunialla »

A ja z ręką na sercu każdemu mogę polecić pana doktora Borda-Sieczkowski, na przeciwko szpitala. Sama chciałam narkozy, ponieważ miałam do usunięcia wszystkie zęby mądrości. Pan Sieczkowski mi odradził i po szybkim znieczuleniu usunął ząb tak, że ani się nie zorientowałam. Dosłownie 5 minut i było po wszystkim, ani nie poczułam. Naprawdę bardzo polecam.
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: Fps »

Witam
Dzisiaj wykruszył mi się zab do końca :wsciekly: :cenzura: : wsciekly: .... (ostatni zab na dolnej szczęce z lewej strony). I zeby go usunac prawdopodobnie bedzie potrzebne rozcianie dziąsła(raczej na pewno bo niema nawet za co go złapać żeby wyrwać) Chciałbym isc do prawdziwego specjalisty który mi to zrobi przy minimalnym bólu, to mój 3 ząb który muszę wyrwać i chce żeby to było nie przy takim bólu ze tracę przytomność, a co dopiero dziąsło potrzeba naciąć proszę o polecenie dentysty z powołania :)
greta194
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 23 lipca 2010, 15:24

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: greta194 »

No ja własnie jutro ide z tym samym zebem do doktor chaluchy( nie wiemczy nazwisko napisalam dobrze) juz 3 zeba mam w tym samym stanie ze nie ma za co złapac. i wszystkie to zeby madrosci. poprzednie wyrywala mi bez zadnego nacinania i takich tam i normalnie nie wiedzialam kiedy to zrobila. jak dla mnie bardzo dobra mila i przesympatyczna pani
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: Tenshi »

Ja też się tak nastawiałam, jak Fps, że na pewno będzie mi dentystka nacinała dziąsło, potem szyła itd. itd. Tymczasem, poszłam z przerażeniem w oczach, zapytałam wprost, czy będzie potrzebne nacięcie, bo zęba nie ma za co złapać, a ona odpowiedziała, że to najmniejszy problem. Pomęczyła się trochę, bo 45 minut, ale nic nie czułam, dokupiłam sobie za 20 zł mocniejsze znieczulenie i wyrwała bez rozcinania dziąsła. Teraz mam podobną sytuację i znowu sobie tak wmawiam, więc pewnie wybiorę się, jak zacznie mocno boleć- standard.
The Nun

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: The Nun »

Tenshi, jeśli można wiedzieć, to napisz u kogo byłaś i ile kosztuje taka "przyjemność" razem ze znieczuleniem.. Mam do wyrwania ósemkę i pół roku się wybieram, jednak póki co strach jest silniejszy.. :/ Może być na PW.
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: Fps »

Tesnhi u kogo bylas ? Podaj nr ;p
greta194
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 23 lipca 2010, 15:24

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: greta194 »

heh bylam wlasnie dzis z ta osemka:-) zero bolu chociaz mialam slabsze znieczulenie dla kobiet w ciazyyyyyyy. co prawda nie jest najtansza ale sie oplaca. jesli nie ma zapalenia to super. a tak sie balam. A jeszcze dopowiem ze jakies pol roku temu tez u niej bylam i usuwalam dwa zeby w tym madrosci ma gorze i tez zero bolu. chociaz podobno sa gorsze do usuniecia. polecam
ODPOWIEDZ