Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
greta194
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 23 lipca 2010, 15:24

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: greta194 »

a i nic mi nie nacinala. podwadzala tylko. teraz jak znieczulenie przestalo dzialac to troche piecze ale ok
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: Tenshi »

Ja byłam w Rzeszowie, bo tutaj nie znam nikogo :) Jeśli Was to interesuje, to poszukam nr :)
Pani dentystka młodziutka, przyjęła mnie dooopiero o 13, bo się bała, że sobie nie poradzi, a o tej godzinie przychodziła właścicielka gabinetu (dentystka), żeby w razie wu mieć pomoc. Taka przyjemność- dodatkowego znieczulenia 20 zł :) Reszta na NFZ. Wizyta praktycznie z dnia na dzień. Kobietka anioł, w okularach widziałam moje dziąsło i krzywiłam się trochę, z przerażenia oczywiście, a ona za każdym razem przerywała i pytała czy boli hehe :) Ale co z tego, jak znowu się boję.... eh.
nisenira
Mistrz
Mistrz
Posty: 98
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 00:19

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: nisenira »

Ja polecam dentystę Michała Lubasia.przyjmuję w Jaśle na ulicy Baczyńskiego:) nad biedronką,koło gabinetu ginekologicznego.:) bólu zero, kompletne zero! ;-) nie czułam nic. chodze do niego od kad przyjmuje w Jaśle i jestem meeega zadowolona. Ostatnio robiłam żeba-leczenie kanałowe. nie mogłam miec znieczulenia poniewaz jestem w ciązy a nic nie czułam.moze lekkie ukłucie aale tylko tyle. naprawde wielu moim znajomym go poleciłam i kazdy jest zadowolony.wykonuje rozne zabiegi chirurgiczne. najlepiej tam isc i zabrac sobie ulotke:) wszystkoopisane:) gdyby ktos chcial to moge podac nr tel
The Nun

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: The Nun »

Nisenira, podaj numer. Szukam rozpaczliwie dobrego dentysty. Czy ów Pan przyjmuje na NFZ czy tylko prywatnie? Jak prywatnie, to dużo bierze za wizytę?
Możesz odp. na priv, jak nie chcesz podawać tutaj danych.. Dzięki
Daria2
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 9 lipca 2010, 13:43

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: Daria2 »

dr Lubas 606 384 106 - również polecam. Przyjmuje tylko prywatnie
nisenira
Mistrz
Mistrz
Posty: 98
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 00:19

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: nisenira »

the nun- juz masz n r. przyjmuje narazie tylko prywatnie lecz z tego co mi wiadomo ma tez przyjmowac na NFZ. a ile za wizyte to zalezy :) najlepiej umow sie na wizyte i pytaj :)
benyBek
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 26 marca 2015, 12:05
Lokalizacja: Polska

Zamienił bym z wami słowo na ten temat

Post autor: benyBek »

Fajne forum, z wieloma ciekawymi wątkami. Na pewno wrócę tu jeszcze nieraz.
benyBek
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 26 marca 2015, 12:05
Lokalizacja: Polska

Nowy post

Post autor: benyBek »

Nigdy nie zastanawiałem się nad tego typu rzeczami,. Doceniam tym bardziej poruszenie takiego tematu na forum.
menua
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 24 marca 2015, 20:34

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: menua »

ja chodziłam do dr Wojnarowicz i też mogę polecić, bardzo dobra dentystka, nie mogę narzekać na jakość usług
ODPOWIEDZ