Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
pablovv
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 20 stycznia 2010, 19:39

Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: pablovv »

Witam!
czy są w jaśle dentyści, którzy leczą w znieczulenie ogólnym (czyli w narkozie)? Jeśli tak to podajcie adres, strone, telefon i cennik jeśli znacie ;)
ArBuZzZ
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 10 stycznia 2009, 16:25

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: ArBuZzZ »

Witam :) bardzo proszę o polecenie jakiegoś dentysty który usuwa ząbki pod narkoza. Proszę o odpowiedz to dla mnie bardzo ważne.
Awatar użytkownika
poker_net
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 18:26

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: poker_net »

Nie bój się dentysty! teraz są takie metody i środki że nie trzeba używać narkozy !!
nula
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 29 lipca 2010, 08:48

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: nula »

Mój mąz w zeszłym roku wyrywał pod narkoza u pani dr.Jojkowej chyba tak sie jakoś nazywała przyjmuje koło dworca PKS i za 7 usuniętych zebów zapłacił 1400 zł..jak teraz to nie wiem :hurra:
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: kasiuńcia »

Jeśli ktoś teraz zdecyduje się na wizytę u Dr.Jajko, musi się nastawić, że tylko gabinet jest nazwany jej osobą, bo sama ona zabiegu nie wykona. Może skompilowany owszem, ale już dość poważne wyrywanie zębów wykonuje mało doświadczony lekarz, zaraz po studiach.
Oto przypadek koleżanki, który w tamtym tygodniu zdecydowała się na zabieg usuwania zęba "mądrości"w gabinecie Dr. Jajko:
Dzień wcześniej koleżanka wybrała się na leczenie kanałowe. Lekarz 7 razy bił jej zastrzyk znieczulający. Za ósmym trafił. Widocznie dawka była za mała, bo koleżanka czuła cały zabieg jak najbardziej na trzeźwo. Jakoś jednak przeżyła. Na drugi dzień miała umówione usuwanie zęba. Za pierwszym razem wbito zastrzyk, lekarz chwycił za zęba, mocował się z nim 45 min. Usunął całą koronę, korzeni nie, a kiedy okazało się, że nie potrafi tego zrobić nakazał koleżance iść do chirurga.Po znieczuleniu koleżanka dziwnie się czuła, dawka chyba tym razem była iście końska, bo nie czuła stóp. Tak więc dziewczyna chodzi z napoczętym zębem. Podobno na korytarzu nasłuchać się można wiele skarg, na tego Pana jeszcze jedynie lekarza, który dopiero uczy się na pacjentach swojego zawodu.
Gdzie jest więc właścicielka gabinetu? Dlaczego ona nie wykonuje ciężkich zabiegów? Przecież dawniej była bardzo wychwalana...Więc ostrzegam-Chyba, że ktoś poszukuje mocnych wrażeń.
Awatar użytkownika
PERSPEKTYWA...
Guru
Guru
Posty: 137
Rejestracja: 26 listopada 2009, 08:38

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: PERSPEKTYWA... »

Daleko szukać nie trzeba w sprawie Pani J. Sam byłem jej pacjentem i uważam że ta kobieta jest już w takim wieku że powinna sobie już siedzieć w bujanym fotelu ( oczywiście jej nie obrażając ) coś delikatnie miała ze wzrokiem bo mówiąc jej który ząb jest do wyrwania brała się w ogóle za inny, mało tego była zagadana z kobietą. Ze znieczuleniem nie mogę powiedzieć że było coś nie tak, dostałem taką dawkę że musieli po mnie przyjechać :szok: bo nie dałem rady ustać na nogach ... w każdym bądź razie zastanowił bym się tyle razy ile miał bym zębów do usunięcia :hyhy:
Awatar użytkownika
Why So Serious?
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 4 września 2010, 14:55

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: Why So Serious? »

Ponoć dentysta, który przyjmuje w gabinecie koło monopolowego w rynku dobrze znieczula, osobiście nie doświadczyłem bo od dłuższego czasu nie mam potrzeby zawitania u dentysty ale z tego co mówili znajomi, którzy tam chodzili to wszystko jest tak jak powinno być - miła atmosfera, dobre znieczulanie i dobra robota.
Nazwisko dentysty to Paździerz czy coś koło tego :D

A i bliskie sąsiedztwo monopolowego też ma zalety w pewnych przypadkach po wyjściu od dentysty... :hyhy:
Ypsilon
VIP
VIP
Posty: 522
Rejestracja: 31 marca 2009, 12:21

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: Ypsilon »

Raczej przed-żeby się znieczulic.
nazwisko jak nazwisko, ale znieczulenie faktycznie nie paździerzowe. :rotfl:
The Nun

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: The Nun »

Why So Serious? pisze:Ponoć dentysta, który przyjmuje w gabinecie koło monopolowego w rynku dobrze znieczula, osobiście nie doświadczyłem bo od dłuższego czasu nie mam potrzeby zawitania u dentysty ale z tego co mówili znajomi, którzy tam chodzili to wszystko jest tak jak powinno być - miła atmosfera, dobre znieczulanie i dobra robota.
Nazwisko dentysty to Paździerz czy coś koło tego :D

A i bliskie sąsiedztwo monopolowego też ma zalety w pewnych przypadkach po wyjściu od dentysty... :hyhy:

Z tego co ja się orientuję, to w rynku koło monopola nie ma gabinetu dentystycznego. Jest, ale koło Santosa. I dentysta nazywa się Paczosa. Nie wiem czy mówimy o tym samym - a Ty przekręciłeś nazwisko, czy mówimy o dwóch różnych osobach..
W Jaśle jest lekarz o nazwisku Paździerz, jednak jest on internistą a nie dentystą.
nula
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 29 lipca 2010, 08:48

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: nula »

Paczosa to bardzo dobry lekarz ale z tego co wiem to ma kłopaty ze zdrowiem i narazie nie przyjmuje przynajmniej w Harklowej w osrodku był detysta...zeby rwał super znieczulenie tez dawał pozadne i nie trzeba był czekać na wizyte terminowa tylko przyjsc w dzień kiedy przyjmował i na ubespieczenie potrafił zrobić co było do zrobienia i do pąb nie trzeba było dopłacac jak u niektórych :cisza: :hurra: :hurra: a ja mam pląby od niego już 3 rok i sa ok.. :ok:
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: Anuskaaa18 »

Z tego co mi wiadomo dr Paczosa nieprędko wróci do zawodu.
Ja niestety nie należę do dosyć szerokiego grona osób poważających tego Pana jako dentystę. Wiadomo, że nie ma osób nieomylnych, niemniej jednak w moim przypadku zamiast pomóc - zaszkodził. :suchy:
Awatar użytkownika
Why So Serious?
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 4 września 2010, 14:55

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: Why So Serious? »

The Nun pisze:
Why So Serious? pisze:Ponoć dentysta, który przyjmuje w gabinecie koło monopolowego w rynku dobrze znieczula, osobiście nie doświadczyłem bo od dłuższego czasu nie mam potrzeby zawitania u dentysty ale z tego co mówili znajomi, którzy tam chodzili to wszystko jest tak jak powinno być - miła atmosfera, dobre znieczulanie i dobra robota.
Nazwisko dentysty to Paździerz czy coś koło tego :D

A i bliskie sąsiedztwo monopolowego też ma zalety w pewnych przypadkach po wyjściu od dentysty... :hyhy:

Z tego co ja się orientuję, to w rynku koło monopola nie ma gabinetu dentystycznego. Jest, ale koło Santosa. I dentysta nazywa się Paczosa. Nie wiem czy mówimy o tym samym - a Ty przekręciłeś nazwisko, czy mówimy o dwóch różnych osobach..
W Jaśle jest lekarz o nazwisku Paździerz, jednak jest on internistą a nie dentystą.
Na pewno koło monopolowego, wiem bo przechodzę tamtędy codziennie ( nie, moja podróż nie kończy się na monopolowym ^^ ).
Co do nazwiska nie byłem całkowicie pewny ponieważ ta dentystka jak wiele innych ma nazwisko dwuczłonowe ( "coś tam" - Paździerz).
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: luki666 »

kasiuńcia pisze:Jeśli ktoś teraz zdecyduje się na wizytę u Dr.Jajko, musi się nastawić, że tylko gabinet jest nazwany jej osobą, bo sama ona zabiegu nie wykona. Może skompilowany owszem, ale już dość poważne wyrywanie zębów wykonuje mało doświadczony lekarz, zaraz po studiach.
Oto przypadek koleżanki, który w tamtym tygodniu zdecydowała się na zabieg usuwania zęba "mądrości"w gabinecie Dr. Jajko:
Dzień wcześniej koleżanka wybrała się na leczenie kanałowe. Lekarz 7 razy bił jej zastrzyk znieczulający. Za ósmym trafił. Widocznie dawka była za mała, bo koleżanka czuła cały zabieg jak najbardziej na trzeźwo. Jakoś jednak przeżyła. Na drugi dzień miała umówione usuwanie zęba. Za pierwszym razem wbito zastrzyk, lekarz chwycił za zęba, mocował się z nim 45 min. Usunął całą koronę, korzeni nie, a kiedy okazało się, że nie potrafi tego zrobić nakazał koleżance iść do chirurga.Po znieczuleniu koleżanka dziwnie się czuła, dawka chyba tym razem była iście końska, bo nie czuła stóp. Tak więc dziewczyna chodzi z napoczętym zębem. Podobno na korytarzu nasłuchać się można wiele skarg, na tego Pana jeszcze jedynie lekarza, który dopiero uczy się na pacjentach swojego zawodu.
Gdzie jest więc właścicielka gabinetu? Dlaczego ona nie wykonuje ciężkich zabiegów? Przecież dawniej była bardzo wychwalana...Więc ostrzegam-Chyba, że ktoś poszukuje mocnych wrażeń.
przezylem podobna przygode,strasznie mnie bolal zab i chcialem go usunac,wiadomo nie od dzis ze pierwsze nalezy sie zarejestrowac.niestety u zadnego z dobrych dentystow nie bylo miejsca,wie zadzwonilem do gabinetu pani Jajko.kazala mi przyjsc.wszystko pieknie ladnie az do momentu kiedy zrujnowala mi cala korone zeba.korzen zostal nie tkniety.ile sie nacierpialem !i nic.powiedziala ze nie jest w stanie mi go usunac(trwalo to okolo godziny 2 razy znieczulenie) ze musze poczekac kilka godzin bo po poludniu ma przyjsc chirurg to on go usunie.zmatrwilem sie ta sytuacja,bo nie mialem juz sil :zalamany: .powiedzialem pani J ze pojde do innego dentysty i tak zrobilem.pojechalem do Debowca gdzie dzieki Bogu przyjmowal bardzo dobry lekarz dentysta pan Jaracz.po 2 minutach wyszedlem bez zeba,malo tego nawet nie poczulem kiedy to zrobil.POLECAM!!!!
The Nun

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: The Nun »

@Why So Serious?

Aha, to w takim układzie ja nie znam i nie wiem dokładnie w którym miejscu jest jej gabinet. Mimo, że koło monopola przechodzę też dość często;)

Pankowicz Paździerz Anna Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
JASŁO
ul. Rynek 10
Telefon: 0606 494-171

A jednak jest - znalazłam w internecie ;) Heh, google nie gryzą jednak.
Jester
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 25 marca 2008, 12:10

Re: Dentysta- Jasło - leczenie pod narkozą

Post autor: Jester »

Tylko pan Jaracz. Umawia pacjentów w taki sposób, że nie trzeba czekać na korytarzu, nie ma poślizgów czasowych. Poza tym i przede wszystkim, jest kompetentny. Ma pewną rękę, sprawnie zajmuje się pacjentem. Jest bardzo skupiony na tym, co robi. Polecam, na prawdę, polecam. Dodatkowo, jest chirurgiem dentystycznym, więc z pewnością doradzi najlepszą formę leczenia i - jeśli sam nie będzie miał warunków do jej przeprowadzenia, to podpowie co robić. Ceny chyba takie jak wszędzie, więc raczej nie trzeba się bać, że wyliczy więcej niż konkurencja.
ODPOWIEDZ