Media Expert - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Czarek1971
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 25 lipca 2011, 19:01

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Czarek1971 »

To że się komuś nie podoba nie znaczy że nie może wygłosić swojej opinii na dany temat.

Przyjęło się powiedzenie "Klient nasz Pan" i myślicie że w sklepie będą Was uważać na bogów a tymczasem tak nie jest. Duże sklepy mogą pozwolić sobie na małą "olewkę" Klientów bo i tak ktoś tam coś kupi.
A jak już przyjdzie to zostanie wykorzystany na wszelkie możliwe sposoby... i to sprzedawca wygra tą bitwę, nie Klient...
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Emily »

Popieram. Tylko w małych sklepach walczą o klientów, bo czasem ciężko jest im się czegoś wyzbyć, a i tak wszyscy idą tam, gdzie zostaną o niemal zhańbieni. I właśnie poprzez ten sposób ludzie zamykają małe sklepy.
lovemeamore
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 3 listopada 2011, 19:08

Re: Media Expert - opinie

Post autor: lovemeamore »

Jak dla mnie obsługa jest dobra kupowałam tam wiele rzeczy w różnym czasie począwszy od tych najtańszych czyli: prostownicy a skończywszy na lodówce, pralce, laptopie.
I jak dla mnie obsługa jest miła ale być może trafiłam po prostu na uprzejmą osobę. Jednakże uważam że "Klient nasz Pan" powinno być w każdym sklepie świętością . Na pewno będzie zniechęcał fakt że w sklepie jest nie miła obsługa.
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Media Expert - opinie

Post autor: mchloek »

Osobiscie z trzech sklepów ME najbardziej chwalę sobie ten koło Lidla. Kupiłam tam lodówke już jakiś czas temu i jestem z niej bardzo zadowolona także uważam, że została mi dobrze doradzona.
Asza
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 19 sierpnia 2012, 18:37

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Asza »

Ja kupiłam plazme w ME obok Marfotu ,bardzo miła obsługa ,zadałam dużo pytań i otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi i jeszcze dodatkowo rabacik...
karoluch25
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 15 czerwca 2012, 16:21

Re: Media Expert - opinie

Post autor: karoluch25 »

Ja również polecam ten na staszica i tylko ten. W galerji ceny z kosmosu, a koło lidla nieprofesionalna obsługa.
medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 grudnia 2010, 08:13

Re: Media Expert - opinie

Post autor: medvedik »

A ja polecam ten koło lidla. ten na staszica ma gburowatego kierownika K... W galeriii to ceny jak na galerie czyli wysokie.
karoluch25
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 15 czerwca 2012, 16:21

Re: Media Expert - opinie

Post autor: karoluch25 »

Kierownik to nie wszystko. Starczy przyjść w dziwnych godzinach i go pewnie nie będzie. Ja kupując tam laptopa czy choćby telewizor go tam nie doświadczyłem.
medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 grudnia 2010, 08:13

Re: Media Expert - opinie

Post autor: medvedik »

Kierownik jak pracuje to tak samo jak inni a nie mam przyjść w dziwnych godzinach.
DUKLA
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 27 sierpnia 2012, 14:43

Re: Media Expert - opinie

Post autor: DUKLA »

A najciekawsze jest to w takich sieciach ja tego doświadczyłem jak meblowałem kuchnie i robiłem zakupy w tym sklepie kolo lidla jeden sprzedawca robił mi zamówienie po kilu dniach okazało sie że zmywarke musze zmienic na mniejszą ale tego Pana nie było i inny zaczał mnie obsługiwać i jak przyszło do zapłaty za towar oni sie między sobą kłucili który mnie obsługiwał normalnie cyrk ale jak urządzenia przywiózł kierowca i podłączyłem pralke okazało sie ze cieknie wąz od spodu i wrociłem zapytac co mam zrobic bo sprzet jest zepsuty to on mi odpowiada że jakaby PAN kupil u mnie a nie u kolegi co laptopy sprzedaje to by Pan był zadowolonyi dał mi numer tel do tego chłopaka co mi to sprzedał. Kupujac w sklepie nie powinno mnie obchodzic kto mnie obsługuje jesli jest awaria to każdy powinien sie tym zając bez wzgledu czy mnie obsługiwał. Wychodze teraz z założenia że lepiej iśc do małego sklepu gdzie liczą sie z klientem a nie do takiego sklepu gdzie jaja sobie robią z klienta. A ta akcja taniej o vat która mnie skusiła do zakupu w tym sklepie to wcale nie było -22% także kolejna porażka.
Czarek1971
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 25 lipca 2011, 19:01

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Czarek1971 »

DUKLA - wybacz ale jeżeli dałeś się nabrać na 22% obniżki to nie jest niczyja wina tylko Twój pośpiech...

co do sklepów - w każdym coś się znajdzie co będzie zachęcać ale i zniechęcać. Galeria to zupełnie inny Media Expert, przynajmniej tak to tłumaczą :)
Szczerze mówiąc to dziwię Ci się że nie reagowałeś jak miałeś taką sytuację...

Piszecie o tym kierowniku na Staszica ale jakoś bez szczegółów... Podczas gdy wypisujecie autentyczne sytuacje ze sklepu koło Lidla to o tym drugim piszecie tylko że jest źle bo jest ten kierownik... W stosunku do Klientów też jest niemiły??
karoluch25
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 15 czerwca 2012, 16:21

Re: Media Expert - opinie

Post autor: karoluch25 »

Sprzęt agd kupowałem w małym sklepie koło gimnazjum nr1 po tym jak lodówkę z media expert koło lidla przywieźli w pozycj leżącej niczym nie zabezpieczoną przed porysaniem. Cena w tym sklepie była mniejsza niż w media na promocji bez vat za ten sam sprzęt.
medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 grudnia 2010, 08:13

Re: Media Expert - opinie

Post autor: medvedik »

Sklep Victoria i koło Lidla mają tego samego dostawcę a Galeria innego mimo że wszystkie Media Expert. Co do kierownika to chodzi o jego wywyższanie się jaki to on jest jak i że co to on nie jest bo jest kierownikiem. Sklep koło Lidla ma więcej towaru niż w Victorii
Czarek1971
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 25 lipca 2011, 19:01

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Czarek1971 »

15 września jakiś festyn ma być w Media Expert. Powtórka z rozrywki z tamtego roku? wybieracie się? Będzie coś można kupić w dobrych pieniądzach czy wszystko będzie sprzedane już w piątek? :cisza:
janiak
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 7 września 2013, 21:04

Re: Media Expert - opinie

Post autor: janiak »

żadnych problemów, obsługa dobra, generlanie wsyzstko normalnie. Pisze tutaj bo generalnie ludzi episza jak zup za słona. U mnie przebiegło wszyzstko normalnie, tak jak powinno. W Media Expert wydalem już blisko 10 tyś i za każdymi zakupami wszystko jest ok.
ODPOWIEDZ