Media Expert - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 11:47

Re: Media Expert - opinie

Post autor: cytrynowakredka »

ja jak coś kupuje to też raczej staram się kupować w media expert, bo mają dobre ceny i duży wybór produktów, na gwarancje tez oddawałam toster kilka razy i żadnego problemu nie było:)
ulkka21
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 21 grudnia 2011, 21:55

Re: Media Expert - opinie

Post autor: ulkka21 »

natomiast ja uwazam ze tam jest drooogo, nieraz porównywałam ceny z innymi sklepami.
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Media Expert - opinie

Post autor: sylwula13 »

może ceny są niskie ale jak przyjdzie coś wymienić co nawet jest na gwarancji to robią problemy
Awatar użytkownika
juitajaslo16
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 18 lutego 2014, 12:17

Re: Media Expert - opinie

Post autor: juitajaslo16 »

z rodzicami kupowalam tv w mediaexpert, przed zakupem kilka osob z usmiechem doradzalo co wybrac byli jak do rany przyłóż co ciekawe po wyborze samsunga 46" po 2 dniach wyskoczyl pionowy pasek przywiezlismy go z powrotem i w media expert byla juz inna bajka nikt nie chcial z nami rozmawiac jeden pracownik powiedzial ze to nie wyporzyczalnia i trzeba bylo sie lepiej zastanowic gdyby nie pomoc osoby trzeciej pewnie nikt by nas z tego sklepu wykopali..
Yolandajv
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 10 października 2016, 22:18

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Yolandajv »

Od tamtej pory zawsze "głębokość" z muzyką kompozytora lub jego wchodzi w grę
Awatar użytkownika
Anitka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 11 października 2016, 15:35

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Anitka »

Do takich sklepów chodzi się po to by zobaczyć na żywo, a kupuje w necie ceneo czy aledrogo mają ceny o połowę lub przynajmniej 1/3 niższe i masz możliwość zwrócić towar zaraz po zakupie bez podania przyczyny.
Juto po tym co Was spotkało moja noga więcej by tam nie stanęła.
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Media Expert - opinie

Post autor: wujek_garfield »

Nie polecam.Możliwe problemy z realizowaniem gwarancji.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Joziiiin »

A co ma sklep do gwarancji ???
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Media Expert - opinie

Post autor: czarni-fan 1910 »

przez neta zamowilem niszczarke do papieru.Po podlaczeniu kabla do gniazdka niszczarka ... nie dzialala !.Pieniadze mi jednak zwrocono .
aragz
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 8 listopada 2016, 12:37
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Media Expert - opinie

Post autor: aragz »

ja osobiście polecam zakupy w mediaexpert, no może poza jedną rzeczą - wciskaniem dodatkowego ubezpieczenia np. standardowo mamy 2 lata, ale.. za dodatkowe 300 zł (czy coś koło tego) możemy dokupić ubezpieczenie sprzętu na kolejne 3 lata. Owszem, w przypadku takiej pralki może się to i przydać, ale w przypadku sprzętów takich jak telewizor czy aparat które szybko tracą na wartości, raczej mija się to z celem.
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Media Expert - opinie

Post autor: kuba1975 »

nie polecam zwłaszcza w tym gdzie jest myjnia ..
gburowaty łysy gosc na kasie ,,,,porazka
enzo23
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 15 grudnia 2016, 14:46

Re: Media Expert - opinie

Post autor: enzo23 »

Zawsze przy jakichkolwiek zakupach na siłe wciskają ubezpieczenie do sprzętu.
papaj
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 14 lipca 2017, 12:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Media Expert - opinie

Post autor: papaj »

W media expert czy media markt to sobie daną rzecz możemy tylko pooglądać i potestować a kupować przez internet zawsze będzie taniej taka jest brutalna prawda.
Awatar użytkownika
kawosz
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 23:38
Lokalizacja: Jasło

Re: Media Expert - opinie

Post autor: kawosz »

Ja zamówiłem telefon do sklepu tam koło lidla lenovo c2 power i wczoraj byłem z zamiarem zakupu tego telefonu ale przed zakupem chciałem żeby mi go włączyli i sprawdzili czy chodzi i jak chodzi, odmówili mi powiedzieli, że nie mogą bo później go nie zwrócą już jeżeli go nie kupię no to głupota, przecież przed zakupem trzeba sprawdzić czy dany produkt jest dobry czy nie bo inaczej to jak kupić kota w worku.
Jacki
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 24 stycznia 2019, 17:34

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Jacki »

Sklep Media Expert na ul. Jana Pawła II 35 Jasło
Nie polecam nikomu tego sklepu bardzo drogo jest, uwazam, ze lepiej kupic przez internet :) Obsługa pozostawia sporo do życzenia. Wciskają ubezpieczenia sprzętu bo oczywiście prowizja dla nich jest najważniejsza! Jeśli przyjdzie nieświadoma starsza osoba i bierze sprzęt na raty to perfidnie wciskają ubezpieczenie kredytu nie informując iż to ubezpieczenie pod kredyt jest nieobowiązkowe!!! Plus wysoka prowizja bankowa za udzielenie kredytu! Panie które pracują przy kredytach "naciagaja" nieświadome osoby na co tylko można żeby jak najwięcej mieć dla siebie PROWIZJI OD WSZYSTKIEGO!
ODPOWIEDZ