Jaki INTERNET (dostawca) dla domu jednorodzinnego w Jaśle??

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Jaki INTERNET (dostawca) dla domu jednorodzinnego w Jaśl

Post autor: Charlie_P »

Mam internet w firmie AP-MEDIA 2mb/s za 30zł a w nocy 4mb/s działa bez zarzutu, filmy online, czy ściąganie plików, przeglądanie stron - wszystko dziala tak jak powinno.
PS do verrox internet nie "chodzi" tylko działa. A 90% zgłoszeń usterek które dostają firmy zajmujące się dostarczaniem internetu jest z winy klientów - zawalony komputer, zawirusowany, zle podpięte, lub powyginane wtyczki, zła konfiguracja, usunięty sterownik, a często nawet się zdarza, że zasilacz jest wyciągnięty z gniazdka :) Kiedyś pracowałem w TP i tego typu sytuacje są nagminne.
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Jaki INTERNET (dostawca) dla domu jednorodzinnego w Jaśl

Post autor: baflo »

Charlie_P pisze:Mam internet w firmie AP-MEDIA 2mb/s za 30zł a w nocy 4mb/s działa bez zarzutu, filmy online, czy ściąganie plików, przeglądanie stron - wszystko dziala tak jak powinno.
PS do verrox internet nie "chodzi" tylko działa. A 90% zgłoszeń usterek które dostają firmy zajmujące się dostarczaniem internetu jest z winy klientów - zawalony komputer, zawirusowany, zle podpięte, lub powyginane wtyczki, zła konfiguracja, usunięty sterownik, a często nawet się zdarza, że zasilacz jest wyciągnięty z gniazdka :) Kiedyś pracowałem w TP i tego typu sytuacje są nagminne.

zgadam się z przedmówcą, bardzo często zdarza się wypięty zasilacz ;) ... :wstyd:
ewahm
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 16 stycznia 2012, 11:22

Re: Jaki INTERNET (dostawca) dla domu jednorodzinnego w Jaśl

Post autor: ewahm »

Interesuje mnie internet ( stacjonarny, mobilny ) na kilka laptopów, bez ograniczeń. Czy to możliwe tylko w neostradzie ? Poradźcie coś.
Awatar użytkownika
Ryś
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 18 października 2011, 19:19

Re: Jaki INTERNET (dostawca) dla domu jednorodzinnego w Jaśl

Post autor: Ryś »

pablo pisze:
Ryś pisze:Podobno to ap-media przenosi sie do Gorlic ?
Ja tam wole JASŁO nasze :super:
...

pablo jak ja mam na pośladkach to ty masz na czole te media wytatułowane.
Z tego co wiem jeden z tych współwłaścicieli Ap media to mieszka w Krakowie. Telgam działał i działa w Jaśle . A to że Mediom się to nie podoba bo jest konkurencja ( i dobrze) to już inna sprawa.
Ja polecam na tym forum http://www.telgam.pl dla równowagi, a to, że wam to nie w smak to inna bajka :hyhy:
Awatar użytkownika
Ryś
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 18 października 2011, 19:19

Re: Jaki INTERNET (dostawca) dla domu jednorodzinnego w Jaśl

Post autor: Ryś »

ewahm pisze:Interesuje mnie internet ( stacjonarny, mobilny ) na kilka laptopów, bez ograniczeń. Czy to możliwe tylko w neostradzie ? Poradźcie coś.
zerknij na www.telgam.pl
apmedia.pl
sigma.jaslo.pl
pascal-net.pl ( coś nie działa)
reszta w google
Awatar użytkownika
zajec
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 22 listopada 2012, 11:15

Re: Jaki INTERNET (dostawca) dla domu jednorodzinnego w Jaśl

Post autor: zajec »

ja bym stawiał na APmedia mam od nich internet w domu i chodzi zawodowo
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Jaki INTERNET (dostawca) dla domu jednorodzinnego w Jaśl

Post autor: baflo »

ewahm pisze:Interesuje mnie internet ( stacjonarny, mobilny ) na kilka laptopów, bez ograniczeń. Czy to możliwe tylko w neostradzie ? Poradźcie coś.
w ap-media możesz podłączyć ile chcesz komputerów pod warunkiem, że masz router i spokojnie wszystko działa
Awatar użytkownika
mileksan
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 4 grudnia 2009, 13:10

Re: Jaki INTERNET (dostawca) dla domu jednorodzinnego w Jaśl

Post autor: mileksan »

Po roku mogę ocenić AP-Media na niezłego dostawcę neta.
Mam łącze 4Mb/s.. do lajtowych streamów ok (ale dzielę łączę w domu na 3-4kompy)
Internet hula raczej stabilnie, choć zdarzają się momenty, że zamula (1-2x / mc - wtedy online zgłaszam problem) a w przeciągu 1 dnia roboczego oddzwaniali i mówili np. że inny dostawca zamulił łącze i że zmienili pasmo czy coś.. a później działa normalnie.
Myślę, że warto sprawdzić jak daleko jest nadajnik a potem wybrać operatora. Do anteny na bloku do którego doprowadzone jest łącze kablem mam z 50m.
glaca
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 18 października 2011, 21:46

Re: Jaki INTERNET (dostawca) dla domu jednorodzinnego w Jaśl

Post autor: glaca »

Ryś pisze:
pablo pisze:
Ryś pisze:Podobno to ap-media przenosi sie do Gorlic ?
Ja tam wole JASŁO nasze :super:
...

Z tego co wiem jeden z tych współwłaścicieli Ap media to mieszka w Krakowie. Telgam działał i działa w Jaśle . A to że Mediom się to nie podoba bo jest konkurencja ( i dobrze) to już inna sprawa.
Ja polecam na tym forum http://www.telgam.pl dla równowagi, a to, że wam to nie w smak to inna bajka :hyhy:
1. Rysiu, rozumiem że jako osoba najbardziej zainteresowana pilnowaniem swoich (telgamu) interesów udzielasz się dość mocno na forum, ale przynajmniej nie udawaj klienta :)

2. Nie bardzo rozumiem po co wypisujesz posty, że AP-MEDIA przenosi się do Gorlic, że jeden ze współwłaścicieli mieszka w Krakowie itp. Kogo to obchodzi?
Tym bardziej nie rozumiem podkreślania co kilka postów że Telgam jest operatorem lokalnym - wybacz - dla mnie to nie ma znaczenia, ale w zestawieniu z informacjami na waszej własnej stronie wygląda to co najmniej śmiesznie :) http://www.telgam.pl/struktura-wlasnosci
51% - Aleksander Stojek Invest 2.0 Sp. z o.o. - zarejestrowana we Wrocławiu
10% - Runicom S.A. - zarejestrowana w Warszawie
17% - Prymus S.A. - zarejestrowana w Tychach
8% - p. Adam Łanoszka - prezes Runicom Corporate Finance - http://www.newconnect.info/wiadomosc_ze ... dcza-338c7
6% - INVESTcon GROUP S.A. - zarejestrowana w Poznaniu
8% - pozostali
Z lokalnego operatora została tylko nazwa :) Równie dobrze można stwierdzić że Netia jest lokalnym operatorem :)

3. Cieszę się że Jasło Ci siępodoba - zapraszamy w gości częściej :)
glaca
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 18 października 2011, 21:46

Re: Jaki INTERNET (dostawca) dla domu jednorodzinnego w Jaśl

Post autor: glaca »

No i jeszcze jeden smaczek który mi się strasznie spodobał: http://www.wirtualnejaslo.pl/artykul/pi ... nect/2798/

"...Runicom S.A. warszawski fundusz inwestycyjny private equity poprzez swoją spółkę cypryjską kupił udziały w Przedsiębiorstwie Telekomunikacyjnym Telgam Sp. z o.o. z Jasła..."

Pozdrawiam :)
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: Jaki INTERNET (dostawca) dla domu jednorodzinnego w Jaśl

Post autor: kowalski38200 »

Odświeżam rozmowę. Czy ktoś analizował aktualne oferty dostawców internetu radiowego? :niepewny:
Czarni1910Jasło_INFO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 385
Rejestracja: 23 lipca 2014, 10:49
Lokalizacja: Śniadeckich 15

Re: Jaki INTERNET (dostawca) dla domu jednorodzinnego w Jaśl

Post autor: Czarni1910Jasło_INFO »

Proszę pana radiówka to już prehistoria.
Nie ponosisz kosztów anten itp.
Czas na zmiany i na coś dużo szybszego jak np. lte
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Jaki INTERNET (dostawca) dla domu jednorodzinnego w Jaśl

Post autor: borsuk 1.8 »

Miałem AP-Media i wszystko było ok,nie polecam Sigmy porażka
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: Jaki INTERNET (dostawca) dla domu jednorodzinnego w Jaśl

Post autor: kowalski38200 »

Ale czy to działa w Jaśle?
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Jaki INTERNET (dostawca) dla domu jednorodzinnego w Jaśl

Post autor: borsuk 1.8 »

kowalski38200 pisze:Ale czy to działa w Jaśle?
Co takiego
ODPOWIEDZ