Najlepsza myjnia W Jasle?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
doda19
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 9 lutego 2011, 20:02

Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: doda19 »

Jaka Jest Najlepsza Myjnia W Jaśle?
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Najlepsza MYjnia W JAsle?

Post autor: kociamberek »

Nie wiem jaka jest najlepsza bo to pojęcie względne dobra jest w ris mocie ale i na Jana Pawła, to z samoobsługowych, z "normalnych" myjni polecam Delfin na Jana Pawła bo na Żeromskiego już jej nie, na pewno nigdy nie umyje auta u "leidis" D.
mati85061
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 15 marca 2009, 22:18

Re: Najlepsza MYjnia W JAsle?

Post autor: mati85061 »

z ręcznych to polecam Delfina na jana pawła chłopaki dobrze myja staraja sie i dobrze auto zawsze jest nawoskowane a z bezdotykowych to chyba w tym momencie na Ris mocie . zobaczymy jak bedzie na pksie myjnia funkcjonowac jak otworzą
Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 415
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepsza MYjnia W JAsle?

Post autor: Jacek1986 »

Z bezdotykowych niestety Rismot odpada- ciśnienie na myjcie strasznie niskie. Ja korzystam tylko z myjni kolo Media Expertu- tam ta myjka daje dużo lepsze ciśnienie chodź wiadomo mycie ręczne jest lepsze- autko dokładnie umyte, ale na zimę nie ma sensu przepłacać, bo auto i tak po kilku kilometrach wygląda tak samo.
lilijka
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 3 maja 2010, 14:27

Re: Najlepsza MYjnia W JAsle?

Post autor: lilijka »

a ja myjni koło media expert nie polecam, często coś się psuje i lubi zżerać pieniądze nie odwdzięczając się za nie wodą :dobani:
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Najlepsza MYjnia W JAsle?

Post autor: kociamberek »

Jacek1986 pisze:Z bezdotykowych niestety Rismot odpada- ciśnienie na myjcie strasznie niskie. Ja korzystam tylko z myjni kolo Media Expertu- tam ta myjka daje dużo lepsze ciśnienie chodź wiadomo mycie ręczne jest lepsze- autko dokładnie umyte, ale na zimę nie ma sensu przepłacać, bo auto i tak po kilku kilometrach wygląda tak samo.
Nie jestem entuzjastą Ris-motu ale co do myjni to ciśnienie owszem jest niskie ale za to jest szczotka która to odrabia z nawiązką
lejdis1
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 11 lutego 2011, 13:59

Re: Najlepsza MYjnia W JAsle?

Post autor: lejdis1 »

a ja korzystam z myjni bezdotykowej na Żeromskiego cisnienie duże i czasy w miare -ogólnie podoba mi sie.
Awatar użytkownika
PERSPEKTYWA...
Guru
Guru
Posty: 137
Rejestracja: 26 listopada 2009, 08:38

Re: Najlepsza MYjnia W JAsle?

Post autor: PERSPEKTYWA... »

Osobiście w większości korzystam z usług myjni na stacji paliw " ENERGOPAL " i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Mogę z czystym sumieniem polecić.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Najlepsza MYjnia W JAsle?

Post autor: kociamberek »

kociamberek pisze:
Jacek1986 pisze:Z bezdotykowych niestety Rismot odpada- ciśnienie na myjcie strasznie niskie. Ja korzystam tylko z myjni kolo Media Expertu- tam ta myjka daje dużo lepsze ciśnienie chodź wiadomo mycie ręczne jest lepsze- autko dokładnie umyte, ale na zimę nie ma sensu przepłacać, bo auto i tak po kilku kilometrach wygląda tak samo.
Nie jestem entuzjastą Ris-motu ale co do myjni to ciśnienie owszem jest niskie ale za to jest szczotka która to odrabia z nawiązką
po ostatniej przypadkowej wizycie na tej myjni odwołuje wszystko co pozytywnego napisałem i powiedziałem o tej niby myjni, a raczej płukance jeszcze słabsze ciśnienie brak chemii i zimna woda
jasmin
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, 09:24

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: jasmin »

najlepsza myjnia jest na lwowskiej przy rondzie. Jak do tej pory nigdzie mi auta lepiej nie umyto i wyczyszczono w środku. Jedyny minus, ze zawsze maja kolejki, jak każdy porządny punkt usługowy :)))
jano
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 13:42

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: jano »

temat był już wałkowany; trzeba rozróżnić mycie i płukanie samochodu na samoobsługowych płukankach, osobiście nigdy nie byłem i nie będę na płukance - szkoda lakieru; jeśli chodzi o Myjnie to oczywiście w starej mleczarni i Vianor w Warzycach - faktem jest, że Dobre umycie samochodu min 40 minut
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: wiolka666 »

moja najlepsza myjnia jest trawnik przed domem :) heh
pipi86
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 22:32

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: pipi86 »

czysto.pl
koko1
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 7 stycznia 2012, 20:18

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: koko1 »

Co myślicie o myjni bezdotykowej koło Majstra?
basta990
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 1 listopada 2011, 11:36

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: basta990 »

a na jakiej ulicy jest myjnia rismot.?
ODPOWIEDZ