dentysta dla dziecka

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

dentysta dla dziecka

Postprzez danielek1 » 15 lutego 2011, 00:06

Wybieram się na pierwszą kontrolną wizytę z trzylatkiem. Doradźcie kogoś w Jaśle, po kim maluch nie będzie miał urazu do dentysty do końca życia.
danielek1
Początkujący
Początkujący

Re: dentysta dla dziecka

Postprzez smykula_27 » 15 lutego 2011, 01:16

To niestety nie Jasło, ale dentystka super. Moja 3 letnia córeczka uwielbia do niej chodzić. Miała już popsute ząbki i dała sobie wyleczyć. Nawet sama chce iść, a później chwali się wszystkim, jaka to dzielna jest. Chociaż ogólnie jest bardzo nieśmiała.Pani dentystka ma super podejście do dzieci. W 100 % polecam. Ale tak jak mówiłam to nie Jasło, ale Brzostek. Ja dojeżdżam, w sumie nie jest to jeszcze tak daleko. A naprwdę te pierwsze wizyty z dzieckiem są bardzo ważne. Jedyny minus, przyjmuje tylko prywatnie. Nazywa się Rączka, chyba Barbara.
Nie wiem czy pomogłam :)
Powodzenia z maluszkiem!
smykula_27
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez LookingForAngels » 15 lutego 2011, 01:52

Ja osobiście polecam panią Ilone Bałon-Dudałe. Dzieki niej pozbyłam sie mojego urazu do dentystów, a musze przyznac, że nabawiłam sie go za sprawą pewnej powszechnie znanej i szanowanej pani P.(nie wymienie pełnego nazwiska)...;] W każdym razie - polecam serdecznie, dla dzieciaczków, jak również i dorosłych jest idealna. Na wizyte trzeba troszke poczekac, ale oplaca sie!
LookingForAngels
Guru
Guru

Postprzez MAGDAS » 15 lutego 2011, 11:20

Witam. My z córcią możemy polecić Panią dr. Pierz. Przyjmuje w Gemini na Baczyńskiego. Moja córeczka miała 3,5 roku jak poszłyśmy na wizyte kontrolną. Za pierwszym razem nie pozwoliła sobie załatać dziurki, ale Pani doktor nie krzyczała na nią ani nic, choć wiem z włąsnego doświadczenia, że niektóre Panie doktor tak reagują. Córeczka umówiła się sama z Panią doktor, że przyjdzie za dwa tygodnie. I tak przy drugiej wizycie ząbek został załatany, mała chętnie chodzi na wizyty kontrolne. I co ciekawe Pani dr. Pierz dzieci przyjmuje na fundusz, wystarczy się zarejestrować. Polecamy :)
MAGDAS
Obyty
Obyty

Postprzez lilijka » 15 lutego 2011, 12:04

Nie wiem jakie teraz ma podejście dr Słowik, ale dawniej był według mnie idealnym dentystą dla dziecka, wszystko odbywało się bezstresowo i dzieciaki chętnie do niego wracały
lilijka
Ekspert
Ekspert

Postprzez comfort7754 » 2 października 2012, 12:04

Najlepsza Dentystka na Jaśle pani Justyna Dziedzic dokładna i się przykłada byłam u różnych tych najlepszych czyli już o tych którzy sobie wyrobili markę wiadomo o kogo chodzi 15 minut i 70 zł i ząb po 3 miesiącach się sypie polecam tą panią :)
comfort7754
Debiutant
Debiutant

Postprzez mija » 12 lipca 2013, 16:06

Mam pytanko czy pani dr Ilona Bałon Dudała przyjmuje na kase chorych ? czy tylko prywatnie i ile trzeba czekać na wizyte bo muszę z 7 -mio latkiem si wybrać , a tak w ogóle to kto dla dziecka będzie miły i go nie zrazi do dalszych wizyt? dzięki :)
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Nowy post

Postprzez benyBek » 4 kwietnia 2015, 02:13

Bardzo ciekawe podejście, mogę prosić o rozwinięcie wątku?
benyBek
Guru
Guru

Postprzez makatka » 9 stycznia 2018, 22:18

Ja byłam z córką 4latka u Anny Węgrzyn na kotlinie, polecali ja na fb na forum. Córka zadowolona, nie zrazila się mimo że nawet miała na pierwszej wizycie leczonego ząbka więc mogę polecić :)
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez doorotka » 23 stycznia 2018, 13:44

ja z córką chodzę do krosna, na czajkowskiego, polecam dla dzieci, ceny niewygórowane, przemiła pani z superpodejściem do dzieci
https://www.facebook.com/Gabinet-Stomat ... 077959577/
doorotka
Bywalec
Bywalec

Postprzez żabka1 » 23 stycznia 2018, 16:05

Miludent w Jaśle na Baczyńskiego lek.Damian świetne podejście do dziecka
żabka1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Powrót do Opinie