firma MEBLOWIT z Glinika, szafy wnękowe - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
justi1122
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 21 lutego 2011, 15:41

firma MEBLOWIT z Glinika, szafy wnękowe - opinie

Post autor: justi1122 »

Witam
Potrzebuję jakiejś informacji - opinii na temat firmy meblowej MEBLOWIT z Glinika lub polecenia jakiejś firmy która wykonałaby mi szafę zabudowaną?
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: MEBLE - SZFY WNĘKOWE

Post autor: Laura Diaz »

Mnie robiła firma WIST z Krosna i jestem zadowolona, no ale Krosno to dość "daleko" :)
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: MEBLE - SZFY WNĘKOWE

Post autor: wiolka666 »

z nowego żmigrodu robia fajne szafy i zawożą za darmo do ilus tam kilometrów
Awatar użytkownika
pocachontas84
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 8 października 2010, 15:56

Re: MEBLE - SZFY WNĘKOWE

Post autor: pocachontas84 »

justi1122 pisze:Witam
Potrzebuję jakiejś informacji - opinii na temat firmy meblowej MEBLOWIT z Glinika lub polecenia jakiejś firmy która wykonałaby mi szafę zabudowaną?
Jesli chcesz moge podac Ci namiary na priv do Pana( z Zimnej Wody) ,który robił szafe dla mnie ( 2 lata temu) cena 1 600zł i równiez jestem bardzo zadowolona.W dodatku zazyczyłam sobie taką szafę,która nie tylko z jednej strony posiada bok i drzwi przesuwne a reszte ma przymocowaną do scian i sufitu ale taką ,która stoi na niedużych nóżkach i z kazdej ztrony ma płytę(włącznie z plecami) a którą mozna byłoby w razie czego poskładać i przenieśc do innego mieszkania.Czy ilośc materiałów potzrebna do wykonania takiej szafy jest o wiele większa nic do zwykłej do zabudowy.A jednak cena mnie zszokowała tzn myślę ,ze byla bardzo niska.Wiadomo ze to juz chwilke temu jak pisałam wyzej ale myslę ze i teraz nie bedzie ona zbytnio wygórowana ;) Musze dodać iż szafa ta jest dosć szeroka(3 drzwiowa) nie posiada lustra- bo tutaj koszty tez ida w górę ,jednak typowo pod mój gust,gdyz Pan uwzglednił wszelkie moje zugestie.Oczywscie jeśli ktos zażyczy sobie drzwi z pleksy lub szkła hartowanego czy jeszcze jakies inne bajery to niestet to juz cena idzie w parze z resztą.POLECAM
P.S.
Pan , o ktorym pisze wykonywał dla mnie rowniez meble do przedpokoju i równiez się nie rozczarowałam .pozdrawiam
ODPOWIEDZ