Najlepsza kwiaciarnia w Jaśle?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Levitt
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 17 listopada 2010, 10:41

Re: Najlepsza kwiaciarnia w Jaśle?

Post autor: Levitt »

Ja polecam panią na baczyńskiego (obok biedronki). Bardzo miła, zawsze dobrze doradzi. Moja siostra zamówiła sobie bukiet z jakiś kwiatów które rosną tylko i wyłącznie w argnentynie, bukiet był gotowy w 4 dni.
osiulka92
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 24 lipca 2011, 15:51

Re: Najlepsza kwiaciarnia w Jaśle?

Post autor: osiulka92 »

osiulka92 pisze:Ja osobiście polecam kwiaciarnie Flora na przeciw parku Jasielskiego :) :D
Pomyłka kwiaciarnia nazywa się kwiaty na przeciw parku ;)
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: Najlepsza kwiaciarnia w Jaśle?

Post autor: rabiosa91 »

Kwiaciarnia Flora na Żwirki i Wigury, drogo ale solidnie. polecam ...
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Najlepsza kwiaciarnia w Jaśle?

Post autor: Wojtq »

Ja tam już w różnych miejscach w Jaśle kupowałem kwiaty. Ogólnie to w każdej kwiaciarni było ok prócz:

1. Kwiaciarnia w Carrefour na Baczyńskiego - te młode dziewczyny to po prostu obłęd - byłem tam raz i więcej nie wrócę. Żona urodziła mi córeczkę i chciałem kupić jej kwiaty późnym wieczorem. Paniom z Carrefourowej kwiaciarni się to chyba nie spodobało że śmiem przychodzić o tak późnej porze bo takiej wredoty to nie spotkałem jeszcze wśród sprzedawców.

2. Flora - nie jest ta kwiaciarnia warta stania w tak długich kolejkach. Po prostu nic specjalnego. Kwiaciarnia jak każda inna - no ale reklama robi swoje.

Za to mogę szczerze polecić kwiaciarnię na jasielskim Rynku. Żona zamawiała tam bukiet ślubny i była zadowolona. Termin jak koleżanki pisały 2-3 tygodnie żeby spokojnie załatwić sprawę.

Jest jeszcze jedna kwiaciarnia na której się jeszcze nigdy nie zawiodłem. Na Szkolnej koło centrum w takim małym budyneczku białym okrągłym. Pani sama prowadzi kwiaciarnię. W niedziele też ma otwarte. Zawsze ma świeże kwiaty i doradzi od serca zakup.
masakra
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 13:15

Re: Najlepsza kwiaciarnia w Jaśle?

Post autor: masakra »

Polecam kwiaciarnię na ul.Kościuszki (pod zegarem) tam przynajmniej świeże kwiaty i długo cieszą oko ,wcześniej kupowałam kwiaty w różnych kwiaciarniach i niestety po trzech dniach nadawały się do kosza. Kwiaty dostarczane są do kwiaciarni w samochodach chłodniach i w sklepach część trafia na sklep a reszta do lodówek ,kiedy takiego kwiatka przechłodzonego sprzedadzą to zmiana temperatury robi swoje ,ładne tylko w dzień zakupu .
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: Najlepsza kwiaciarnia w Jaśle?

Post autor: Anek »

Co prawda nie kwiaciarnia ale sprzedaż kwiatów w Brzyszczkach Mają dobre ceny i kwiaty naprawdę się trzymają bukiety. Można przyjechać i kupic wiązankę dowolną jaką się chce. Od dłuzszego czasu tam kupuję i jestem bardzo zadowolona.
ala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 11 października 2011, 10:06

Re: Najlepsza kwiaciarnia w Jaśle?

Post autor: ala »

mam złe doświadczenia z kwiaciarnią Gaba i panią Moniką kwiaty okazaly się nieświeże zaczeły opadać po przywiezieniu do domu .ta kwiaciarnia to pomyłka brak gustu i naciąganie klientów :zly:
ewciak
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:30

Re: Najlepsza kwiaciarnia w Jaśle?

Post autor: ewciak »

witam, chciałam zapytać gdzie w Jaśle robią ładne i cenowo przystępne bukiety na wesele ??????? oczywiście potrzebuje w roli gościa jakiegoś ładnego bukietu :hyhy:
franek_kimono
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 30 sierpnia 2012, 10:56

Re: Najlepsza kwiaciarnia w Jaśle?

Post autor: franek_kimono »

Orchidea na Staszica -POLECAM
mz-ka
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 25 października 2011, 20:16

Re: Najlepsza kwiaciarnia w Jaśle?

Post autor: mz-ka »

Nie wiem gdzie robią ładne bukiety ale ostrzegam przed zamawianiem bukietów w kwiaciarni w domu handlowym z tyłu Europy. Nie pamiętam jak się nazywa ta kwiaciarnia, ale niedawno zamawiałam u nich bukiet ślubny, który wstępnie (ze zdjęcia) Pani/chyba właścicielka/ wyceniła na 90-100 zł i przypinka dla
Pana młodego miała być gratis. W dniu ślubu poszłam odebrać bukiet i za bukiet Pani krzyknęła 120 zł +20 zł przypinka. Nie chciałam się kłócić z kobietą, bo szkoda moich nerwów ale każdemu już odradzam zakupy w tej kwiaciarni.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Najlepsza kwiaciarnia w Jaśle?

Post autor: wiolka666 »

no a zielony zakatek wydaje mi sie że też robia ciekawe bukiety
stokrotka246
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 5 lutego 2012, 19:20

Re: Najlepsza kwiaciarnia w Jaśle?

Post autor: stokrotka246 »

Polecam Orchidea przy dworcu PKS, super bukieciki ślubne w dobrej cenie:) Młoda właścicielka, ale bardzo się stara, warto tam zaglądnąć:)
burbelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 18 czerwca 2012, 19:50

Re: Najlepsza kwiaciarnia w Jaśle?

Post autor: burbelka »

Witam wszystkich,

Ja zawsze kupuje kwiaty w kwiaciarni Sizal na placu Żwirki i Wigury ( w tej wąskiej ulicy)zawsze piękne bukiety, świeże kwiaty i miła obsługa. Zamawiałam tam na swój ślub bukiet ślubny i kwiaty dla rodziców i świadkowej!!!
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: Najlepsza kwiaciarnia w Jaśle?

Post autor: areo1234 »

która kwiaciarnia w Jaśle jest czynna w niedziele??:)
guana
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 2 marca 2010, 11:46

Re: Najlepsza kwiaciarnia w Jaśle?

Post autor: guana »

areo1234 pisze:która kwiaciarnia w Jaśle jest czynna w niedziele??:)
W carrefour na Baczyńskiego :)
ODPOWIEDZ