dobry fryzjer kosmetyczka w jaśle

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
klarciaaa18
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 15 marca 2010, 19:20

Re: dobry fryzjer kosmetyczka w jaśle

Post autor: klarciaaa18 »

mysle ze dobry a nawet moge powiedziec ze bardzo dobry fryzjer czy bardzo dobra kosmetyczka jest w jasle na ulicy słowackiego 6 kolo urzedu gminy fryzjer nazywa sie Galeria Urody pracuja w nim naprawde dobre fryzjerki a przedewszystkim jest bardzo mila atmosfera a jesli chodzi o kosmetyczke to jest w tym samym miejscu co galeria urody zaklad kosmetyczny nosi nazwe Pasja rownierz jest milo tanio i solidnie bardzo serdecznie polecam zastanawiacie sie dla czego mialam tam praktyke jako fryzjer i wiem jak jest tam naprawde i nie myslcie ze robie reklame czy cos takiego ale pisze jak jest zreszta sami sie przekonajcie !!!!!!!!!


Brak interpunkcji aż razi.Mod.
Awatar użytkownika
LookingForAngels
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 15:01

Re: dobry fryzjer kosmetyczka w jaśle

Post autor: LookingForAngels »

Ja osobiście polecam panie Ilone i Monike z Effektu - jeśli mowa o fryzurze, natomiast kosmetyczka - bardzo lubie zakład nad "Ciao"- wejście od strony przychodni po schodkach. :)
ludek12
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 14:26

Re: dobry fryzjer kosmetyczka w jaśle

Post autor: ludek12 »

Najgorszy fryzjer to Dagmara z Goldwell na ul. Mickiewicza !!! wrednaaaaa....
adu28
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 17 stycznia 2011, 11:50

Re: dobry fryzjer kosmetyczka w jaśle

Post autor: adu28 »

ludek12 pisze:Najgorszy fryzjer to Dagmara z Goldwell na ul. Mickiewicza !!! wrednaaaaa....
Zalozyles sobie posta po to zeby sobie pouzywac ???na tej dziewczynie ??Dagmara jest bardzo sympatyczna i mila i bardzo fajnie robi fryzurki :)polecam z czystym sumieniem :)
ludek12
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 14:26

Re: dobry fryzjer kosmetyczka w jaśle

Post autor: ludek12 »

Nie jestem taki głupi.. tylko stwierdzam fakty...byłem tam i Dagmara spierniczyła mi włosy i była nieprzyjemna w zachowaniu dla mnie więc moim zdaniem jest do kitu..
ludek12
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 14:26

Re: Dobry fryzjer????

Post autor: ludek12 »

Nie polecam Goldwell... zwłasza Dagmare z tego salonu... jest droga i spierniczyła mi włosy a pozatym jest mało sympatyczna dla klientów..
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: dobry fryzjer kosmetyczka w jaśle

Post autor: kbolek194 »

Podpisuję się pod powyższą wypowiedzią.
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: Dobry fryzjer????

Post autor: myosotis »

Również nie polecam salonu Goldwell.
freeq144
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 27 marca 2011, 17:19

Re: Dobry fryzjer????

Post autor: freeq144 »

Ewa z Krasińskiego :)
ludek12
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 14:26

Re: dobry fryzjer kosmetyczka w jaśle

Post autor: ludek12 »

No i ja jestem w 100% przekonany że ona sie nie nadaje do tego zawodu...! Zgrywa dame a nawet nie umi dobrze obciąć... i jest bardzo droga bo mysli ze jest profesjonalistką... buhahah... śmieszna jest!
adu28
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 17 stycznia 2011, 11:50

Re: dobry fryzjer kosmetyczka w jaśle

Post autor: adu28 »

ludek12 pisze:No i ja jestem w 100% przekonany że ona sie nie nadaje do tego zawodu...! Zgrywa dame a nawet nie umi dobrze obciąć... i jest bardzo droga bo mysli ze jest profesjonalistką... buhahah... śmieszna jest!
Wiesz co gosciu ,Ty jestes smieszny ,wszystkie Twoje posty na temat jednbej dziewczyny ,chyba musiala zalezc Ci za skore ,ale to nie o wlosy chodzi co??? :oczami:
ludek12
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 14:26

Re: dobry fryzjer kosmetyczka w jaśle

Post autor: ludek12 »

Poprostu byłem tam raz i wiecej nie pojde bo ona nie umi obcinać! wyraziłem swoje zdanie o niej jako fryzjerce i tyle...! nie polecem Goldwell i ją !
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: dobry fryzjer kosmetyczka w jaśle

Post autor: kbolek194 »

Po prostu wyraża swoją opinię, po to jest ten temat. Zresztą nie tylko ludek12 jest niezadowolony z pracy tej Pani.
ludek12
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 14:26

Re: dobry fryzjer kosmetyczka w jaśle

Post autor: ludek12 »

No widzisz adu28 nie tylko ja jestem niezadowolony z jej usług... więc chyba jednak cos w tym jest że źle obcina i jest bardzo nie umprzejma dla klientów!
kasiek19-1991
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 4 maja 2011, 21:52

Re: dobry fryzjer kosmetyczka w jaśle

Post autor: kasiek19-1991 »

hej:) ja szczerze polecam salon fryzjerki TRENDY na ul 3-go maja.... super scinaja mila obsluga i przede wszystkim taniooo a co do salonu kosmetycznego to polecam pania Agatke Forystek jest super pod kazdym wzgledem
ODPOWIEDZ