restauracja Afrodyta, opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 11:47

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: cytrynowakredka »

Byłam na dancingu w tej restauracji ze znajomymi, wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z miłej obsługi, jedzenie bardzo dobre i nie drogo :) bawiliśmy się super :) POLECAM :) :) :)
niunia2
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 6 marca 2013, 08:23

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: niunia2 »

120 spkojnie bez zadnego scisku :)
halszka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 5 marca 2013, 16:49

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: halszka »

Zaglądamy do Afrodyty dość często - mamy blisko. Lubimy placki po węgiersku i dobre czerwone wino. Obsługa, szczególnie kelner, przemiła.
czarna1966
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 17 października 2012, 20:33

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: czarna1966 »

To jest restauracja do której warto się wybrać:)jedzonko,obsługa super :) nawet ceny :)placek pycha i zawijany warkocz na ostro mniam:) Polecam.Inni mogą pozazdrościć ,albo brać przykład:)
kola152
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 3 lutego 2013, 21:35

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: kola152 »

A czy to prawda że w Afrodycie na wesele ciasto musi być od kucharki która ma działalność???
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: basia_85 »

Tak, kucharka musi podbić pieczątką, że bierze odpowiedzialność za upieczne przez nią ciasta.
kola152
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 3 lutego 2013, 21:35

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: kola152 »

A mogła bym prosić namiar na kucharki które takie coś posiadają i możecie polecić że wypieki są smaczne. Bo niestety moja kucharka nie posiada takiej działalności chodź mówi że weźmie odpowiedzialność zaświadczenie wystawi no ale pieczątki nie da ;( no i nie możne być niestety z tego co słyszę.
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: mala317 »

kola152 pisze:A czy to prawda że w Afrodycie na wesele ciasto musi być od kucharki która ma działalność???
Każda restauracja tego wymaga! Jest druga możliwośc jak to obejść ale zajmuje duzo czasu i trzeba ponocic dodatkowe koszty. Po prostu oddaje się po kawałeczku placka do sanepidu i oni przeprowadzaja badania i wydają zaświadczenie. Właściciele restauracji ponoszą odpowiedzialność za jedzenie w swojej restauracji i jeżeli ktoś np. zatrułby się jedzeniem to muszą mieć wszystko udokumentowane!
delfin
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 24 kwietnia 2010, 17:46

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: delfin »

jedzenie w afrodycie bardzo dobre a placek po węgiersku pyszny i mega duży
kola152
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 3 lutego 2013, 21:35

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: kola152 »

cześć a wie może ktoś jak jest z wystrojem sali na wesele w Afrodycie czy trzeba zamawiać dekoratora czy oferują jakiś wystrój chodzi raczej o coś skromnego.
Versal
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 243
Rejestracja: 1 marca 2012, 15:00

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: Versal »

w cenie jest ubrana sala , zobacz na strone w galeri widac delikatne przybranie sali
Jeny85
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 28 lutego 2014, 21:40

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: Jeny85 »

Cześć, chciałabym wybrać się ze znajomymi gdzieś gdzie można się dobrze zabawić i myślałam o Afrodycie bo mam niedaleko ale nie byłam tam jeszcze. Jak oceniacie tam dancingi, tzn jakiego typu jest muzyka i jak to wygląda w okresie wakacyjnym.
Jeny85
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 28 lutego 2014, 21:40

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: Jeny85 »

Nikt nic nie wiem???
km_1981
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 17:22

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: km_1981 »

często są koncerty grup metalowych, czasem tez orkiestra symfoniczna występuje.. pytanie bez sensu, muzyka jak na każdym dancingu, głównie polskie przeboje.
ważne z kim sie bawisz a nie przy czym, jeszcze zapytaj czy jest głośno czy cicho..
Jeny85
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 28 lutego 2014, 21:40

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: Jeny85 »

Nie rozumiem Twojej bezczelnej odpowiedzi?!!! :dobani: Po to jest forum żeby pytać a jak nie masz nic ciekawego na ten temat do powiedzenia to po prostu zamilcz :cisza: !!! Nie przy każdej muzyce da się bawić a moje pytanie dotyczyło tego czy jest muzyka na żywo i czy dancingi są w każdy weekend wakacji!!!
ODPOWIEDZ