Jaki ortopeda do artroskopi kolana? W. Krajewski?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
uzytkownikjaslo
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 24 czerwca 2011, 15:22

Jaki ortopeda do artroskopi kolana? W. Krajewski?

Post autor: uzytkownikjaslo »

Witam, wszystkich.
Ostatnio doznałem dość poważnej kontuzji kolana, i zapewne czeka mnie długie leczenie i co najmniej jedna operacja. Póki co dostałem skierowanie do poradni ortopedycznej a tam z tego co wiem jest trzech ortopedów Burbelka, Hombesh i Krajewski? Co sadzicie o tym ostatnim, macie jakieś doświadczenia ze współpracy z doktorem Krajewskim? Zastanawiam się właśnie na leczeniem u niego? Jakie są wasze opinie? Macie jakieś doświadczenia?

Dziękuje za wszelkie informacje!!!
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Jaki ortopeda do artroskopi kolana? W. Krajewski?

Post autor: Mała_Miczitanka »

Jeszcze jest Biesiadowski. A jeśli chodzi o Krajewskiego (pod warunkiem, że nie mylę osób) to średnio mi się z nim współpracowało. Trochę olewacko podszedł do mojego przypadku. Ale może dlatego że nie leczyłam się u niego prywatnie tylko na NFZ :P
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: Jaki ortopeda do artroskopi kolana? W. Krajewski?

Post autor: sebastiano19 »

pan Bielecki w Rzeszowie bądź pan Harmata w Strzyżowie..

ja miałem artroskopie w Jaśle, i rekonkstrukcje więzadeł w Rzeszowie


jeśli chcesz wrócić do pełnej sprawności zastanów się w kogo będziesz kasę ładował!!!\


ja od razu odrzuciłem rzeźników jasielskich..Pan Bórbelka najpierw wsadził mi nogę w szynę ortopedyczną twierdząc, że to zwykłe skręcenie, a Pan z kolei Iwaniec kasował za wizyty robiąc mi punkcje kolana za 100zł...śmiech..pojechałem prywatnie do Strzyżowa z polecenia i tam już mnie prowadził Pan Harmata, lekarz traumatolog specjalista od urazów sportowych..

dużo zdrowia!!!pzdr!!!
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: Jaki ortopeda do artroskopi kolana? W. Krajewski?

Post autor: kbolek194 »

Nie polecam Pana Krajewskiego. Chodziłam do Niego z córką i niestety bardzo żle wspominam wizyty u tego lekarza. Bardzo mało podaje informacji dotyczących leczenia, a kiedy zadawałam pytania to krzyczał na mnie, że i tak nie będe wiedzieć, bo nie jestem lekarzem, więc on nie będzie tracił czasu na tłumaczenie mi wszystkiego. Zrezygnowałam z leczenia u niego (dodam, że chciał córkę włożyć w gips) i poszłam z nią do doktora Naszkiewicza. Tutaj z kolei było zupełnie inaczej. Wszystko po kolei Pan doktor mi tłumaczył, bo chyba mam prawo wiedzieć co dolega mojemu dziecku i jakie trzeba podjąć leczenie. Lekarz zaleciła zestaw ćwiczeń i jest ok. Ja też chodziłam do Krajewskiego na NFZ, a do Naszkiewcza prywatnie, więc może coś w tym jest :hyhy: . Trzeba jednak dodać, że jeszcze są na tym świecie lekarze z prawdziwego powołania.
uzytkownikjaslo
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 24 czerwca 2011, 15:22

Re: Jaki ortopeda do artroskopi kolana? W. Krajewski?

Post autor: uzytkownikjaslo »

Sebastiano i jak po tej rekonstrukcji wrcóiłeś do pełnej sprawności, jakieś sporty uprawiasz? ile ci to zajęło czasu?
I jeszcze jak wyglądam leczenie u niego finansowo?

A czy ktoś z was wogóle robił w jaśle rekonstrukcje? U kogo przeprowadzaliście zabieg i czy udało się wrócić wam do pełni sprawności?
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: Jaki ortopeda do artroskopi kolana? W. Krajewski?

Post autor: sebastiano19 »

u Harmaty się leczyłem i on mnie składał, wygląda to tak że idziesz na pierwsza wizytę płacisz a kolejne następne tj, średnio raz na 2 tyg przyjmuję cię już na kase chorych czyli za free, z tego co wiem leczy piłkarzy resovi i jest naprawdę wziętym specjalistą.

jeżeli chodzi o mój przypadek to ja miałem bardzo rozwalone kolano i później duże zaniki czworogłowego uda..

przeszedłem w sumie ok. 300 zabiegów rehabilitacyjnych w kilku miejscach w jaśle i poza nim i odzyskałem pełną sprawność sportu jednak dla własnego bezpieczeństwa nie uprawiam choć mam noge 99.9% sprawną..ale psycha już nie wróciła do normy po takich przejściach i dlatego wole odpuścić a grało się w piłkę nawet w 4 lidze;/ także chłopie 3mam kciuki dobrze wybierz lekarza i niech cię prowadzi...

ja wybrałem Harmatę z polecenia i nie żałuję,,cwaniak jest trochę i ciężko się dostać ale jak już leczy to konkretnie zabiegi przepisuję z tygodnia na tydzień to kontroluje i zmienia jak coś i dba o pacjenta. ja miałem tak że nawet rezonans mi załatwił i tylko miesiąc czekałem co normalnie pół roku na kasę chorych.


masz nr próbuj dzwoń co ci powie; 603750660
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: Jaki ortopeda do artroskopi kolana? W. Krajewski?

Post autor: sebastiano19 »

poza tym to artroskopie robią dobrze w Jaśle to się nie masz co bać, ja miałem robioną i to filozofii nie ma idziesz pod narkozę i ci czyszczą nóżkę za pomocą kamer..i osprzętu wewnątrz stawowo..jeśli chodzi o rekonstrukcje za chiny nie dałbym im nogi...mam kolegów którym składali więzadła i owszem zrobione mają ale taki luz na więzadłach, że schody pokonując myślą o nodze i odczuwają ból..tylko Rzeszów albo Kraków jak Ci zależy na zdrowiu a wiadomo jedno się ma


pzdr.
panterablue
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 18:37

Re: Jaki ortopeda do artroskopi kolana? W. Krajewski?

Post autor: panterablue »

Pana Krajewskiego również odradzam. Zachowuje się jakby był obrażony, że musi przyjmować pacjentów, wszystko ładuje w gips i szynę, bez względu na uraz, podobnie jak Burbelka.

Nikt się nie wypowiada na temat Pana Hombescha, a ja go pochwalę, bo wygląda na bardzo dobrego specjalistę, bardzo zainteresowany historią leczenia pacjenta i zawsze miły, wszystko dokładnie tłumaczy z języka medycyny na język zrozumiały dla zielonych w temacie. Polecam.
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: Jaki ortopeda do artroskopi kolana? W. Krajewski?

Post autor: kurczebalde »

A Iwaniec?
uzytkownikjaslo
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 24 czerwca 2011, 15:22

Re: Jaki ortopeda do artroskopi kolana? W. Krajewski?

Post autor: uzytkownikjaslo »

Jak tak czytam wszystkie posty to chyba jednak wybiorę się do kogoś prywatnie w Jaśle. Znajomi polecają mi Naszkiewicza, ale tylko ze słyszenia bo sami nie mają doświadczeń z nim.
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: Jaki ortopeda do artroskopi kolana? W. Krajewski?

Post autor: buła »

panterablue pisze: Nikt się nie wypowiada na temat Pana Hombescha, a ja go pochwalę,

ja też mam o tym człowieku dobre zdanie. miałem z nim przjemnosc spotkac sie kilkukrotnie. pierwszy raz okolo 9 lat temu, gdy lezałem na ortopedii. już wtedy zrobił na mnie dobre wrażenie. fajny gość, z poczuciem humoru. ostatni raz to jakies 1,5 roku temu miałem z nim przyjemnosc, też dobrze wspominam. czyli jak widac przez 7 lat mu nie odbiło i nadal jest po prostu fajnym człowiekiem.
jednakze co do kolana to nie mam pojęcia, gdyż akurat zawsze miałem z dr Hoebeschem spotkania dotyczące górnych kończyn :)
Awatar użytkownika
pocachontas84
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 8 października 2010, 15:56

Re: Jaki ortopeda do artroskopi kolana? W. Krajewski?

Post autor: pocachontas84 »

uzytkownikjaslo pisze:Jak tak czytam wszystkie posty to chyba jednak wybiorę się do kogoś prywatnie w Jaśle. Znajomi polecają mi Naszkiewicza, ale tylko ze słyszenia bo sami nie mają doświadczeń z nim.
Ja również polecam Dr Naszkiewicza gdyz jest to naprawde lekarz z prawdziwego zdarzenia.Wszystko super wytłumaczy i odpowie na kazde pytanie.Najwiekszym minusem jest fakt iz przyjmuje prywatnie i wizyty nie nalzea do najtańszych(ok.100 zł) lub wiecej w zalezności co robi pacjentowi.Choc ja osobiscie uwazam ,że nie ma idealnego lekarza.Trzeba sobie z tego zdac sprawe.Zdecydowanie NIE POLECAM Dr.Krajewskiego z wlasnego doswiadczenia jak i opowiadań znajomych.
Awatar użytkownika
bob4
Guru
Guru
Posty: 132
Rejestracja: 29 maja 2011, 13:02

Re: Jaki ortopeda do artroskopi kolana? W. Krajewski?

Post autor: bob4 »

[quote="panterablue"]Pana Krajewskiego również odradzam. Zachowuje się jakby był obrażony, że musi przyjmować pacjentów, wszystko ładuje w gips i szynę, bez względu na uraz, podobnie jak Burbelka.

Hej w moim przypadku Pan Michał Burbelka pomógł. Tyle, że ja miałem problem ze stawem skokowym. Obeszło się bez gipsu i szyny. Dobrze wytłumaczył jakie zabiegi w domowym zaciszu stosować aby opuchlizna zeszła.
Dla mnie Burbelka wydał się ok.
ODPOWIEDZ