Ortodonta w Jaśle- opinie i ceny

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Dzastus
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 1 lipca 2011, 14:19

Ortodonta w Jaśle- opinie i ceny

Post autor: Dzastus »

Witam,
mam zamiar założyć stały aparat w Jaśle lub okolicy, proszę o opinie dotyczące jasielskich ortodontów, pani Kik i innych. Jakie są tam ceny aparatów: zwykłego i kosmetycznych oraz jakie są ceny wizyt. Jak często trzeba chodzić na wizyty? Zależy mi na opiniach osób, które miały lub mają aparat zakładany w Jaśle Ortho- clinic? :niepewny:
Syla
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 1 lipca 2011, 18:11

Re: Ortodonta w Jaśle- opinie i ceny

Post autor: Syla »

Witaj,
Jeżeli chodzi o Ortho Clinic to aparat metalowy kosztuje tam 1400 zł natomiast ceramiczny 1800 zł za jeden łuk . Można połączyć również metalowy (2 pierścienie z tył) z ceramicznym( przód) i kosztuje on wówczas 1600 zł. Do tego dochodzi również expander, to koszt 300-400 zł dodatkowo o ile ktoś musi go nosić:) Wizyty z aparatem stałym kosztują 60 zł, a jeśli zmieniany jest drut to 80 zł. Wizyty zwykle co 1-2 miesiące. :)
ladygaga36
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 kwietnia 2010, 20:56

Re: Ortodonta w Jaśle- opinie i ceny

Post autor: ladygaga36 »

tak :D polecam tę klinikę :D :ok: :ok: :ok:
Awatar użytkownika
pphk
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 6 marca 2010, 17:06
Lokalizacja: Jasło/Bieździedza

Re: Ortodonta w Jaśle- opinie i ceny

Post autor: pphk »

Jaka jest cena konsultacji ?
anuska2c
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 26 kwietnia 2011, 14:41

Re: Ortodonta w Jaśle- opinie i ceny

Post autor: anuska2c »

Dobrym ortodontą jest pani Dąbrowska. Przyjmuje prywatnie. Aparat tylko na noc kosztuje 300-350 zł , cena wizyty 2o zł.
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Ortodonta w Jaśle- opinie i ceny

Post autor: Szeherezada »

Ja jeździłam do Krosna do Gabinetu Stomatologicznego LANGMED i wszystkim szczerze polecam.
ODPOWIEDZ