Stream vs Multimedia

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Stream vs Multimedia

Post autor: oth »

Witam, kończy mi sie umowa ze STREAMem (mam pakiet za 79zl z netem 10mb i telefonem z 200 minutami na stacjonarne).

I teraz jest opcja żeby przenieść sie do Multimedia, 75zł za 12mb, 400minut do stacj i 30 na komorki). Niby oferta lepsza, ale chcialbym zapytać tych którzy sa klientami tej firmy? Jak często mają awarie, czy są jakiekolwiek inne problemy, typu syfiasty modem, albo opózniona w rozwoju obsługa klienta. Czy można rachunki płacić kartą, etc.

A może ktoś jest lub był klientem obu firm?
omka
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 kwietnia 2009, 13:27
Lokalizacja: tu i tam:)

Re: Stream vs Multimedia

Post autor: omka »

Przez 12 lat byłam klientką firmy multimedia. Ostatnio zrezygnowałam z ich usług. Co do awarii.. przez pewien czas(ok 3-4 miesiące w roku) awarie linii telefonicznych w każdy weekend to u nich normalka. Obsługa telefoniczna klienta to totalna porażka. Kiedyś próbowałam się do nich dodzwonić przez 3 dni, w godzinach ich pracy. Nikt nie raczył odebrać. Dopiero po pewnym czasie jakaś "uprzejma" kobieta oddzwoniła. Osobiście nie polecałabym tej firmy. Ale każdy ma swoje zdanie:)
thiuthiu
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 sierpnia 2011, 11:52

Re: Stream vs Multimedia

Post autor: thiuthiu »

Powiem ci tak - nie pchaj się w multimedie. Moi znajomi strasznie narzekają.
djino
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 09:51
Lokalizacja: JASŁO

Re: Stream vs Multimedia

Post autor: djino »

a ja nie narzekam.mam 20mb,400min stacjonarne + 30 na komórki,telewizje.wszystko chodzi ładnie.owszem jak zaczynali rok temu mieli na początku problemy,rozłączało neta,przycinało programy ale po prostu potrzebowali czasu żeby wszystko ustawić tak jak powinno być.nigdy nie czekałem długo na reakcje ze strony technika i dlatego zdecydowałem się w czerwcu na przedłużenie umowy.miałem stream ,neostrade a teraz multimedie która chodzi najlepiej z wymienionych.trochę brakuje mi dekodera tv z dyskiem takiego jak miałem w telewizji N ale póki co niedostępny dla iptv w multimedii.w każdym razie ja jestem zadowolony

i zaznaczę ze NIE jestem pracownikiem multimedii który chwali swoje
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Stream vs Multimedia

Post autor: oth »

omka pisze:Przez 12 lat byłam klientką firmy multimedia. Ostatnio zrezygnowałam z ich usług. Co do awarii.. przez pewien czas(ok 3-4 miesiące w roku) awarie linii telefonicznych w każdy weekend to u nich normalka. Obsługa telefoniczna klienta to totalna porażka. Kiedyś próbowałam się do nich dodzwonić przez 3 dni, w godzinach ich pracy. Nikt nie raczył odebrać. Dopiero po pewnym czasie jakaś "uprzejma" kobieta oddzwoniła. Osobiście nie polecałabym tej firmy. Ale każdy ma swoje zdanie:)
No to jest absolutnie niedopuszczalne, internet potrzebny mi jest nonstop do pracy, kazda awaria kosztuje mnie pieniadze i nerwy.

Chyba jednak zostane przy tym Streamie, moze rewelacji nie ma cenowo ale awarie mam bardzo rzadko, i to na krótko, obsługa klienta taka sobie, ale przynajmniej łatwo sie można dodzwonić.
W sumie głownym atutem multimedii jest sporo minut w tym na komórki za mniejsza cene i do tego ciut szybszy net (12mb vs 10-11mb), ale jednak lepiej nie będę się pchał w coś co pierwsze dwie osoby odradzają.
Dzieki za rady, pozdrawiam.
Levitt
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 17 listopada 2010, 10:41

Re: Stream vs Multimedia

Post autor: Levitt »

Ja od 4 lub 5 lat jestem w STREAM, internet 12 MB chyba + pakiet kanałów ok. 160 + telefon stacjonarny z którego i tak nie korzystamy. Internet jest zawsze, raz na 2 miesiące jest problem z łączem ale to trwa do ok. 2 godzin max i do tego jest to w godzinach porannych ok. 6 lub wieczornych 21 - 22. A internet śmiga jak tralala :D. Podam jakiś przykład, np. muzykę która waży powiedzmy 4 mega ściąga w sekundę, od razu mam napis, że plik ściągnięto. A co do multimedia to szkoda gadać, kilku moich znajomych ciągle skarży się na kicki neta itd. A muzyke sciąga im po ok. 10 minut nie mówiąc o filmie czy grze. Stream - 8/10 . Multimedia 3/10.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Stream vs Multimedia

Post autor: oth »

Jak ktoś ma STREAM ale pakiet internet i fon bez telewizji, to 'gratisowo dostaje podstawowe programy tv, bo technicznie nie potrafia tego odłaczyć.
Taka wskazówka może komuś sie przyda.
djino
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 09:51
Lokalizacja: JASŁO

Re: Stream vs Multimedia

Post autor: djino »

no to ja też podam jakiś przykład ściganych plików-bez nazw tylko rozmiar i średnia prędkość jaka wyszła
700MB -1.9MB/s ,6.8GB-2.1MB/s ,350MB-2.0mb/s , 3.55GB-2.2MB/s , 1.11GB-2.1MB/s
więc chyba nie ma tragedii, nie mówiąc o ściąganiu pliku 4MB przez 10 minut
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Stream vs Multimedia

Post autor: oth »

djino pisze:no to ja też podam jakiś przykład ściganych plików-bez nazw tylko rozmiar i średnia prędkość jaka wyszła
700MB -1.9MB/s ,6.8GB-2.1MB/s ,350MB-2.0mb/s , 3.55GB-2.2MB/s , 1.11GB-2.1MB/s
więc chyba nie ma tragedii, nie mówiąc o ściąganiu pliku 4MB przez 10 minut

Nikt nie kwestionuje predkosci, 20mb to 20mb, 10mb to 10mb, ale widac że są spore problemy więc absolutnie odpada
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Stream vs Multimedia

Post autor: baflo »

http://www.ap-media.pl/

http://www.ap-media.pl/oferta/multioferta/

nie wiem czy cenniki są aktualne ale zawsze można zadzwonić i się dowiedzieć
spc
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 2 maja 2011, 12:46

Re: Stream vs Multimedia

Post autor: spc »

AP-MEdia - jej właścicielem jest dawny zarządca AndNetu - dostawcy internetu drogą radiową. Na podstawie własnych przejść, oraz doświadczeń znajomych, mam wątpliwości co do nich. Było z nimi wtedy (około 5-6 lat temu) dużo problemów - klient mógł prosić o interwencję podczas awarii i się z reguły dopraszał... ale po tygodniu. Sam pan K. był nieuprzejmy, potrafił podczas którejś z kolei rozmowy telefonicznej rzucić "sp*****laj" na zakończenie, awarie wynikały głównie z powodu sprzętu dostawcy: serwera, nadajników, rzadko kiedy komputera użytkownika. Co do Stream czy Multimedia nie będę się wypowiadał, bo nie miałem z nimi do czynienia. Tyle wiem, że Stream został niedawno wykupiony przez jakąś firmę z branży.
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Stream vs Multimedia

Post autor: baflo »

spc pisze:AP-MEdia - jej właścicielem jest dawny zarządca AndNetu - dostawcy internetu drogą radiową. Na podstawie własnych przejść, oraz doświadczeń znajomych, mam wątpliwości co do nich. Było z nimi wtedy (około 5-6 lat temu) dużo problemów - klient mógł prosić o interwencję podczas awarii i się z reguły dopraszał... ale po tygodniu. Sam pan K. był nieuprzejmy, potrafił podczas którejś z kolei rozmowy telefonicznej rzucić "sp*****laj" na zakończenie, awarie wynikały głównie z powodu sprzętu dostawcy: serwera, nadajników, rzadko kiedy komputera użytkownika. Co do Stream czy Multimedia nie będę się wypowiadał, bo nie miałem z nimi do czynienia. Tyle wiem, że Stream został niedawno wykupiony przez jakąś firmę z branży.
jak dla mnie ap-media jest firmą konkretną serwisy są robione na czas i rzetelnie, mam internet i tv nie narzekam jestem bardzo zadowolony

obsługa klienta też jest na bardzo dobrym poziomie nie spotkałem się z jakimiś uszczypliwościami czy głupimi tekstami przez telefon z biurem obsługi klienta czy też z serwisantami
roboboss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 22 maja 2010, 09:37

Re: Stream vs Multimedia

Post autor: roboboss »

Powiem tak miałem stream tv i net 10Mb/s 2 lata, teraz mam multimedia tv i net 12Mb/s .Multimedia na konkretnych urządzeniach światłowodem do domu ,śmiga to super zero problemów z netem czasem śmiga i 20-30 Mb/s,a jakość obrazu w tv o niebo lepsza niż w stream.Stream to firma widmo nie dodzwonisz się do biura w jaśle tylko na infolinie,zanim dotrze zgłoszenie do serwisu w jaśle to 3 dni trwa czasem,po za tym kablem zwykłym antenowym to wszystko idzie.Obraz ze stream na kilku popularnych kanałach przycinał się co 20-30 s i cieło głos na 2 sekundy,doprowadzało to do szału bo zjadało słowa ,zgłaszałem z 5 razy i w końcu powiedzieli że nie usuną tego bo łącza nie wyrabiają,więc im podziękowałem.ludzie jeśli macie na jaśle dostęp do multimedia to nie zastanawiajcie się ,najtańsza oferta dobra jakość.Tylko daje dobrą radę ,a Wy róbcie jak chcecie ,kto miał stream a teraz ma multimedia na pewno poprze :)
roboboss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 22 maja 2010, 09:37

Re: Stream vs Multimedia

Post autor: roboboss »

omka pisze:Przez 12 lat byłam klientką firmy multimedia. Ostatnio zrezygnowałam z ich usług. Co do awarii.. przez pewien czas(ok 3-4 miesiące w roku) awarie linii telefonicznych w każdy weekend to u nich normalka. Obsługa telefoniczna klienta to totalna porażka. Kiedyś próbowałam się do nich dodzwonić przez 3 dni, w godzinach ich pracy. Nikt nie raczył odebrać. Dopiero po pewnym czasie jakaś "uprzejma" kobieta oddzwoniła. Osobiście nie polecałabym tej firmy. Ale każdy ma swoje zdanie:)
A gdzie Ty miałaś dostęp do multimedjów od 12 lat,jeszcze napisz że w jaśle???:) a jak byś miała ochotę napisać że np w warszawie to ja sprawdzę gdzieś w necie ,od ilu lat jest ta firma bo nie sądzę żeby aż tyle.
omka
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 kwietnia 2009, 13:27
Lokalizacja: tu i tam:)

Re: Stream vs Multimedia

Post autor: omka »

Roboboss miejscowosci Ci nie podam, gmina Dębowiec. Telefon miałam od 12 lat, internet od ok 5 lat. Niestety ja pod biuro w Jasle nie podlegam, tylko pod biuro w Mielcu. Kiedyś Multimedia miała swoją siedzibę w Debowcu. teraz zycze powodzenia w szukaniu w internecie informacji:)

http://www.multimedia.pl/1ffd2e9d581978 ... 3b1b3835df
ODPOWIEDZ