Makijaż ślubny? kogo polecacie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: landri101 »

dobry smoky eyes wcale nie musi zrobić kosmetyczka jestem na 1 roku kosmetologi, ale swoją przygodę z makijażem zaczełam pare lat temu. Malowaluje zazwyczaj dziewczyny do sesji zdj i na imprezy okolicznosciowe, naprawde kosmetyczka z 2dniowym kursem wizażu nie jest w stanie bez umiejęctności wykonać dobry makijaż. Jeśli chcecie zaoszczędzić i mieć naprawde solidny makijaż, to poszukajcie kogoś z pasją !
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Polecam Panią Lidkę ze Słowackiego. Jest bardzo miłą osóbką i świetnie maluje! Byłam u niej w dniu swojego ślubu i nie wyobrażam sobie lepszego makijażu. Profesjonalne kosmetyki i wykonanie. Będę ją polecała każdej dziewczynie :ok:
marionetk
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 4 września 2009, 23:04

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: marionetk »

Ja polecam Panią Iwonkę z salonu kosmetycznego "Euforia". Moja bratowa robiła u niej makijaż ślubny i był bardzo piękny.
Awatar użytkownika
roza
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 16 października 2011, 09:28

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: roza »

Metamorfoza Kasia
Jaślaneczka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 18:45

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: Jaślaneczka »

A miał ktoś robiony makijaż przez Panią Jadzię w Avangardzie? Ładnie maluje? Chcę się do niej zapisać ale niewiem czy warto.
karolina85
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 7 stycznia 2012, 12:43

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: karolina85 »

Z czystym sumieniem polecam p. Monikę, która do niedawna pracowała w Avangardzie. Teraz przeniosła się do Studio 04 na Floriańskiej. Jest to jedyna osoba do której można iść w ciemno i na 100% będzie się zadowolonym. Pełen profesjonalizm. Widziałam wiele makijaży, ale żaden nie był tak dopracowany jak u Pani Moniki! POLECAM!!!!
zuzaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 14 lutego 2011, 12:34

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: zuzaa »

Ja polecam Justynę z Avangardy i Lidkę ze Słowackiego. Profesjonalne podejście i przy tym sympatyczne.
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: magda17191 »

to pani monika juz nie pracuje w avangardzie :( dzieki dziewczyny ze dalyście taka informacje. rowniez ja polecam jak i tez pania justyne :)
Awatar użytkownika
Murek
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 18 kwietnia 2011, 20:17

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: Murek »

Witam. Tak pani Monika nie pracuje już w Awangardzie koleżanka wyżej pisała gdzie się przeniosła. Pani Monika malowała mnie na moje wesele i byłam bardzo zadowolona a parę miesięcy później malowała mnie na wesele koleżanki Pani Jadzia też bardzo polecam. Pani Monika i Pani Jadzia robią bardzo dokładne makijaże:)
ulkka21
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 21 grudnia 2011, 21:55

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: ulkka21 »

a ja polecam Ole z salonu Nina koło poczty. Makijaz który wykonala byl naprawde solidny no i oczywiscie przetrwal do rana w idealnym stanie.
Awatar użytkownika
m.g
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 4 marca 2011, 16:50

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: m.g »

polecam Agatę Forystek, pracuje na bardzo fajnych kosmetykach, i robi piękne makijaże. Mój trzymał się całą noc, mimo upału i szaleńczej zabawy :-)
Patka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 19 lutego 2011, 15:02

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: Patka_21 »

Jaślaneczka pisze:Czy ktoś się orientuje co to może być za salon i jak ma na imię ta druga Pani kosmetyczka (chodzi mi o tą w brązowych włosach). Podoba mi się jak wykonała makijaż ale nie mogę skojarzyć tego salonu.
to jest salon visage na czackiego a kosmetyczka nazywa sie Monika mi robila tez slubny maijaz i bylam bardzo zadowolona.. polecam...
xXxStokrotkaxXx5
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 9 stycznia 2012, 12:55

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: xXxStokrotkaxXx5 »

polecam Metamorfozę... :oczami:
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: ananasek »

A jaka cena makijażu w Metamorfozie ?
xXxStokrotkaxXx5
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 9 stycznia 2012, 12:55

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: xXxStokrotkaxXx5 »

byłam w sylwestra i płaciłam 30zł , ale to była promacja ale myślę że teraz jest nie wyżej niż 50zł...
Loreal też nie zły , super malują tak inaczej ale 80 zł ... jak dla mnie na jeden wieczór to za dużo...
ODPOWIEDZ