Makijaż ślubny? kogo polecacie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: onomatopeja »

tak polecam, zwłaszcza jeśli zrobi to właścicielka Basia!!!
kkasia
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 marca 2012, 15:38

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: kkasia »

Dziewczyny która byla na makijazu slubnym u jadzki w awangardzie? jaka cena? i jakie efekty? zalezy mi na delikatnym i trwalym makijazu slubnym.
nicole
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:04

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: nicole »

Ja swój makijaż ślubny robiłam u pani Ilony Szatkowskiej w studio o4 i byłam mega zadowolona!!! Piękny , trzymał się cała noc, rewelacja. Szczerze polecam!!! Widziałam jeszcze kilka dziewczyn które malowała i też świetnie wyglądały.
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: Ona :) »

Ja bardzo polecam Anię Kiełtykę. Prowadzi salon kosmetyczny w rynku (obok apteki w rynku i kiosku,wchodzi się po schodkach na górę,obok jest chyba jakieś biuro nieruchomości).Już kilka razy malowała mnie na różne okazje i byłam bardzo zadowolona :) A cena, z tego co pamiętam, też przystępna :)
u-ka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 27 listopada 2008, 14:44

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: u-ka »

A ja polecam Panią Ewę ...salon mieści sie w budynku Villa Moda ul. Rejtana .....piekny makijaż i bardzo trwały ... :super:
Julitta
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 21 września 2012, 17:13

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: Julitta »

A możecie polecić kogoś kto dojeżdża do klientki i ma przystępne ceny i dobre kosmetyki?
300388
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 24 lipca 2013, 22:10

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: 300388 »

witam!! czy ktoś mi poleci jakąś fajną kosmetyczkę, która zrobi naprawdę fajny makijaż ślubny!!chodzi mi o coś delikatnego, gdyż na co dzień się nie maluję i nie chciałabym wyglądać jak potwór!!;D
dodokuna
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 24 marca 2009, 15:59

Re: Makijaż ślubny? kogo polecacie

Post autor: dodokuna »

Agatka w Salonie kosmetycznym U ewki- Franciszkańska 12. Malowałam się na slub, delikatnie, subtelnie a makijaż trzymał się super
ODPOWIEDZ