Gdzie Na Prawo Jazdy???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Postprzez Amfitryta » 3 kwietnia 2016, 08:54

ja robiłam prawo jazdy w Renomie, prawie wszystkie godziny wyjeździłam z panem Bogusiem i bardzo sobie chwalę :ok: On jeździ tylko popołudniami i to mi akurat pasowało. Niestety ostatnie godziny tuż przed egzaminem (tego samego dnia) miałam nieprzyjemność wyjeździć z tym starszym panem, którego tutaj wszyscy chwalą. Mi niestety sposób na naukę na krzyk i mieszanie kursanta z błotem nie odpowiada, zestresowałam się strasznie i za pierwszym razem oblałam. Potem już poszło ;) Jeśli Renoma, to tylko pan Boguś. Pozdrawiam.
Amfitryta
Weteran
Weteran

Postprzez basiula » 8 kwietnia 2016, 20:19

Czy ktoś może zdawał w RENE ostanio ? Jak tam to wygląda z pomocami naukowymi całą resztą ? Polecacie :)
basiula
Początkujący
Początkujący

Postprzez T135 » 20 marca 2017, 23:10

Czy w Jaśle któraś ze szkół prowadzi doskonalenia technik jazdy?
Np. Na mokrej, śliskiej nawierzchni, wpadanie w poślizg itd. ?
T135
VIP
VIP

Postprzez as_as321 » 5 lipca 2017, 09:25

RENE, kogo polecacie jako instruktora :) :) ?
as_as321
Debiutant
Debiutant

Postprzez barbarapalka » 13 lipca 2017, 13:58

RENOMA ....polecam szczególnie instruktora Pawła M. człowiek o anielskiej cierpliwości ,stalowych nerwach,poprostu oaza spokoju,do każdego podchodzi z uśmiechem,gdy zaczynałam kurs nie miałam pojęcia o jeździe, nauczył mnie wszystkiego,zdałam za pierwszym razem ....jeszcze raz polecam
barbarapalka
Początkujący
Początkujący

Postprzez himes » 27 sierpnia 2017, 10:16

A jeżeli chodzi o teorię? To w jaki sposób się jej uczyć, aby zdać? Ile czasu poświęciliście na naukę?
himes
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez tatar » 28 sierpnia 2017, 12:37

himes napisał(a):A jeżeli chodzi o teorię? To w jaki sposób się jej uczyć, aby zdać? Ile czasu poświęciliście na naukę?

Na 1 miesiąc przed egzaminem, jeżeli poświęcisz około 1h dziennie - spokonie ogarniesz cały materiał. Pytań na kat. B jest ponad 2 tys. Z tej puli, podczas właściwego egzaminu losowanych jest 32 pytania. Pytania są wielokrotnego wyboru i różnie punktowane. Można w sumie za nie otrzymać 74 pkt. Próg zdawalności zaczyna się od 68 pkt w górę. A więc maksymalnie możesz popełnić 2 błędy.
Z czego się uczyć? Najlepiej z jakiegoś serwisu z aktualnymi pytaniami egzaminacyjnymi np LTesty. Wpisz w Google, to Ci się pojawi. Koszt miesięczny to jakieś kilkanaście zł, ale nauka jest o wiele przyjemniejsza niż z książek.
tatar
Guru
Guru

Postprzez President » 28 sierpnia 2017, 16:53

himes napisał(a):A jeżeli chodzi o teorię? To w jaki sposób się jej uczyć, aby zdać? Ile czasu poświęciliście na naukę?

bardzo znana i ostatnimi czasu bardzo popularna, sam również na tym robiłem prawo jazdy (teorie- nauka) - zdamyto.pl -szeroka baza pytań i fajnie strona skonstruowana pod naukę, poświecisz troche to masz pewniak ze zdasz, pytania się mi i znajomym powtarzały na egzaminie. ( cos sie tam wykupuje dostep do tych testów ale to grosze).
a jeśli chodzi o praktykę to Renoma, Dakar. top 1 w Jaśle
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez NiedlaNiego » 18 września 2017, 18:26

A gdzie złożyć skargę na chama instruktora? Skutecznie, żeby już nie pojeździł...
NiedlaNiego
Początkujący
Początkujący

Postprzez Anka7 » 19 września 2017, 00:29

A są jeszcze tacy w dzisiejszych czasach?
Anka7
Guru
Guru

Postprzez człowiek z lasu » 20 września 2017, 00:41

Czy ktoś sprawdził, jakie wyniki osiągają szkoły nauki jazdy na egzaminie państwowym? Bardzo to ciekawe. Dostępne na stronie powiatu.
człowiek z lasu
VIP
VIP

Postprzez NiedlaNiego » 20 września 2017, 21:19

Anka7 napisał(a):A są jeszcze tacy w dzisiejszych czasach?

Są... załatwiają też prywatne sprawy podczas jazd...
NiedlaNiego
Początkujący
Początkujący

Postprzez larry » 3 października 2017, 07:26

Niezależnie od tego gdzie się zapiszesz na prawo jazdy, nie warto bagatelizować egzaminu teoretycznie. Nie warto bagatelizować z tego względu, że wbrew pozorom jest on trudny. A ilość punktów jaką trzeba uzyskać aby zdać ten egzamin to ponad 91% (aby zdać należy zdobyć minimum 68 punktów na 74 możliwe). Pytania są trudne, wielokrotnego wyboru. 32 pytania losowane są z puli ponad 2 tys. Fakt, są one ogólnodostępne, ale zobaczcie w jakiej formie: mib.gov.pl/2-Prawojazdy.htm bez statystyk, bez informacji o przerobionych pytaniach itd.
Lepszą formę można znaleźć na ltesty.pl/testy gdzie jest to w jakiś sposób przemyślane i ogarnięte.
larry
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Opinie