Gdzie Na Prawo Jazdy???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Harper
Ekspert
Ekspert
Posty: 84
Rejestracja: 26 lipca 2012, 17:09

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: Harper »

Ktoś może coś powiedzieć o Renomie? Polecacie czy raczej odradzacie ? Sporo stron do przewertowania i niektóre informacje mogły sie już przedawnić, więc wole spytać ;)
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: slimaczek »

Emily pisze:Jestem jeszcze w trakcie nauki, także. A gdzie robiłaś?
w moto -szkola swietny instruktor wytlumaczy ci wszystko i dostosuje sie do twojego wolnego czasu ,ja z nim zdalam za pierwszym razem ...a jesli sie pytasz o renome to wiesz ze kazdy bedzie chwalil swoja nauke jazdy bo nie mial stycznosci z innnymi
candy
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 11:18

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: candy »

Polecam Renome i instruktora Nowakowskiego, profesjonalne podejście. Oba egzaminy zdane za pierwszym razem, naprawdę warto :) :)
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: slimaczek »

candy pisze:Polecam Renome i instruktora Nowakowskiego, profesjonalne podejście. Oba egzaminy zdane za pierwszym razem, naprawdę warto :) :)
ja polecam moto-szkole oba egzaminy zdane za pierwszym razem
marian b
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 8 stycznia 2012, 08:43

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: marian b »

Proszę dajcie sobie spokój spokój z Renomą czy innymi firmami i witamy WAS w RENE gdzie jest profesjonalna obsługa klienta
na wysokim poziomie przygotowanie teoretyczne ,jeśli chodzi o czas nauki praktycznej to jest to 1 miesiąc +1-2 tygodnie i podchodzicie do egzaminu z teorii ...czas lekko się wydłuża ze względu na WORD gdzie oczekiwanie na egzamin to jest teraz 1 miesiąc '''''''w RENOMIE to czas 3-4 miesiecy...zapraszam instr.Marian popytajcie u znajomych ...pozdrawiam
:hurra: :hurra: :hurra:
kosiba122122
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 13 czerwca 2013, 15:06

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: kosiba122122 »

Zamierzam się zapisać w przyszłym tygodniu na prawo jazdy, i teraz pytanie do jakiej firmy? Nie miałem styczności z samochodami nigdy, więc gdzie najlepiej nauczą mnie od podstaw wszystkiego? Zastanawiam się nad RENE, RENOMA - które z nich? A może jakaś inna firma, z profesjonalnym podejściem dla początkujących?
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: slimaczek »

kosiba122122 pisze:Zamierzam się zapisać w przyszłym tygodniu na prawo jazdy, i teraz pytanie do jakiej firmy? Nie miałem styczności z samochodami nigdy, więc gdzie najlepiej nauczą mnie od podstaw wszystkiego? Zastanawiam się nad RENE, RENOMA - które z nich? A może jakaś inna firma, z profesjonalnym podejściem dla początkujących?
Kazdy bedzie chwalil swoja szkole w ktorej robil prawko bo nie mial stycznosci z innymi ,ja gdy sie zapisywalam niedawno na prawko nie szukalam opini tylko poszlam do najblizszej nauki jazdy(bo to tez jest wazne bo duzo czasu nam schodzi na dojazd autobusem na jazde czy wyklady) i sie zapisalam i powiem ze zdalam oba egzaminy za pierwszym razem i tez sie pochwale ze zapisujac sie na prawko nawet auta nie umialam zapalic...moze i wybor szkoly tez jest wazny ale wszystko zalezy jakie twoje bedzie podejscie do jazdy i nauki testow ,ja na pierwszej lekcji jazdy myslalam ze nie dam rady ,wszystko robilam zle ale jzu przy nastepnych nie balam sie moglam jecha sama ....
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: krolik »

Gdzie znajduje sie siedziba" Delty"??
niko
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 13 lutego 2012, 07:37

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: niko »

Najbardziej obiektywne źródło informacji: http://www.powiat.jaslo.pl/images/8_12_15_statsytka.pdf patrz - najważniejszy egzamin PRAKTYCZNY, teorii trzeba poświecić czas, nauczyć się i zrozumieć a wtedy nawet 2600 pyt. i więcej w przyszłości nie będzie stanowiło problemu :)
galaxia1205
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 21 grudnia 2015, 10:02

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: galaxia1205 »

patrząc na powyższy link to Liga Obrony kraju ( LOK) ma najlepszą zdawalność 63,64 % dane są raczej najbardziej wiarygodne tak ze polecam się tym sugerować
aga2308
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 21 grudnia 2015, 13:23

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: aga2308 »

Ja jakiś czas temu robiłam prawo jazdy w LOK'u. Na początku trochę się obawiałam, bo każdy tylko idzie do Rene czy Renomy. Szkole poleciła mi moja kuzynka i jestem jej bardzo wdzięczna. Juz po pierwszej lekcji byłam zadowolona, sprawnie przygotowano mnie od początku jak zapoznać się z czterema kółkami. Mój nauczyciel bardzo sympatyczny, ale i konsekwentny. Każdy mój błąd był omawiany i pracowaliśmy nad nim. Nic dziwnego, że udało mi się zdać juzza ppierwszym razem. Jak najbardziej polecam LOK, dla każdego kto chce opanować w szybki o skuteczny sposób jjazdę za kółkiem :)
Awatar użytkownika
PanTadeusz
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 26 maja 2015, 11:58

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: PanTadeusz »

Wszędzie tylko nie RENOMA , miałem jazdy co tydz 2 a nawet miesiączną przerwą :P po zwróceniu uwagi pan własciciel tylko warkną :) więc nie polecam :D
Marysia
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 grudnia 2015, 13:43

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: Marysia »

Zgadzam się żę nie osk Renoma, tragedia co się tam dzieje, gdyby nie moje koleżanki które odradziły mi ten ośrodek to pewnie poszlałbym tam albo do rene. Ale zapisałam się osk Elcar, za namową kolegi który właśnie kończy tam robić. Nie żałuje :)
marianka
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 stycznia 2016, 20:24

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: marianka »

No właśnie LOK dlaczego o nim tak cicho?? Bardzo dobra szkoła nauki jazdy jeśli chodzi o kat. B ceny mają konkurencyjne aa podejście bardzo fachowe robiłam tam kurs w zeszłym roku razem z 3 koleżankami i bardzo byłyśmy zadowolone ( zdałyśmy za pierwszym razem)
A co do renomy to całe forum zawalone jest tylko nią... Moim zdaniem to ona jest już chyba przereklamowana wszyscy tam idą bo to "RENOMA"
smigol
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2009, 07:45

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: smigol »

Witam. Biorę pod uwagę 3 szkoły jazdy, które mają najwyższy procent zdawalności (Relaks, Duet, Dakar - kolejność przypadkowa). Chciałbym poznać Wasze opinie nt własnie tych szkół. Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ