Dworek w Przysiekach

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
ruda87
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 września 2011, 22:51

Dworek w Przysiekach

Post autor: ruda87 »

Hej, planuje ślub i bardzo spodobał mi się klimat tego dworku tylko żadnych opinii na ten temat nie mogę znaleźć. Jeżeli był tam ktoś na weselu lub urządzał własne to proszę o wypowiedź, będę bardzo wdzięczna. :)
km_1981
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 17:22

Re: DWOREK W PRZYSIEKACH

Post autor: km_1981 »

witaj.
bylem tam na weselu, co prawda dosc dawno (07.2007) wiec nie wiem jak jest teraz ale no ówczesny czas bylo super, pyszne jedzenie, wystroj wnetrza i ten niesamowity jak dla mnie klimat sredniowiecznego zamku. jedyny minus-jest niewiele placu, wesele maksymalnie na 100-110 osob.
tak czy inaczej polecam ale najlepiej samemu sprawdzic
ruda87
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 września 2011, 22:51

Re: Dworek w Przysiekach

Post autor: ruda87 »

wesele na ok. 80 osób, więc myślę, że miejsca jest w sam raz. a klimat naprawdę jest super i coraz bardziej się przekonuję do tego miejsca. dzięki za opinie i czekam na więcej ;)
medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 grudnia 2010, 08:13

Re: Dworek w Przysiekach

Post autor: medvedik »

Lokal do 100 osób. Wyśmienite jedzenie, fajny klimat i niewielki plener do zdjęć ale koło szkoły w Trzcinicy jest miejsce co można porobić zdjęcia.
joseph1234
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 26 listopada 2011, 18:42

Re: Dworek w Przysiekach

Post autor: joseph1234 »

Witam mam pytanie szukam opinii na temat organizacji komunij w Dworku jeśli ktoś już tam był to byłabym wdzięczna za opinie jakie jedzenie i obsługa :cwaniak:
moje jasełko
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 14 listopada 2011, 19:56

Re: Dworek w Przysiekach

Post autor: moje jasełko »

Na wesele (max. 100 osób) dobry wybór. Klimat bardzo fajny, obsługa the best. Polecam!!! :ok:
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Dworek w Przysiekach

Post autor: Wojtq »

Pomijając fakt że właściciel cham nie szanujący żony to reszta ok.
masakra
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 13:15

Re: Dworek w Przysiekach

Post autor: masakra »

Ciekawe skąd taka wiedza ,że właściciel nie szanuje żony ? znam akurat tych ludzi i nie wiem czy kobieta duuużo młodsza od swojego męża pozwoli sobie na niemiłe traktowanie, a tym bardziej kobieta z jej charakterem . Nie oceniajmy ludzi w wyniku impulsu ,ale najpierw poznajmy żeby cokolwiek powiedzieć .
ewa.kurska
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 21 grudnia 2011, 20:50

Re: Dworek w Przysiekach

Post autor: ewa.kurska »

Zgadzam się z masakrą. Pani Marta ma charrrrakter i nie da sobie w kaszę dmuchać. Ludziska nieraz takie brednie piszą, że szok !
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Dworek w Przysiekach

Post autor: Wojtq »

Wiele razy tamtędy przejeżdżam w ciągu dnia i widzę jak pani Marta tyra w ogrodzie podczas gdy pan spasiony bąki zbija i sprawia wrażenie dyrygenta. Poza tym kiedyś tam pracował mój znajomy wynajęty przez p. Martę bo sama nie dawała rady skosić całego trawska i mówił że ona w porządku kobiecina a tamten to ma w d....e wszystko i się nią na każdym kroku wysługuje i szlachcica zgrywa...no ale ilu ludzi tyle opinii. Każdy ma prawo wyrazić swoją. Zgadzać się nie musicie. Czytać też. Kraj wolny.
gregi8228
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 września 2012, 21:58

Re: Dworek w Przysiekach

Post autor: gregi8228 »

Witam,
wesele mielismy 1 wrzesnia 2012, atmosfera wspaniała, wnetrza przepiękne, jedzenie bardzo dobre (kurczaczek z warzywami i masełkiem czosnkowym, magiczna karkóweczka-polecamy, as z rękawa-tort czekoladowy z wiśniami-goscie wyjedli do ostatniego okruszka), profesjonalna i miła obsługa z Panią Martą na czele.
Według gości to najlepsze wesele na jakim byli.
Zespół polecony przez Panią Martę grał super.

Naprawde polecamy, jeśli ktoś szuka miejsca innego niż wszystkie inne lokale
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: Dworek w Przysiekach

Post autor: warez »

Najlepszy tam jest kibel- przypomina wychodek w wagonie pociągu. Męski jest jeden i trudno się w nim obrócić. Podczas wesela ani raz nikt z obsługi nie wyszlamował go, tylko było wokół niego nalane.
Żonkoś
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 października 2012, 20:44

Re: Dworek w Przysiekach

Post autor: Żonkoś »

Organizowaliśmy wesele w październiku 2012 w 'Dworku' w Przysiekach i byliśmy bardzo zadowoleni. Obsluga przemiła i sprawna (szczególnie Szefowa Kelnerek Pani Edytka), jedzenia bardzo smaczne i pod dostatkiem, wszystko co zostaje pakują do domu. Wlascicielka bardzo pomogla w doborze menu i wprzygotowaniu sali, choć sam Dworek ma taki urok że praktycznie nic nie trzeba upiększać. Ogrod wspanialy dla dzieci, i do zdjęć ślubnych w plenerze. Miejsc parkingowych wystarcza nawet jak większość gości przyjedzie samochodami, super miejsce na gril wieczorem. Goście byli bardzo zadowoleni z wystroju i jedzenia. Polecamy jak najbardziej, szczególnie jeśli ktoś szuka nietuzinkowego lokalu z bogatą historią, orginalnym wystrojem i super obsługą.
pm9pm9
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, 08:19

Re: Dworek w Przysiekach

Post autor: pm9pm9 »

A maił tam może ktoś komunię dziecka? Ciekawa jestem jaka jest tam obsługa, ilość i jakiść jedzenia?
Awatar użytkownika
firebow
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 września 2011, 22:03

Re: Dworek w Przysiekach

Post autor: firebow »

a mógłby ktos podać takie orientacyjne ceny.. ile od osoby jeżeli chodzi o wesele;]
ODPOWIEDZ