okulista

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
jaslankkka
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 6 lutego 2013, 18:42

Re: okulista

Post autor: jaslankkka »

Chodzę do doktora Świstaka od ładnych paru lat, mam już trzecie szkła przepisane od niego i nigdy nie narzekałam :) Myślę, że jako lekarz jest godny polecenia.
wisienka_na _torciku
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 8 lutego 2013, 09:15

Re: okulista

Post autor: wisienka_na _torciku »

jaslankkka pisze:Chodzę do doktora Świstaka od ładnych paru lat, mam już trzecie szkła przepisane od niego i nigdy nie narzekałam :) Myślę, że jako lekarz jest godny polecenia.
Gdzie przyjmuje Dr.Świstak i jak można nr.kontaktowy poprosić
cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 11:47

Re: okulista

Post autor: cytrynowakredka »

Okulista dr.Świstak
ul.Chopina 22, Jasło
tel.(13) 4467845

.. też chodzę od dłuższego czasu do dr.Świstaka i jestem zadowolona :)
POLECAM
Awatar użytkownika
elemelek
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 22 października 2010, 15:31

Re: okulista

Post autor: elemelek »

słoneczko pisze:Muszę napisać o swoim poirytowaniu którego doznałam będąc w tym tygodniu w gabinecie Dr. Mazan.... mało tego, że wyczekałam sie na korytarzu z pół godziny tylko po to żeby sie zarejestrować ( podobno już na sierpień) to kiedy weszłam do gabinetu Pani która rejestruje powiedziała, "niech Pani przyjdzie w środę albo w czwartek sie zarejestrować" a było to w poniedziałek.... Normalnie rozczęsło mnie. Nie tylko ja byłam tam poirytowana... ludzie czekający pod gabinetem na swoją kolejkę a było ich dużo byli już naprawde dobrze poddenerwowani.... podobno przyszła dopiero przed godz 11, niektórzy musieli mieć drugi raz zakrapiane oczy bo już dużo czasu minęło od zakropienia i krople przestały działać. Jak można być osobą tak lekceważącą swoich pacjentów którzy od rana czekają na swoją kolejkę, a pani doktor przyjdzie na godz 11 i wtedy badanie odbywa się w kilka minut (a przy tym Pani Dr ci nic nie wytłumaczy). Szczerze współczuje tym,którzy muszą to znosić. Dlatego nie polecam tej Pani, ktoś powinien sie wziąć za te jej spóźnienia.
Ja byłam u niej parę lat temu.... Pani mnie przebadała i mówi, że wszystko w porządku, że nie mam wady wzroku. Problem tylko w tym, że ja na prawdę nie widziałam wyraźnie. Wybrałam się jeszcze raz, oczywiście do innej okulistki, wyszło mi wówczas, że mam -0.5 czy tam -0.75 (nie pamiętam już dokładnie). SZOK! Może nie miała czasu Pani Mazan? :-/ Nie polecam jej. Obecnie chodzę do Pani Czerwonki z Krosna. Nie mam zastrzeżeń, miła i kompetentna!
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: okulista

Post autor: kurczebalde »

Jeżeli chodzi o okulistę, to dla mnie tylko dr Marczak z Krosna. Wspaniały lekarz, przyjmuje niestety tylko prywatnie.
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: okulista

Post autor: kurczebalde »

kurczebalde pisze:Jeżeli chodzi o okulistę, to dla mnie tylko dr Marczak z Krosna. Wspaniały lekarz, przyjmuje niestety tylko prywatnie.
Zabrzmiało "męsko" ale to kobieta. ;)
zarazwejdewdrzwi
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 9 marca 2011, 22:37

Re: okulista

Post autor: zarazwejdewdrzwi »

Czy wie ktoś ile za wizytę inkasuje dr Świstak?
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: okulista

Post autor: basia_85 »

Dr Świstak za prywatną wizytę bierze 50 zł. Choć czasem miewa humory, to naprawdę jest dobrym specjalistą. Okulistka koło parku przepisala mi tak mocne okulary, że do teraz nosiłabym już denka od słoika. Poszlam do Świstaka, zbadał mi wzrok i okazało się, że mam mieć szkła o 1,5 dioptrii słabsze. Chodzę do niego już kilka lat i naprwdę jestem zadowolona. Aha i jeszcze jedno, maksymalny "poślizg" czekania w kolejce to 15 min, a nie jak gdzie indziej 3 godziny.
a.ma
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 13 listopada 2012, 19:14

Re: okulista

Post autor: a.ma »

Możecie polecić okulistę który przyjmie w sobotę? W nagłym przypadku oczywiście.
VISCA EL BARCA
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 18:23

Re: okulista

Post autor: VISCA EL BARCA »

a.ma pisze:Możecie polecić okulistę który przyjmie w sobotę? W nagłym przypadku oczywiście.

tak Pani dr Kawałek przyjmuje na Jana Pawla 35 prywatnie i w sobote
a.ma
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 13 listopada 2012, 19:14

Re: okulista

Post autor: a.ma »

Dziękuję, a wiesz może ile kosztuje wizyta?
darek74
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 29 stycznia 2014, 15:50

Re: okulista

Post autor: darek74 »

coś koło 60zł
Awatar użytkownika
testifytiffan
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 14 maja 2007, 21:18
Lokalizacja: Jasło

Re: okulista

Post autor: testifytiffan »

Czy ktoś orientuje się jaki jest koszt i jaki czas oczekiwania na prywatną wizytę u Pani doktor Szprucińskiej? Z góry dziękuję za pomoc! :)
candy
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 11:18

Re: okulista

Post autor: candy »

a wiecie może w jakich godzinach przyjmuje pani doktor Kawałek?
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: okulista

Post autor: krolik »

Nie polecam dr Swistaka, jest bardzo chlodny, .
ODPOWIEDZ