okulista

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
martiiik
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 4 czerwca 2013, 15:20

Re: okulista

Post autor: martiiik »

Ja polecam dr.Kawałkową chodzę do niej sama i z dziećmi od 7 lat i jestem bardzo zadowolona.A skoro ktoś tu napisał że dobrego okuliste poznaje się po kolejce to powiem tylko że ja do kontroli z synem mam wizytę wyznaczoną na grudzień a rejestrowałam się w lutym :-)
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: okulista

Post autor: walentyna »

Nie polecam całe życie leczyłam się u tej Pani a okazało się że mam całkiem inny problem polecam doktor Marczak z Krosna.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: okulista

Post autor: wiolka666 »

witam czy ktoś może wie gdzie bedzie najmniejsza kolejka do okulisty prywatnie i cena mniej wiecej takiej wizyty
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: okulista

Post autor: basia_85 »

Dr Świstak. Cena 50zł. Wizyta w tym samym lub przyszłym tygodniu od zarejestrowania. Prywatna oczywiście, bo na nfz kooleejkii
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: okulista

Post autor: wiolka666 »

a to rzeczywiscie nie długo i przyjmuje na krasińskiego tak jak pokazuje w necie gdzies obok bank pbs?
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: okulista

Post autor: basia_85 »

Po przeciwnej stronie biedronki na szkolnej. To chyba jest ul. Krasińskiego. Na dole jest apteka, a gabinet na piętrze.
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: okulista

Post autor: JaślaninOn »

Jeżeli ktoś chce na prawdę przebadać sobie wzrok polecam doktora Jacka Brymerskiego jest to ordynator okulistyki w Krośnie a przyjmuje na ulicy kopalnianej w prywatnej przychodni nie chce nawet porównywac go do okulistów w Jaśle bo szkoda nerwów..
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: okulista

Post autor: CYNGIEL »

Ile trzeba czekać?
Dussiolek
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 14 maja 2013, 18:50

Re: okulista

Post autor: Dussiolek »

Gdzie obecnie znajdę w Jaśle okulistę na fundusz? I jakie terminy mniej więcej? Ktoś podpowie?
ODPOWIEDZ