Najlepsza Apteka

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Re: Najlepsza Apteka

Postprzez traper3 » 23 lutego 2017, 19:44

Kupuję leki w aptece słonecznej, często proponują zamienniki ale wybieram lek oryginalny różnica w cenie jest troszkę, no i apteka rodzinna gdzie jest te 5 % rabatu niby nie wiele ale zawsze to coś.
traper3
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez elabarbara » 22 marca 2017, 19:24

Ja zdecydowanie jeśli kupuję to już w sprawdzonych miejscach.Kupuję dla dziecka mleko początkowe w http://humana-baby.pl/produkt/humana-1-mleko-poczatkowe To jedno z najlepszych mlek.Polecił mi pediatra mojego dziecka ponieważ nie miałam pokarmu i musiałam dziecko karmić mlekiem. Skład ma dużo lepszy niż te wszystkie bebika nany i gerbery.Mleko ma wszystkie niezbędne składniki odżywcze.Moje dziecko mleko piję bardzo chętnie i nie ma problemów z "kupką".
elabarbara
Debiutant
Debiutant

Postprzez ruda33 » 22 marca 2017, 20:24

Słoneczna jest najtanszą apteką w Jaśle .
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Anka7 » 1 kwietnia 2017, 15:25

Niezapominajka też ma dobre ceny.
Anka7
Guru
Guru

Postprzez katpio123 » 6 września 2017, 11:04

Powiem tak dobre apteki znajdziecie głównie w internecie jak np. ta https://www.apteka-melissa.pl/ . Zawsze mają konkurencyjne ceny, bardzo dobrze opisane wszystkie produkty, dostępność niemal, że od ręki no i dostawa do domu więc nie trzeba nigdzie wychodzić z domu. Jak dla mnie to jest duża wygoda i ułatwienie sprawy, szukam co mi jest potrzebne ładuje do koszyka zamawiam i już następnego dnia mam u siebie.
katpio123
Debiutant
Debiutant

Postprzez senior » 28 września 2017, 16:18

W której aptece w Jaśle nie płaci się nic za paski do glukometru wypisane na receptę?
I czy za insulinę też można nie płacić? Wie ktoś coś?
senior
Debiutant
Debiutant

Postprzez TomaszPionek » 4 października 2017, 19:36

Wszystko zalezy od tego co chcesz kupić. Wiadomo, że w jednej aptece są takie promocje a w innej inne. Dlatego można sobie porównac ceny by pójśc tam, gdzie naprawdę można będzie na takim zakupie zaoszczędzić.
TomaszPionek
Debiutant
Debiutant

Postprzez franiaaa » 29 listopada 2017, 18:56

ja lubię robić zakupy w aptece internetowej. Nie trzeba wychodzić z domu, a dostawa jest zawsze szybka. Jak właśnie w poniedziałek zamówiłam Karolkowi dicofer junior, to w środę już mógł zacząć go stosować
franiaaa
Debiutant
Debiutant

Postprzez ruda33 » 30 listopada 2017, 13:25

Chyba rozumiesz pytanie najlepsza apteka wiec nie pisz bzdur co ty kupujesz karolkowi w internetowej bo babcia ma siedemdziesiąt lat i sie na tym niezna wiec idzie do zwykłej apteki wcześniej pytając która najlepsza najtansza .
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Poprzednia strona

Powrót do Opinie