blacha na dach

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
kryzeb123
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 28 lutego 2011, 15:54

Re: blacha na dach

Post autor: kryzeb123 »

:zdegustowany:
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: blacha na dach

Post autor: chichotka »

a czy ostatnio ostatnio ktos zamawial blacho-dachowke na dach? moze ktos poleci jakas firme .Prosze o numery telefonu i ceny jakie zaplaciliscie? i firme w ktorej warto zamowic? czy dlugo sie czeka na taka blacho-dachowke?
robson96
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 8 maja 2012, 09:29

Re: blacha na dach

Post autor: robson96 »

Ja blache kupowałem w Regamecie w Warzycach, 2 lata temu cene dali najkorzystniejszą, rozważałaem również dachówke z Euronitu cenowa róznica była podobna ale za samą dachówkę, jak doliczono koszty wykończeń to różnica wzrosła o 9000 przy kształcie dachu jaki mam. Szale na kożyść blachy przelały koszty robocizny za pokrycie blachą 40 zł/m2 przy kryciu dachówką najtanszą oferte jaką znalazłem to 65 zł/m2 cena razem z wykonaniem wieźby dachowej.
Dachówka bez wykończeń kosztowała wtedy 24,5 m2 blacha 22 m2. Bardzo faje oferty maja w Maximie w Krosnie ja kiedy kupowałem to sie tydzeń spoźniłem ale mieli tam blache Rukki w promocyjnej cenie 20 zł/m2 normalnie 34 zł/m2.
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: blacha na dach

Post autor: chichotka »

ok.dzieki za info bede musiala popytac.
misia1988
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 8 stycznia 2014, 09:17

Re: blacha na dach

Post autor: misia1988 »

robson96 - gdzie Ty znalazłeś tak drogiego dekarza?, ja znam osobiście dobrego fachowca, mogę Ci podac numer 886350902 i praktycznie przez pół tańszy, a blacha bardzo dobra jest również w Blachotrapezie jak się na Warzyce jedzie.
pozdro
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: blacha na dach

Post autor: Kudłaty »

Witam.
Poszukuję dobrych fachowców do dachu ?
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: blacha na dach

Post autor: kuba1975 »

REGAMET WARZYCE :super: :super: :ok:
xinka500
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 6 stycznia 2014, 17:23

Re: blacha na dach

Post autor: xinka500 »

Kogoś polecacie do zrobienia dachu na garażu za rozsądną cenę więźba Plus pokrycie blachą
Monika78
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 8 maja 2018, 18:21

Re: blacha na dach

Post autor: Monika78 »

Blachy regamet nikomu nie polecam Olimpia hps po 3 latach się rozwarstwiła poprostu złazi powłoka.Gwarancji nie uznali co było dla nas szokiem napisali że nie wpływa to na konstrukcję blachy i żeby obserwować nie wspomnę że na tę opinię czekaliśmy 8 miesięcy.Niestety będziemy zakładać sprawę w sądzie.
martakartel88
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 3 stycznia 2020, 21:18

Re: blacha na dach

Post autor: martakartel88 »

To dziwne, że przejechałaś się na Regamecie… Ja mam na dachu ich pokrycie już od wielu lat i kompletnie nic złego się nie dzieje. Widzę jak wygląda dach u sąsiada a jak u nas, a budowaliśmy dom w tym samym czasie, i da się zauważyć różnicę. U mnie te blachodachówki wyglądają świetnie, nie ma żadnych odbarwień, ani zerdzewień, kolor też nie wypłowiał, a użytkowo również nie mam żadnych zarzutów. Nic nie przecieka, przy większym wietrze nie tłucze się, więc ja akurat polecam.
PiotrBiernat
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 18 sierpnia 2022, 00:07

Re: blacha na dach

Post autor: PiotrBiernat »

U mnie pokrycie na Olimpii hps zaczęło schodzić po 11 latach. Czy dostaliście jakiś papier gwarancyjny od Regametu? Ja nie mogę znaleźć więc nawet nie wiem jak długo gwarancja obowiązuje…
ODPOWIEDZ