Fryzjer Jasło

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
iwa
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 14 sierpnia 2012, 12:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: iwa »

polecam panią Wiole z New Trendu obcięła mnie tak jak chciałam płaciłam ok.35zł (razem z myciem i prostowaniem włosów) ;)
dominika391
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 4 grudnia 2008, 08:25

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: dominika391 »

Ja osobiście polecam Panią Anetę i Sylwię Z salonu fryzjerskiego EGO na przeciwko Sanepidu w Jaśle. Ceny niedrogie. Ja za obcięcie płacę 25 zł ( mycie, cięcie, prostowanie i modelowanie). Bardzo miła obsługa. POLECAM
nusia
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 16 czerwca 2009, 21:33

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: nusia »

jericho pisze:Chili masz rację, że ceny w awangardzie są duże i nie każdy będzie dobrze obcinał, nie każdy ma do tego talent, ale tak jest w każdej branży. A ze Diamond prowadzą dziewczyny, które były raczej uznawane za dobre fryzjerki w Awangardzie i oferują znacznie niższe ceny niż tam. Po 2 jeżeli salon jest prowadzony w wyższych standardach jak np ten nowy Diamond (firmowe farby, lakiery, szampony, bardzo dobre podejście do klienta, poczęstunki, na poczekaniu jest gdzie usiąść) to normalne, że ceny są wyższe, ale i człowiek czuje się tam odpowiednio, niż np gdy pójdzie do fryzjera, gdzie dostanie farbę z biedronki za 5zł a kolor zejdzie po tygodniu do tego niszczy włosy lub lakier wytrzyma godzinę i po fryzurze, to samo tyczy się innych produktów. To kto gdzie chodzi to tylko i wyłącznie jego sprawa, ale każdy człowiek jest inny i ma inne wymogi :)
Trzy posty dotyczące tylko salonu Diamond sugerują, że jesteś osobą albo tam pracująca albo znajomą tych osób
nerus071
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 16 stycznia 2012, 17:28

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: nerus071 »

NAJLEPSZY SALON CLASSIC NA UL;SŁOWACKIEGO,I FRYZJERKA PANI ASIA.
Kimi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 2 marca 2007, 18:23
Lokalizacja: Jasło

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: Kimi »

nusia pisze:
jericho pisze:Chili masz rację, że ceny w awangardzie są duże i nie każdy będzie dobrze obcinał, nie każdy ma do tego talent, ale tak jest w każdej branży. A ze Diamond prowadzą dziewczyny, które były raczej uznawane za dobre fryzjerki w Awangardzie i oferują znacznie niższe ceny niż tam. Po 2 jeżeli salon jest prowadzony w wyższych standardach jak np ten nowy Diamond (firmowe farby, lakiery, szampony, bardzo dobre podejście do klienta, poczęstunki, na poczekaniu jest gdzie usiąść) to normalne, że ceny są wyższe, ale i człowiek czuje się tam odpowiednio, niż np gdy pójdzie do fryzjera, gdzie dostanie farbę z biedronki za 5zł a kolor zejdzie po tygodniu do tego niszczy włosy lub lakier wytrzyma godzinę i po fryzurze, to samo tyczy się innych produktów. To kto gdzie chodzi to tylko i wyłącznie jego sprawa, ale każdy człowiek jest inny i ma inne wymogi :)
Trzy posty dotyczące tylko salonu Diamond sugerują, że jesteś osobą albo tam pracująca albo znajomą tych osób
albo po prostu trzy osoby pod rząd wyraziły zainteresowanie nowym salonem ;)
nusia
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 16 czerwca 2009, 21:33

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: nusia »

Kimi pisze:
nusia pisze:
jericho pisze:Chili masz rację, że ceny w awangardzie są duże i nie każdy będzie dobrze obcinał, nie każdy ma do tego talent, ale tak jest w każdej branży. A ze Diamond prowadzą dziewczyny, które były raczej uznawane za dobre fryzjerki w Awangardzie i oferują znacznie niższe ceny niż tam. Po 2 jeżeli salon jest prowadzony w wyższych standardach jak np ten nowy Diamond (firmowe farby, lakiery, szampony, bardzo dobre podejście do klienta, poczęstunki, na poczekaniu jest gdzie usiąść) to normalne, że ceny są wyższe, ale i człowiek czuje się tam odpowiednio, niż np gdy pójdzie do fryzjera, gdzie dostanie farbę z biedronki za 5zł a kolor zejdzie po tygodniu do tego niszczy włosy lub lakier wytrzyma godzinę i po fryzurze, to samo tyczy się innych produktów. To kto gdzie chodzi to tylko i wyłącznie jego sprawa, ale każdy człowiek jest inny i ma inne wymogi :)
Trzy posty dotyczące tylko salonu Diamond sugerują, że jesteś osobą albo tam pracująca albo znajomą tych osób
albo po prostu trzy osoby pod rząd wyraziły zainteresowanie nowym salonem ;)
jedna osoba napisała trzy posty dotyczące tematu fryzjer Jasło,nie posiadając żadnych postów w innych tematach .co ewidentnie sugeruje ,że założyła konto tylko po to , żeby zrobić reklamę . każdego użytkownika forum można sprawdzić jakie pisze posty cała historie
ewciak
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:30

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: ewciak »

Można zrobić reklamę, ale też można wyrazić swoje zdanie, jak większość odwiedzających. Ja powiem tak, byłam w różnych salonach w Jaśle i jakoś nie byłam nigdy tak zadowolona, jak mnie obcięła, albo uczesała pani Justyna, więc mam prawo robić reklamę salonu Diamond :rotfl:
lovemeamore
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 3 listopada 2011, 19:08

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: lovemeamore »

słoneczko pisze:Czy któraś robiła dekoloryzacje włosów farbowanych? jeśli tak to gdzie i ile kosztowało? Mam farbowane ciemne włosy, jednak mam już dosyć tych szybko pojawiających się widocznych odrostów - ponieważ moj naturalny kolor to cos pomiędzy ciemny blond a jasny brąz, i chciałabym wrocić do koloru naturalnego lub coś podobnego do naturalnego (żeby odrosty nie były tak bardzo widoczne). Boję się, żeby nie wyszedł mi niewiadomo jaki kolor, bo gdzieś na forach czytałam ze może za pierwszym razem wyjść "Zielony" itp. i czy nie zniszczy mi to za bardzo włosów.
ja robiłam z czarnych wlosów i mam teraz taki brązik zapłaciłam 80zł przy włosach do ramion w Salonie "BEATA" w Dębowcu ;)
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: GCN »

Chyba wtrącę się do dyskusji o salonie Diamond. Nigdy tam nie byłem ale Pani Monika obcinała mnie wcześniej oraz kilka moich znajomych i każda z nich była zadowolona. Nigdy nie słyszałem żeby ktoś na nią narzekał.
gosik
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, 19:48

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: gosik »

wie ktoś może gdzie pracuje teraz p. Agnieszka z Avangarde?
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: jarkor2013 »

Pani Agnieszka pracuje w Salonie K2 na ul. Słowackiego. A jeżeli chodzi o Panią Monikę, to ja również jestem zadowolona z jej usług.
jericho
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 8 sierpnia 2012, 20:56

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: jericho »

albo po prostu trzy osoby pod rząd wyraziły zainteresowanie nowym salonem ;)
jedna osoba napisała trzy posty dotyczące tematu fryzjer Jasło,nie posiadając żadnych postów w innych tematach .co ewidentnie sugeruje ,że założyła konto tylko po to , żeby zrobić reklamę . każdego użytkownika forum można sprawdzić jakie pisze posty cała historie
Widzę, że nie bardzo rozumiesz ocb. Pani Monika mnie obcina od hmm 2 lat może więcej i dlatego wyrażam swoją opinie na ten temat, gdyby było inaczej nie pisał bym jaka z niej fryzjerka itp. Więc daruj sobie to co przychodzi Ci na myśl i przestań to odwracać przeciwko 2 osobie. Polecam Diamond, bo tak jak mówię obcina mnie jedna z tych Pań, jestem zadowolony i stąd wyrażam opinię na temat salonu. I tyle w temacie.
Daria2
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 9 lipca 2010, 13:43

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: Daria2 »

Czy ktoś ma nr tel. do tych nowych salonów fryzjerskich K2 i Diamond? Mam ochotę wybrać się do jednego z nich na próbę z moimi słabymi i nijakimi włosami.
ewciak
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:30

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: ewciak »

najlepiej podejść sobie do tego salonu w wolnym czasie ;)
magda2304
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 23 lipca 2012, 19:36

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: magda2304 »

Też poprosiłabym o numer telefonu do salonu Diamond :)
ODPOWIEDZ