Fryzjer Jasło

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
gosik
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, 19:48

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: gosik »

694 566 511 to nr do Diamond
Daria2
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 9 lipca 2010, 13:43

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: Daria2 »

Dziś byłam w salonie Diamond. Moje włosy trafiły w ręce pani Justyny. Jestem mega zadowolona. Polecam
marchewka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 13 września 2011, 12:40

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: marchewka »

Witam, czy wie ktoś może gdzie pracuje i czy nadal pracuje p. Ania z avangardy. Wiem że w tamtym roku była na zwolnieniu i zastanawia mnie czy już wróciła. Z góry dzięki za odpowiedź. :D
Kimi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 2 marca 2007, 18:23
Lokalizacja: Jasło

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: Kimi »

Daria2 pisze:Dziś byłam w salonie Diamond. Moje włosy trafiły w ręce pani Justyny. Jestem mega zadowolona. Polecam
a jeśli można wiedzieć, to ile zapłaciłaś? i za jakiej długości włosy? :) bo mam zamiar się wybrać z moimi długimi włosami :)
kasiula22
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 16 marca 2010, 18:28

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: kasiula22 »

a do jaką fryzjerkę polecacie na pasemka? i jak cenowo wychodzi
Maja23
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 27 sierpnia 2012, 15:32

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: Maja23 »

Chodzę do Studio04 do pani Weroniki. Miła, zawsze uśmiechnięta i zna się na swojej pracy. Ściągał mi czarny kolor i teraz jestem blondynką. Super ścina i zawsze włosy się dobrze układają. Chodzę do niej z synkiem i też jestem zadowolona. Gorąco polecam :D
Daria2
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 9 lipca 2010, 13:43

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: Daria2 »

Kimi pisze:
Daria2 pisze:Dziś byłam w salonie Diamond. Moje włosy trafiły w ręce pani Justyny. Jestem mega zadowolona. Polecam
a jeśli można wiedzieć, to ile zapłaciłaś? i za jakiej długości włosy? :) bo mam zamiar się wybrać z moimi długimi włosami :)
Włosy raczej średniej długości , do ramion. Zapłaciłam 40 zł
nisenira
Mistrz
Mistrz
Posty: 98
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 00:19

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: nisenira »

nie polecam AVANGARDY! ceny kosmiczne. mam wlosy sredniej dlugosci praktycznie do ramion i pani mi powiedziala ze za obciecie zaplace w granicach 70-100 zl;/
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: Laura Diaz »

I ja w zeszłym tygodniu trafiłam do salonu Diamond, nie wiem jak miała na imię pani która mnie obcinała, ale taka z rudymi włosami. W każdym razie bardzo było miło :) Miałam grube, ciężkie włosy do pasa, wyszłam z fryzurką o długości do uszu i warkoczem w torebce ;) z fryzury jestem zadowolona, a włosów wcale mi nie było szkoda, w co nikt nie może uwierzyć :super: w każdym razie polecam ten salon! :super:
Awatar użytkownika
Murek
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 18 kwietnia 2011, 20:17

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: Murek »

WITAM A JA POLECAM NOWY SALON PANI AGNIESZKI I PANI ASI (PRACOWAŁY W AVANGARDZIE ) BYŁAM SIĘ OBCIĄĆ U PANI AGNIESZKI ZAPŁACIŁAM 40 ZŁ ALE REWELACJA:)JESTEM ZADOWOLONA
samaslodycz
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 1 sierpnia 2011, 16:22

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: samaslodycz »

hej, chciałam zapytac o salon fryzjerski DIAMOND... czy w sobote mozna isc normalnie sie obciąć bez wczesniejszego zapisywania?? :)
magda2304
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 23 lipca 2012, 19:36

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: magda2304 »

Ja do czesania na wesele umawiałam się ostatnio (a wesele za miesiąc) to pani zaoferowała mi tylko 2 wolne godziny. Także wydaje mi się że ciężko będzie na obcięcie w sobotę się załapać. Najlepiej zadzwonić i zapytać. :) :)
nisenira
Mistrz
Mistrz
Posty: 98
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 00:19

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: nisenira »

w sobote to zaden z popularnych salonow nie obcina wlosow :) w sobote sa tylko uczesania na sluby etc
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: landri101 »

Nie wiecie może ile kosztowała by całkowita metamorfoza w studio 04 włosy długie. Cięcie farbowanie? Najłatwiej było by pewnie podejść ale póki co nie mam takiej możliwości
joanna0590
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 17 sierpnia 2012, 10:48

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: joanna0590 »

ja polecam salon Classic. Chodzę tam od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona, i z upięcia i strzyżenia. No i ceny przystępne-za cięcie z myciem głowy i modelowaniem 25, upięcie (bez ozdób) 40. A upięcie bardzo skomplikowane i zajęło ponad godzinę:)
ODPOWIEDZ