Fryzjer Jasło

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
herbata87
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 4 maja 2009, 21:52

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: herbata87 »

A co to za salon diamont obok grzymały? warto się tam obcinać? jakie sednie ceny?
Awatar użytkownika
edyta95171
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 28 lipca 2008, 12:50
Lokalizacja: Zarzecze

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: edyta95171 »

Ja też polecam panią Kasię z Panoramy, wlosy już 2 miesiące nie "ciachane" a dalej ukladają sie jak marzenie , a i do buźki fryzurę dobiorą :D
ewciak
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:30

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: ewciak »

jeśli chodzi o ten salon Diamond, koło Grzymały mogę w 100% polecić, gwarantowane fajne obcięcie, jak i upięcie na wesele, polecam !!!!!!!!!!
dorota87
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 21 marca 2012, 21:33

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: dorota87 »

ja często obcinałam się w efekcie z początku mi pasowało ale potem to zaczęły mnie praktykantkom podsyłać co się dopiero uczyły na moich włosach i bardzo mi się to nie spodobało i zrezygnowałam i nie polecam go w ogóle i ceny też wysokie maja!!!!
Kimi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 2 marca 2007, 18:23
Lokalizacja: Jasło

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: Kimi »

a czy właścicielką salonu Diamond nie jest pani Justyna, która wcześniej była w Avangardzie? Bo słyszałam, że właśnie w tamtej okolicy ma otwierać swój salon :)
ewciak
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:30

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: ewciak »

tak, jedną z właścicielek salonu Diamond jest pani Justyna ;)
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: martunialla »

Tak, Pani Justyna jest właścicielką salonu Diamond, ul. Kadyiego, tuż obok restauracji Drzymała. Czesała mnie, świadkową i moją mamę na ślub, zrobiła rewelacyjną robotę, wszystkie wyszłyśmy zadowolone i uśmiechnięte od ucha do ucha. Moja fryzura była dokładnie taka, jak chciałam, a trzymała się bez najmniejszego zarzutu aż do niedzieli rano, kiedy schodziłam z parkietu :) Ceny przez pół tego, co w Avangardzie, a efekt- no cóż-serdecznie polecam każdemu sprawdzić osobiście:)
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: Szeherezada »

martunialla pisze:Tak, Pani Justyna jest właścicielką salonu Diamond, ul. Kadyiego, tuż obok restauracji Drzymała. Czesała mnie, świadkową i moją mamę na ślub, zrobiła rewelacyjną robotę, wszystkie wyszłyśmy zadowolone i uśmiechnięte od ucha do ucha. Moja fryzura była dokładnie taka, jak chciałam, a trzymała się bez najmniejszego zarzutu aż do niedzieli rano, kiedy schodziłam z parkietu :) Ceny przez pół tego, co w Avangardzie, a efekt- no cóż-serdecznie polecam każdemu sprawdzić osobiście:)
Chyba Grzymała:)
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: martunialla »

Szeherezada pisze:
martunialla pisze:Tak, Pani Justyna jest właścicielką salonu Diamond, ul. Kadyiego, tuż obok restauracji Drzymała. Czesała mnie, świadkową i moją mamę na ślub, zrobiła rewelacyjną robotę, wszystkie wyszłyśmy zadowolone i uśmiechnięte od ucha do ucha. Moja fryzura była dokładnie taka, jak chciałam, a trzymała się bez najmniejszego zarzutu aż do niedzieli rano, kiedy schodziłam z parkietu :) Ceny przez pół tego, co w Avangardzie, a efekt- no cóż-serdecznie polecam każdemu sprawdzić osobiście:)
Chyba Grzymała:)
Literówka, masz rację, Grzymała :)
jericho
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 8 sierpnia 2012, 20:56

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: jericho »

Również polecam salon "Diamond", ceny niższe niż w Awangardzie a obsługa równie dobra jak nie lepsza, pracuje tam też Pani Monika, która świetnie dobiera kolor i także pracowała w Awangardzie. Polecam.
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: Chili »

wkurza mnie trochę jak wypisujecie ,że pracuje tam Pani X ,któa pracowała kiedyś w Avangardzie ,wcale tam nie ma mega utalentowanych fryzjerek ..i nie wiem czemu sie tak podniecacie ta avangarda chyba jedynie ,że ceny sa kosmiczne za usługę ... ale muszą sobie za kawe policzyc czy też zmiany wystroju w salonie Moja kumpela podcinała tam kiedys koncówki ,po jakims czasie poszła do innego salonu Pani obcinająca zapytała kto
jej tak włosy zpowygryzał :):):) Drogo wcale nie znaczy fajnie ...
ewciak
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:30

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: ewciak »

zgodzę się, że w Avangardzie nie wszystkie fryzjerki obcinają dobrze, ale te, co otworzyły teraz nowy salon są na prawdę godne polecenia, obcinałam się już wiele razy i jakoś zawsze byłam zadowolona, z upięciem na wesele również
jericho
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 8 sierpnia 2012, 20:56

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: jericho »

Chili masz rację, że ceny w awangardzie są duże i nie każdy będzie dobrze obcinał, nie każdy ma do tego talent, ale tak jest w każdej branży. A ze Diamond prowadzą dziewczyny, które były raczej uznawane za dobre fryzjerki w Awangardzie i oferują znacznie niższe ceny niż tam. Po 2 jeżeli salon jest prowadzony w wyższych standardach jak np ten nowy Diamond (firmowe farby, lakiery, szampony, bardzo dobre podejście do klienta, poczęstunki, na poczekaniu jest gdzie usiąść) to normalne, że ceny są wyższe, ale i człowiek czuje się tam odpowiednio, niż np gdy pójdzie do fryzjera, gdzie dostanie farbę z biedronki za 5zł a kolor zejdzie po tygodniu do tego niszczy włosy lub lakier wytrzyma godzinę i po fryzurze, to samo tyczy się innych produktów. To kto gdzie chodzi to tylko i wyłącznie jego sprawa, ale każdy człowiek jest inny i ma inne wymogi :)
Kimi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 2 marca 2007, 18:23
Lokalizacja: Jasło

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: Kimi »

Co do salonu Diamond, to ile mniej więcej kosztuje tam obcięcie włosów (długich)? :)
jericho
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 8 sierpnia 2012, 20:56

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: jericho »

Trzeba podejść i zapytać, lub zobaczyć cennik.
ODPOWIEDZ