PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
motyl11
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 27 kwietnia 2012, 17:40

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: motyl11 »

nie wiem czy wiesz, ale chyba obowiązuje 3-miesięczny okres wypowiedzenia
PPPDDD
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 listopada 2012, 21:14

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: PPPDDD »

Co do firmy PASCAL. Mam od nich internet, a raczej usiłuje mieć. Dzień w dzień wieczorem jest po 500 kb/s a ma być niby do 4Mb. Rano nie jest wcale lepiej. Gdy dzwonie do nich (o ile da się dodzwonić), problemu nie widza i mówią "tak to nasza wina bo nie mamy łącza" i na tym się kończy, a płacić trzeba. Gdy zamykają biuro pozostaje jeszcze kontakt SMS owy do szefa a to już wybitna indywidualność:

- telefonu nie odbiera bo pewnie brak mu odwagi
- na SMS nie odpisuje, a jak odpisze to w sposób obrażający. Dziś napisał mi że to nie internet jest nieudolny, tylko moje nazwisko. I cały czas jedzie na "TY" jakbym jego kumplem był. Twierdzi że mój abonament to nic w porównaniu z tym co oni wydaja na łącze. Takiego chamstwa to jeszcze nie widziałem .....

Reasumując. Ludzie opamiętajcie się i nie zróbcie takiego błędu, jakim było by podpisanie umowy z tymi "dostawcami internetu".

Za dwa miesiące kończy mi się umowa.

:hurra: cieszę się że pewnie dzięki uprzejmości mojego dostawcy NETA, udało mi się wysłać ten post ... :mur:
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: clashtorny »

PPPDDD pisze:Co do firmy PASCAL. Mam od nich internet, a raczej usiłuje mieć. Dzień w dzień wieczorem jest po 500 kb/s a ma być niby do 4Mb. Rano nie jest wcale lepiej. Gdy dzwonie do nich (o ile da się dodzwonić), problemu nie widza i mówią "tak to nasza wina bo nie mamy łącza" i na tym się kończy, a płacić trzeba. Gdy zamykają biuro pozostaje jeszcze kontakt SMS owy do szefa a to już wybitna indywidualność:

- telefonu nie odbiera bo pewnie brak mu odwagi
- na SMS nie odpisuje, a jak odpisze to w sposób obrażający. Dziś napisał mi że to nie internet jest nieudolny, tylko moje nazwisko. I cały czas jedzie na "TY" jakbym jego kumplem był. Twierdzi że mój abonament to nic w porównaniu z tym co oni wydaja na łącze. Takiego chamstwa to jeszcze nie widziałem .....

Reasumując. Ludzie opamiętajcie się i nie zróbcie takiego błędu, jakim było by podpisanie umowy z tymi "dostawcami internetu".

Za dwa miesiące kończy mi się umowa.

:hurra: cieszę się że pewnie dzięki uprzejmości mojego dostawcy NETA, udało mi się wysłać ten post ... :mur:
Dlatego umowy czyta się ze ZRO-ZU-MIE-NIEM :wstyd: Sam sobie przeczysz skoro masz mieć "do 4Mb/s" to nie to samo co "będziesz mieć 4Mb/s"
Słowo "do" jest stosowane przez wszystkich usługodawców internetu w Polsce. Nie wiem tylko jak to jest w przypadku internetu pakietowego przeliczanego poprzez ilość pobranych danych, niby jest ten limit danych (który według mnie jest żebraczą ilością bo co to jest 4GB czy więcej gdzie tydzień oglądania youtube'a zeżre połowę z tego ;/)
Orange i TPSA robią podobnie sprzedają ludziom np do 10Mb/s ważne żeby delikwentowi chodziło minimum 512kb/s XD inaczej mówiąc żeby miał warunki :D I to nie są złodziejskie praktyki tylko żerowanie na głupocie ludzkiej :hyhy:
A my jako konsumenci powinniśmy się razem dogadać i rachunki również płacić do np 100zł za dwa miesiące za prąd czy gaz :)
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: President »

@up
No dobrze umowa umową ale dlaczego tak chamsko zwracają się do klienta? Praktycznie jest zerowy kontakt z nimi jak tutaj pisze już nie jedna osoba...na to nikt ich raczej nie usprawiedliwi..bo na to nie ma wytłumaczenia.:)
PPPDDD
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 listopada 2012, 21:14

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: PPPDDD »

SMSY, e-maile i nagrania rozmów z nimi mam zachowane na pamiątkę. :hyhy:
a 500 kb/ to raczej bliżej zera niż czterech
Awatar użytkownika
Ryś
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 18 października 2011, 19:19

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: Ryś »

Strona im wygasła , czy skończyli działalność ?
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: yorker »

Miałem internet od PASCALA w latach 2005-10 wszystko chodziło super, pracownicy mówili mi na Ty, ale jakos mi to nie przeszkadzało. Zdarzały się co prawda przestoje ale zazwyczaj tylko po burzach.
Na początku tego okresu Internet miał "zawrotną" prędkośc do 512 kb/s, choć zazwyczaj było coś ponad 300, pózniej podniosłem sobie do 1 Mb i też było mniej i jakoś mi to wystarczało.
Im firma się robiła większą, miała więcej abonentów tym trudniej było się z nimi porozumieć, no niestety tak bywa.
Awatar użytkownika
Ryś
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 18 października 2011, 19:19

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: Ryś »

Tak to bywa , konkurencja na rynku duża , zostaną tylko większe firmy z zapleczem finansowym.
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: Kudłaty »

a gdzie Firma PASCAL ma antene na rynku
PPPDDD
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 listopada 2012, 21:14

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: PPPDDD »

TAK OD KILKU DNI WYGLĄDA U MNIE 4MB OD PASKALA (a właściwie to ich do 4M)
Załączniki
PASCAL.jpg
ŚmIaŁeK
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 20 lipca 2011, 20:06

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: ŚmIaŁeK »

Ja mam aktualnie internet od nich i nie narzekam.... :super:
Po kilku :cisza: usterkach i problemach jest dobrze :hurra: . Net lata ;d
Na początku miałem problemy :mur: z dostarczaniem internetu, :dobani: ponieważ przychodził wieczó :krzeslem: r i od czasu do czasu brak neta. :wsciekly: Ale juz problem zlikwidowany :) :) :)
tomek_xyz
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 1 sierpnia 2012, 02:30

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: tomek_xyz »

A ja tam sobie Internet z Pascala chwalę :) . Mam teraz 8 Mb za 35 zł od nich i wszystko śmiga ok. :hurra: :hurra: :hurra:
test.png
test.png (32.07 KiB) Przejrzano 4345 razy
Jestem u nich już z 3 lata. (to moja 3 firma jesli chodzi o internet radiowy). W ciągu tych 3 lat miałem problem z netem 2 razy. Napisałem esa zgłaszając problem i szybko odpisali i usunęli usterkę, także ja na problem z kontaktem nie narzekam.

Znajomi z Osobnicy i Dąbrówki co mają neta z wychwalanego przez Rysia Telgamu jakiś miesiąc temu nie mieli neta od piątku wieczorem do poniedziałku rano - nikt nie odbierał telefonów, sms-a nie mozna nawet wysłać i nikt tu na nich nie nadaje. W pascalu nigdy tak długo nie czekałem na usuniecie awarii także według mnie jest ok.

Jeśli masz problem z netem to możne sprawdź czy u Ciebie wszystko gada prawidłowo, może masz jakiś problem z wifi albo w kompie. A jeśli dalej coś nie tak proponuje napisać reklamacje do pascala i wątpię żeby nie odpowiedzieli. :)
Awatar użytkownika
Ryś
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 18 października 2011, 19:19

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: Ryś »

Zgłoś się do TELGAM S.A. www.telgam.pl

coś ci na pewno poradzą szybko na ten problem ;)
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: lenkamii »

Dlaczego nie odbierają telefonów?Czy z każda pierdołą muszę jechać 10 km bo ktoś nie raczy telefonu odebrać??
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: lenkamii »

tomek_xyz pisze:A ja tam sobie Internet z Pascala chwalę :) . Mam teraz 8 Mb za 35 zł od nich i wszystko śmiga ok. :hurra: :hurra: :hurra:
test.png
Jestem u nich już z 3 lata. (to moja 3 firma jesli chodzi o internet radiowy). W ciągu tych 3 lat miałem problem z netem 2 razy. Napisałem esa zgłaszając problem i szybko odpisali i usunęli usterkę, także ja na problem z kontaktem nie narzekam.

Znajomi z Osobnicy i Dąbrówki co mają neta z wychwalanego przez Rysia Telgamu jakiś miesiąc temu nie mieli neta od piątku wieczorem do poniedziałku rano - nikt nie odbierał telefonów, sms-a nie mozna nawet wysłać i nikt tu na nich nie nadaje. W pascalu nigdy tak długo nie czekałem na usuniecie awarii także według mnie jest ok.

Jeśli masz problem z netem to możne sprawdź czy u Ciebie wszystko gada prawidłowo, może masz jakiś problem z wifi albo w kompie. A jeśli dalej coś nie tak proponuje napisać reklamacje do pascala i wątpię żeby nie odpowiedzieli. :)


to może podaj nr na który rzekomo wysyłasz smsy co?b stacjonarny który mają podany chyba u sąsiada leży.
ODPOWIEDZ