PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
kokosik7
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 31 maja 2012, 22:27

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: kokosik7 »

Jestem u nich od 4 lat i odchodzę jak tylko umowa się skończy..

Jest to jedna z lepszych radiowek w powiecie ale!!

Obsługa klienta gorzej niż ZERO!! Telefon? Leją ciepłym po nim.. Szef? Spoko jeśli jesteś zainteresowany ale później ma Cię głęboko..

Lepiej wziąć byle jaki ale inny KABEL radio to radio cuda się dzieją i nie zawsze dobrze skonfigurują pseudo fachowcy.. A teraz kabel tańszy od radiówki szybszy!

PRĘDKOŚC sprawia już radiówki wogóle nie konkurencyjnymi,a TP ostatnio rozszerzyło kable więc można NETIE czy T-MOBILE podpiąć - AP-MEDIA jest też super jeśli masz kabelek ich
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: lenkamii »

Czy tak powinno być????????????
Załączniki
Bez tytułu.jpg
Awatar użytkownika
Ryś
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 18 października 2011, 19:19

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: Ryś »

kokosik7 pisze:Jestem u nich od 4 lat i odchodzę jak tylko umowa się skończy..
Jest jeszcze TELGAM www.telgam.pl , internet kablowy , radiowy wedle uznania i możliwości. i chyba ma dobre promocje
Obrazek
Obrazek
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: _WHISKEY_ »

8 lat mam neta z Pascala i jest OK.
Śmiesznie mi gdy czytam, że kontakt z firmą i szefem jest słaby, kilka razy miałem taką potrzebę i zawsze byłem załatwiony rzeczowo, nie odczułem, że jestem ignorowany czy załatwiany "byle jak", może taki szczęściarz ze mnie.
Dziadostwa nie lubię, Pascala chwalę, gdyby było inaczej szukałbym czegoś innego.
Teraz mam "10", na ogół jest "9" z małym hakiem.
Poniżej zrzut sprzed chwili.

Obrazek
gotrek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 27 stycznia 2013, 16:35

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: gotrek »

ja osobiście polecam AP-Media, mam 20 i jeszcze się nie zdarzyło żebym miał poniżej, abonament tylko 49zł i do tego zewnętrzny IP, nigdy nie było większych problemów z brakiem neta a jeśli już jakieś były to w ciągu godziny zawsze był rozwiązany, jestem bardzo zadowolony

Obrazek
Awatar użytkownika
CrazyVirus
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 301
Rejestracja: 22 czerwca 2009, 08:33

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: CrazyVirus »

Obrazek

Ja korzystam z ich usług od dość dawna i nie będę ukrywał, że na początku to różnie bywało. Internetu nie było, albo był zamulony na maksa. Obecnie mam 4Mb/s i średnio to oceniam. Zazwyczaj działa jak należy ale dość często zdarza się, że jest połowa z tego albo mniej, albo w ogóle internet nie działa. Co do obsługi to fakt, telefonu zazwyczaj nie odbierają ale po interwencji sms raczej starają się coś z usterką zrobić. Myślę, że jak za takie pieniądze to nie jest źle.
Pomiar robiony przed chwilą, z łącza korzysta stacjonarny PC i laptop przez wi-fi :)
Obrazek

Denerwuje mnie bardzo ale inna rzecz w ich usługach. Mamy 2013 rok, technologie HD a zobaczcie jakie jest Upload. Największy jaki oferują to bodajże 1Mb/s. To stanowczo za mało jak na dzisiejsze czasy.
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: President »

@up
Jak nie odbierają to wystarczy do nich się przejechać opieprzyć ich i potem każdy telefon będą od Ciebie odbierali, wiem bo mój kumpel tak miał.Nie odbierali żadnego telefonu, zdenerwował się pojechał tam dostali małą zjebkę i wszystko już było w normie.Wystarczy im powiedzieć że jak nadal tak będzie to zrywam umowę i przechodzę do kogoś innego, zobaczysz jacy mili się zrobią dla Ciebie.:)
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: Public Enemy »

Czy AP-Media montuje radiówkę w Kołaczycach i w okolicach Kołaczyc??Wie ktoś może??
wiktorowsiak
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 15 grudnia 2012, 12:40

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: wiktorowsiak »

powinni montować w Kołaczycach ja mam internet z AP- Medi radiowy, a mieszkam na początku Bukowej i nie mam problemów z odbiorem
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: Magladenka »

Mam neta z jednej takiej firmy ogólnopolskiej i powiem Wam że gdyby nie umowa, to już bym zmieniła dawno temu, na cokolwiejk
kluczowa1
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, 05:55

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: kluczowa1 »

swego czasu też miałęm problemy,i poszłem do firmy i powiedziałem że za każdy dzień w któym jest brak netu lub słabo chodzi to nie płace kila razy obniżyli mi koszty ale wymogłem aby net hulał teraz sygnał biore w lini prostej 4km z liwocza i net chodzi 10mb,wszystko sie da zrobić
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: ananasek »

kluczowa1 pisze:i poszłem do firmy

POSZEDŁEM!

:krzeslem:
marpit
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 11 sierpnia 2011, 22:00

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: marpit »

A ma ktoś od nich 12Mb/1 i może się podzielić opinią?
kokosik7
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 31 maja 2012, 22:27

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: kokosik7 »

Mam 12/1 Mb i muszę powiedzieć, że nawet hula ;).

Z pomocą techniczną to prawda - dodzwonić się do nich to jest cud! (a tym bardziej jeśli dzwonisz często - chyba identyfikują numery i zapisują). W mojej miejscowości był czas co były problemy, ale od roku działa przyzwoicie - JAK NA RADIÓWKĘ.

Pamiętajmy: WiFi nigdy nie będzie działać tak jak kabel (przynajmniej w tej technologii).

Podsumowując: Jest przyzwoicie - ale i tak niedawno wypowiedziałem umowę (czekam 3 miesiące :( ) i przechodzę na kabel.

P.S 5 lat temu podejście do klienta było lepsze

Powodzenia!
ona sylwia
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2 grudnia 2014, 14:39

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Post autor: ona sylwia »

ja u pascala mam internet i nie narzekam mam 6 lat i zawsze jak dzwonie odbiraja a pozatym wszystko działa fakt jaks cos sie zepsuje czeka sie 3 lub 4 dni ja płace 27 zł nie wiem ile mam i youtube hula wszystko nie zacina filmow mam tez wifi w tel i na tel i działa jak nie wiem co :) takze polecam!!!
ODPOWIEDZ