PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Re: PASCAL JASŁO - "twój dostawca internetu"

Postprzez kokosik7 » 5 grudnia 2014, 13:37

Mam 12/1 Mb i muszę powiedzieć, że nawet hula ;).

Z pomocą techniczną to prawda - dodzwonić się do nich to jest cud! (a tym bardziej jeśli dzwonisz często - chyba identyfikują numery i zapisują). W mojej miejscowości był czas co były problemy, ale od roku działa przyzwoicie - JAK NA RADIÓWKĘ.

Pamiętajmy: WiFi nigdy nie będzie działać tak jak kabel (przynajmniej w tej technologii).

Podsumowując: Jest przyzwoicie - ale i tak niedawno wypowiedziałem umowę (czekam 3 miesiące :( ) i przechodzę na kabel.

P.S 5 lat temu podejście do klienta było lepsze

Powodzenia!
kokosik7
Początkujący
Początkujący

Postprzez ona sylwia » 5 grudnia 2014, 16:28

ja u pascala mam internet i nie narzekam mam 6 lat i zawsze jak dzwonie odbiraja a pozatym wszystko działa fakt jaks cos sie zepsuje czeka sie 3 lub 4 dni ja płace 27 zł nie wiem ile mam i youtube hula wszystko nie zacina filmow mam tez wifi w tel i na tel i działa jak nie wiem co :) takze polecam!!!
ona sylwia
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez mili45 » 28 marca 2018, 18:59

Sory za odświeżenie tematu, ale zastanawiają mnie jakie macie prędkości i czy prędkości różnią się w częściach miasta?

Mam upc 120mb i wyskoczyło mi dziś:
Obrazek

Porównajmy prędkości można jeszcze na speedtest zmierzyć
mili45
Debiutant
Debiutant

Postprzez Nataliakubek » 9 września 2018, 21:38

*odnawiam*
Co sądzicie o panu który pracuje w firmie Pascal w punkcie usługi ten który odbiera telefony, nie wydawał się wam jakiś taki hamski?
Nataliakubek
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Opinie