Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
a gdzie kolejka na srode
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Z uwagi, iż wyjeżdzam na wczasy (odcinam się od świata - w tym od internetu) podaję kolejne kolejki, które odbędą się podczas mojej nieobecności:
Kolejka 2 - (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Kolejka 4 - (24-25 sierpnia)
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz
Piast Tuczempy - Przełęcz Dukla
Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica
Kolejka 5 - (31 sierpnia-1 września)
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów
Rzemieślnik Pilzno - Czarni 1910 Jasło
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba
Jedność Niechobrz - Piast Tuczempy
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - LKS Pisarowce
Trochę iż dużo, ale cóż wypoczynek należy się każdemu podsumowanie zrobię ww. kolejek 3 września.
Zapraszam do typów
P.S. Można typować pojedynczo, ja niestety muszę pojechać mix.
Kolejka 2 - (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Kolejka 4 - (24-25 sierpnia)
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz
Piast Tuczempy - Przełęcz Dukla
Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica
Kolejka 5 - (31 sierpnia-1 września)
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów
Rzemieślnik Pilzno - Czarni 1910 Jasło
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba
Jedność Niechobrz - Piast Tuczempy
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - LKS Pisarowce
Trochę iż dużo, ale cóż wypoczynek należy się każdemu podsumowanie zrobię ww. kolejek 3 września.
Zapraszam do typów
P.S. Można typować pojedynczo, ja niestety muszę pojechać mix.
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 2 - (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk X
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko X
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 2
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Kolejka 4 - (24-25 sierpnia)
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Przełęcz Dukla X
Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 2
Kolejka 5 - (31 sierpnia-1 września)
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Piast Tuczempy X
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - LKS Pisarowce 1
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk X
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko X
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 2
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Kolejka 4 - (24-25 sierpnia)
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Przełęcz Dukla X
Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 2
Kolejka 5 - (31 sierpnia-1 września)
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Piast Tuczempy X
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - LKS Pisarowce 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
kolejka 2
Strumyk Malawa-Jednosc Niechobrz 1
OKS M okrzyszow -Przelecz Dukla x
Piast Tuczempy -Pogon Lezajsk 1
Stal Nowa Deba -Sokol Nisko 1
Czarni Jaslo- Cosmos Nowotaniec 2
Wislok Strzyzow- Wisloka Debica 2
WEolczanka-Kolbuszowianka 1
Rzemieslnik Pilzno-LZS Pisarowce 1
kolejka 3
Kolbuszowianka-Strumyk Malawa 1
Wisloka Debica- Wolczanka 1
Cosmos Nowotaniec-Wislok Strzyzow 1
Sokol nisko-Czarni Jaslo 1
Pogon Lezajsk- Stal Nowa Deba 1
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy 1
Przelecz Dukla- LKS Pisarowce1
Jednosc Niechobrz-OKS Mokrzyszow 1
kolejka 4
Strumyk Malawa-OKS Mokrzyszow 1
LKS Pisarowce-Jednosc Niechobrz 2
Piast Tuczempy- Przelecz Dukla 1
Stal Nowa Deba-Rzemieslnik Pilzno x
Czarni Jaslo-Pogon Lezajsk x
Wislok Strzyzow-Sokol Nisko x
Wolczanka -Cosmos Nowotaaaniec 1
Kolbuszowianka -Wisloka Debicz 1
kolejka 5
Wisxloka Debica-Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec-Kolbuszowianka 1
Soklo Nisko- Wolczanka 2
Pogon Lezajsk-Wislok Strzyzow 1
Rzemi eslnik Pilzno-Czarni Jaslo 1
Przelecz Dukla-Stal Nowa Deba 1
Jednosc Niechobrz-Piast Tuczempy 2
OKS Mokrzyszow-LKS Pisarowce 1
Strumyk Malawa-Jednosc Niechobrz 1
OKS M okrzyszow -Przelecz Dukla x
Piast Tuczempy -Pogon Lezajsk 1
Stal Nowa Deba -Sokol Nisko 1
Czarni Jaslo- Cosmos Nowotaniec 2
Wislok Strzyzow- Wisloka Debica 2
WEolczanka-Kolbuszowianka 1
Rzemieslnik Pilzno-LZS Pisarowce 1
kolejka 3
Kolbuszowianka-Strumyk Malawa 1
Wisloka Debica- Wolczanka 1
Cosmos Nowotaniec-Wislok Strzyzow 1
Sokol nisko-Czarni Jaslo 1
Pogon Lezajsk- Stal Nowa Deba 1
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy 1
Przelecz Dukla- LKS Pisarowce1
Jednosc Niechobrz-OKS Mokrzyszow 1
kolejka 4
Strumyk Malawa-OKS Mokrzyszow 1
LKS Pisarowce-Jednosc Niechobrz 2
Piast Tuczempy- Przelecz Dukla 1
Stal Nowa Deba-Rzemieslnik Pilzno x
Czarni Jaslo-Pogon Lezajsk x
Wislok Strzyzow-Sokol Nisko x
Wolczanka -Cosmos Nowotaaaniec 1
Kolbuszowianka -Wisloka Debicz 1
kolejka 5
Wisxloka Debica-Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec-Kolbuszowianka 1
Soklo Nisko- Wolczanka 2
Pogon Lezajsk-Wislok Strzyzow 1
Rzemi eslnik Pilzno-Czarni Jaslo 1
Przelecz Dukla-Stal Nowa Deba 1
Jednosc Niechobrz-Piast Tuczempy 2
OKS Mokrzyszow-LKS Pisarowce 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 2 - (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk X
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło X
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk X
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło X
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 2 - (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk X
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk X
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 2 - (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 1
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 1
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 2 - (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica x
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy x
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica x
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy x
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2
- nielegalny1910
- VIP
- Posty: 598
- Rejestracja: 4 maja 2010, 10:06
- Lokalizacja: SZOPENA
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 2 - (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla X
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk X
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla X
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk X
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk 2
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko X
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 2
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk 2
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko X
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 2
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Ze względu nieobecności Czarnego Lotosa i zmianą terminarza rozgrywek w związku z przywróceniem Crasnovi do rozgrywek pozwole sobie na aktualizacje , uprasza się o ponowne typowanie
2. kolejka (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne
Rzemieślnik Pilzno - Przełęcz Dukla
OKS Mokrzyszów - LKS Pisarowce
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy
Czarni Jasło - Cosmos Nowotaniec
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa
3. kolejka (17/18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów
Piast Tuczempy - Czarni Jasło
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba
Sokół Nisko - OKS Mokrzyszów
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz
4. kolejka (24/25 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów
Czarni Jasło - Pogoń Leżajsk
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica
5. kolejka (31 sierpnia/1 września)
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów
OKS Mokrzyszów - Czarni Jasło
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno
2. kolejka (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne
Rzemieślnik Pilzno - Przełęcz Dukla
OKS Mokrzyszów - LKS Pisarowce
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy
Czarni Jasło - Cosmos Nowotaniec
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa
3. kolejka (17/18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów
Piast Tuczempy - Czarni Jasło
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba
Sokół Nisko - OKS Mokrzyszów
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz
4. kolejka (24/25 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów
Czarni Jasło - Pogoń Leżajsk
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica
5. kolejka (31 sierpnia/1 września)
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów
OKS Mokrzyszów - Czarni Jasło
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
2. kolejka (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 1
Rzemieślnik Pilzno - Przełęcz Dukla 1
OKS Mokrzyszów - LKS Pisarowce 1
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk x
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy x
Czarni Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica x
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 1
Rzemieślnik Pilzno - Przełęcz Dukla 1
OKS Mokrzyszów - LKS Pisarowce 1
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk x
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy x
Czarni Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica x
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Jeszcze dzisiaj jestem - ale oczywiście wielkie dzięki za aktualizację
Dobrze, że ktoś oprócz mnie czuwa, bo straszy burd.... mają w tym PZPN-ie.
Teraz straszne zamieszanie się zrobiło.
Jeśli ktoś nie zdąży wytypować - połączę poprzednią rozpiskę kolejek z aktualną - więc jakieś punkty będą, oczywiście będzie coś zawsze brakować - bo trochę się pozmieniało.
Najlepiej wytypować od nowa
Urlop zaczynam od 15 sierpnia, więc może jeszcze 2 kolejkę podliczę - ale to zobaczę - bo trzeba się z rana spakować.
Aktualizacja po urlopie nastąpi 2-3 września -trochę tego będzie.
Kolejka 2 - (14 sierpnia)
Pauza: Jedność Niechobrz.
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne X
Rzemieślnik Pilzno - Przełęcz Dukla 1
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk X
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - LKS Pisarowce 1
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Pauza: Rzemieślnik Pilzno.
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 2
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Kolejka 4 - (24-25 sierpnia)
Pauza: LKS Pisarowce.
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 2
Kolejka 5 - (31 sierpnia-1 września)
Pauza: Sokół Nisko.
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba X
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
- copACABana
- Guru
- Posty: 112
- Rejestracja: 25 września 2012, 12:54
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
2. kolejka (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Przełęcz Dukla 1
OKS Mokrzyszów - LKS Pisarowce 1
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk x
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy 2
Czarni Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Przełęcz Dukla 1
OKS Mokrzyszów - LKS Pisarowce 1
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk x
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy 2
Czarni Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1