Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Forum przeznaczone na typery sportowe, polegające na typowaniu wyników wydarzeń sportowych

Moderator: paul_proteus

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Postprzez dolo » 16 czerwca 2014, 15:52

Kolejka 32 - (19 czerwca)

Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne X
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło X

Kolejka 33 - (22 czerwca)

Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec X
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Avatar użytkownika
dolo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 384
Dołączył(a): 11 stycznia 2008, 15:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Postprzez progres » 16 czerwca 2014, 18:52

Kolejka 32 - (19 czerwca)

Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 2

Kolejka 33 - (22 czerwca)

Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 1
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Avatar użytkownika
progres
VIP
VIP
 
Posty: 610
Dołączył(a): 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Postprzez Diego Forlan » 17 czerwca 2014, 03:40

Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 2
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 2
Avatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
 
Posty: 605
Dołączył(a): 11 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Postprzez kuba1975 » 17 czerwca 2014, 08:07

kolejka 32-19 czerwca

Strumyk Malawa-Przelecz Dukla 1
Pogon Lezajsk-Crasnovia Krasne 2
Piast Tuczempy-Jednosc Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec-Rzemieslnik Pilzno x
Wisloka Debica-LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka-Sokol Nisko x
Wolczanka -Stal Nowa Deba 1
Wilok Strzyzow-Czarni Jaslo 1

kolejka 33-22 czerwca

Wislok Strzyzow-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Wolczanka 2
Stal Nowa Deba-Kolbuszowianka 1
Sokol Nisko-Wisloka Debica 1
LKS Piarowce-Cosmo Nowotaniec x
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy 1
Jednosc Niechobrz-Pogon Lezajsk 2
Crasnovia Krasne-OKS Mokrzyszow 1
kuba1975
VIP
VIP
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 20 października 2010, 12:26

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Postprzez Messer » 17 czerwca 2014, 14:57

Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno X
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło X
Avatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 417
Dołączył(a): 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Postprzez OBCY » 20 czerwca 2014, 12:23

Wislok Strzyzow-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Wolczanka 2
Stal Nowa Deba-Kolbuszowianka 1
Sokol Nisko-Wisloka Debica 1
LKS Piarowce-Cosmo Nowotaniec 1
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy 1
Jednosc Niechobrz-Pogon Lezajsk 2
Crasnovia Krasne-OKS Mokrzyszow 1
Avatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 392
Dołączył(a): 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Postprzez JKS » 20 czerwca 2014, 15:54

Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 1
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Avatar użytkownika
JKS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 277
Dołączył(a): 8 lipca 2006, 19:08
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 20 czerwca 2014, 18:50

Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Postprzez Messer » 21 czerwca 2014, 14:43

Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa X
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica X
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Avatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 417
Dołączył(a): 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Postprzez Diego Forlan » 22 czerwca 2014, 14:41

Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Avatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
 
Posty: 605
Dołączył(a): 11 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Postprzez OBCY » 24 czerwca 2014, 23:21

obstawiam teraz bo od jutra chwilowo nie bede mial dostepu do internetu

Przełęcz Dukla -Crasnovia Krasne 2
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) -Jedność Niechobrz 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 1
Piast Tuczempy - LKS Pisarowce 1
Cosmos Nowotaniec - Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłok Strzyżów 1
Avatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 392
Dołączył(a): 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 25 czerwca 2014, 16:58

Kolejka 32 - (19 czerwca)

Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 6:0
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1:0
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 2:1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1:0
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 0:1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 2:1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 0:1

Kolejka 33 - (22 czerwca)

Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 0:2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1:1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 1:0
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 1:3
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1:1
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 0:0
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 8:3



Czarny Lotos
32
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne X
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 2
33
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1

JKS
32
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno x
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 2
33
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 1
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1

OBCY
32
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 1
33
Wislok Strzyzow-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Wolczanka 2
Stal Nowa Deba-Kolbuszowianka 1
Sokol Nisko-Wisloka Debica 1
LKS Piarowce-Cosmo Nowotaniec 1
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy 1
Jednosc Niechobrz-Pogon Lezajsk 2
Crasnovia Krasne-OKS Mokrzyszow 1

dolo
32
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne X
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło X
33
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec X
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1

progres
32
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 1
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 2
33
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 1
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1


Diego Forlan
32
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 2
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło 2
33
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica 2
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1

kuba1975
32
Strumyk Malawa-Przelecz Dukla 1
Pogon Lezajsk-Crasnovia Krasne 2
Piast Tuczempy-Jednosc Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec-Rzemieslnik Pilzno x
Wisloka Debica-LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka-Sokol Nisko x
Wolczanka -Stal Nowa Deba 1
Wilok Strzyzow-Czarni Jaslo 1
33
Wislok Strzyzow-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Wolczanka 2
Stal Nowa Deba-Kolbuszowianka 1
Sokol Nisko-Wisloka Debica 1
LKS Piarowce-Cosmo Nowotaniec x
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy 1
Jednosc Niechobrz-Pogon Lezajsk 2
Crasnovia Krasne-OKS Mokrzyszow 1

Messer
32
Strumyk Malawa - Przełęcz Dukla 1
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 1
Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz 1
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno X
Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Nowa Dęba 1
Wisłok Strzyżów - Czarni 1910 Jasło X
33
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa X
Czarni 1910 Jasło - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica X
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
Jedność Niechobrz - Pogoń Leżajsk 2
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1




ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.



Najlepszy typer 32 i 33 kolejki ( 9/16 typów trafionych ): Czarny Lotos, Diego Forlan.


TABELA LIGI TYPERA (po 33 kolejce):

1. Messer - 121 pkt
2. Czarny Lotos - 119 pkt
3. Diego Forlan - 117 pkt
4. OBCY - 115 pkt
5. dolo, progres - 108 pkt
6. kuba1975 - 107 pkt
7. JKS - 103 pkt
8. zychu9 - 86 pkt
9. sztywny - 67 pkt
10. copACABana - 64 pkt
11. nielegalny1910 - 7 pkt


Jak bym się pomylił to pisać :chytry:
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 25 czerwca 2014, 16:59

Kolejka 34 - (28 czerwca)

Przełęcz Dukla - Crasnovia Krasne
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Jedność Niechobrz
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno
Piast Tuczempy - LKS Pisarowce
Cosmos Nowotaniec - Sokół Nisko
Wisłoka Dębica - Stal Nowa Dęba
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłok Strzyżów


Zapraszam do typowania ostatniej kolejki :!: :!: :!:
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 25 czerwca 2014, 17:01

OBCY napisał(a):
Przełęcz Dukla -Crasnovia Krasne 2
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) -Jedność Niechobrz 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 1
Piast Tuczempy - LKS Pisarowce 1
Cosmos Nowotaniec - Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłok Strzyżów 1


Tylko sobie przerzucam - żeby nie zapomnieć.
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Postprzez dolo » 25 czerwca 2014, 23:22

Przełęcz Dukla - Crasnovia Krasne 2
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Jedność Niechobrz 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 1
Piast Tuczempy - LKS Pisarowce 1
Cosmos Nowotaniec - Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłok Strzyżów 1
Avatar użytkownika
dolo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 384
Dołączył(a): 11 stycznia 2008, 15:28
Lokalizacja: Jasło

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Typery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości