Kolejka 4 - (24-25 sierpnia)
Pauza: LKS Pisarowce.
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 2
Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
- nielegalny1910
- VIP
- Posty: 598
- Rejestracja: 4 maja 2010, 10:06
- Lokalizacja: SZOPENA
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne X
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów 1
Czarni Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica X
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne X
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów 1
Czarni Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica X
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów 1
Czarni Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica X
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów 1
Czarni Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica X
- copACABana
- Guru
- Posty: 112
- Rejestracja: 25 września 2012, 12:54
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 4 - (24-25 sierpnia)
Pauza: LKS Pisarowce.
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 2
Pauza: LKS Pisarowce.
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne X
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 2
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne X
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica X
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica X
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 5. (31 sierpnia-1 września)
Pauza: Sokół Nisko.
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska x
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło x
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba x
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
Pauza: Sokół Nisko.
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska x
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło x
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba x
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 5. (31 sierpnia-1 września)
Pauza: Sokół Nisko.
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska x
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
Pauza: Sokół Nisko.
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska x
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
[quote="JKS"]Kolejka 5. (31 sierpnia-1 września)
Pauza: Sokół Nisko.
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 1
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
Pauza: Sokół Nisko.
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 1
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 5. (31 sierpnia-1 września)
Pauza: Sokół Nisko.
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
Pauza: Sokół Nisko.
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
- copACABana
- Guru
- Posty: 112
- Rejestracja: 25 września 2012, 12:54
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 5. (31 sierpnia-1 września)
Pauza: Sokół Nisko.
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa x
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba x
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
Pauza: Sokół Nisko.
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa x
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba x
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 2
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba X
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 1
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 2
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba X
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 1
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Pauza: Sokół Nisko.
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło X
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba X
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło X
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba X
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 1
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 1
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 1
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 1
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2