Sawa Sonina - Przełom Besko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 1
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice X
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Sawa Sonina - Przełom Besko x
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 2
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 2
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Sawa Sonina - Przełom Besko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 1
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 1
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Sawa Sonina-Przelom Besko 1
Rzemieslnik Pilzno-Sokol Nisko 1
LKS Skoloszow-Czarni Jaslo 1
Pogon Lezajsk-Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec-Wislok Wisniowa 1
Polonia Przemysl-Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy-Kolbuszowianka x
Crasnovia Krasne-Stal Nowa Deba x
Rzemieslnik Pilzno-Sokol Nisko 1
LKS Skoloszow-Czarni Jaslo 1
Pogon Lezajsk-Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec-Wislok Wisniowa 1
Polonia Przemysl-Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy-Kolbuszowianka x
Crasnovia Krasne-Stal Nowa Deba x
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Sawa Sonina - Przełom Besko X
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 1
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba X
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 1
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba X
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 9 - (27-28 września)
Sawa Sonina - Przełom Besko 2:0
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1:0
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 2:0
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 1:1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1:0
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 3:0
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 3:1
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 4:2
Czarny Lotos
Sawa Sonina - Przełom Besko X
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice X
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
dolo
Sawa Sonina - Przełom Besko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
progres
Sawa Sonina - Przełom Besko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 1
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa x
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
Diego Forlan
Sawa Sonina - Przełom Besko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 1
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice X
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
JKS
Sawa Sonina - Przełom Besko x
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 2
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
OBCY
Sawa Sonina - Przełom Besko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 1
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
kuba1975
Sawa Sonina-Przelom Besko 1
Rzemieslnik Pilzno-Sokol Nisko 1
LKS Skoloszow-Czarni Jaslo 1
Pogon Lezajsk-Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec-Wislok Wisniowa 1
Polonia Przemysl-Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy-Kolbuszowianka x
Crasnovia Krasne-Stal Nowa Deba x
Messer
Sawa Sonina - Przełom Besko X
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 1
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba X
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 9 kolejce):
1. Messer - 34 pkt
2. progres, OBCY - 29 pkt
3. JKS, kuba1975- 27 pkt
4. dolo, Diego Forlan - 26 pkt
5. Czarny Lotos - 22 pkt
6. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Sawa Sonina - Przełom Besko 2:0
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1:0
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 2:0
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 1:1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1:0
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 3:0
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 3:1
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 4:2
Czarny Lotos
Sawa Sonina - Przełom Besko X
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice X
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
dolo
Sawa Sonina - Przełom Besko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
progres
Sawa Sonina - Przełom Besko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 1
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa x
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
Diego Forlan
Sawa Sonina - Przełom Besko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 1
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice X
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
JKS
Sawa Sonina - Przełom Besko x
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 2
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
OBCY
Sawa Sonina - Przełom Besko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 1
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
kuba1975
Sawa Sonina-Przelom Besko 1
Rzemieslnik Pilzno-Sokol Nisko 1
LKS Skoloszow-Czarni Jaslo 1
Pogon Lezajsk-Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec-Wislok Wisniowa 1
Polonia Przemysl-Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy-Kolbuszowianka x
Crasnovia Krasne-Stal Nowa Deba x
Messer
Sawa Sonina - Przełom Besko X
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 1
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba X
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 9 kolejce):
1. Messer - 34 pkt
2. progres, OBCY - 29 pkt
3. JKS, kuba1975- 27 pkt
4. dolo, Diego Forlan - 26 pkt
5. Czarny Lotos - 22 pkt
6. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 10 - (4-5 października)
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk
Sokół Nisko - LKS Skołoszów
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno
Można typować
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk
Sokół Nisko - LKS Skołoszów
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno
Można typować
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów X
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów X
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przelom Besko-Stal Nowa Deba 1
Kolbuszowianka-Crasnovia Krasne x
Strumyk Malawa-Piast Tuczempy 1
Wislok Wisniowa-Polonia Przemysl 2
Bukowa Jastkowice-Cosmos Nowotaniec x
Czarni Jaslo-Pogon Lezajsk 2
Sokol Nisko-LKS Skoloszow 1
Sawa Sonina-Rzemieslnik Pilzno x
Kolbuszowianka-Crasnovia Krasne x
Strumyk Malawa-Piast Tuczempy 1
Wislok Wisniowa-Polonia Przemysl 2
Bukowa Jastkowice-Cosmos Nowotaniec x
Czarni Jaslo-Pogon Lezajsk 2
Sokol Nisko-LKS Skoloszow 1
Sawa Sonina-Rzemieslnik Pilzno x
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba x
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec x
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec x
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne X
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne X
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne X
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne X
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy X
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Sokół Nisko - LKS Skołoszów X
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy X
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Sokół Nisko - LKS Skołoszów X
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2