Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Forum przeznaczone na typery sportowe, polegające na typowaniu wyników wydarzeń sportowych

Moderator: paul_proteus

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Diego Forlan » 24 września 2014, 19:04

Sawa Sonina - Przełom Besko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 1
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice X
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
Avatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
 
Posty: 605
Dołączył(a): 11 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez JKS » 25 września 2014, 08:07

Sawa Sonina - Przełom Besko x
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 2
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
Avatar użytkownika
JKS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 276
Dołączył(a): 8 lipca 2006, 19:08
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez OBCY » 25 września 2014, 12:27

Sawa Sonina - Przełom Besko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 1
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
Avatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 389
Dołączył(a): 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez kuba1975 » 25 września 2014, 14:37

Sawa Sonina-Przelom Besko 1
Rzemieslnik Pilzno-Sokol Nisko 1
LKS Skoloszow-Czarni Jaslo 1
Pogon Lezajsk-Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec-Wislok Wisniowa 1
Polonia Przemysl-Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy-Kolbuszowianka x
Crasnovia Krasne-Stal Nowa Deba x
kuba1975
VIP
VIP
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 20 października 2010, 12:26

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Messer » 26 września 2014, 09:46

Sawa Sonina - Przełom Besko X
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 1
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba X
Avatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 417
Dołączył(a): 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 1 października 2014, 14:37

Kolejka 9 - (27-28 września)

Sawa Sonina - Przełom Besko 2:0
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1:0
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 2:0
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 1:1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1:0
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 3:0
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 3:1
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 4:2



Czarny Lotos
Sawa Sonina - Przełom Besko X
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice X
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1

Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1

dolo
Sawa Sonina - Przełom Besko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1

LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1

Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1

progres
Sawa Sonina - Przełom Besko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 1

Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1

Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa x
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1

Diego Forlan
Sawa Sonina - Przełom Besko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 1
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice X
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1

Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1

JKS
Sawa Sonina - Przełom Besko x
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 2

Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1

Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1

OBCY
Sawa Sonina - Przełom Besko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 1

Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1

Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1

kuba1975
Sawa Sonina-Przelom Besko 1
Rzemieslnik Pilzno-Sokol Nisko 1
LKS Skoloszow-Czarni Jaslo 1

Pogon Lezajsk-Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec-Wislok Wisniowa 1
Polonia Przemysl-Strumyk Malawa 1

Piast Tuczempy-Kolbuszowianka x
Crasnovia Krasne-Stal Nowa Deba x


Messer
Sawa Sonina - Przełom Besko X
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko 1
LKS Skołoszów - Czarni 1910 Jasło 1

Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa 1
Polonia Przemyśl - Strumyk Malawa 1

Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba X






ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.



TABELA LIGI TYPERA (po 9 kolejce):

1. Messer - 34 pkt
2. progres, OBCY - 29 pkt
3. JKS, kuba1975- 27 pkt
4. dolo, Diego Forlan - 26 pkt
5. Czarny Lotos - 22 pkt
6. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt


Jak bym się pomylił to pisać :!:
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 1 października 2014, 14:38

Kolejka 10 - (4-5 października)

Przełom Besko - Stal Nowa Dęba
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk
Sokół Nisko - LKS Skołoszów
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno


Można typować :)
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 1 października 2014, 14:41

Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów X
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez kuba1975 » 1 października 2014, 18:13

Przelom Besko-Stal Nowa Deba 1
Kolbuszowianka-Crasnovia Krasne x
Strumyk Malawa-Piast Tuczempy 1
Wislok Wisniowa-Polonia Przemysl 2
Bukowa Jastkowice-Cosmos Nowotaniec x
Czarni Jaslo-Pogon Lezajsk 2
Sokol Nisko-LKS Skoloszow 1
Sawa Sonina-Rzemieslnik Pilzno x
kuba1975
VIP
VIP
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 20 października 2010, 12:26

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez progres » 1 października 2014, 21:08

Przełom Besko - Stal Nowa Dęba x
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec x
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Avatar użytkownika
progres
VIP
VIP
 
Posty: 610
Dołączył(a): 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez dolo » 2 października 2014, 09:30

Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne X
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Avatar użytkownika
dolo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 383
Dołączył(a): 11 stycznia 2008, 15:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Diego Forlan » 3 października 2014, 07:44

Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne X
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Avatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
 
Posty: 605
Dołączył(a): 11 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez JKS » 3 października 2014, 08:27

Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Avatar użytkownika
JKS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 276
Dołączył(a): 8 lipca 2006, 19:08
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Messer » 3 października 2014, 10:43

Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy X
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Sokół Nisko - LKS Skołoszów X
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Avatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 417
Dołączył(a): 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez OBCY » 3 października 2014, 11:56

Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Avatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 389
Dołączył(a): 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Typery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość