Kolejka 16 - (21-22 marca)
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec 3:0
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 0:1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice 1:3
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 3:1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1:2
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina 1:0
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 0:0
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 2:0
Czarny Lotos
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec X
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina 1
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 1
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1
OBCY
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec 1
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina 1
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 1
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1
progres
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec 2
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa x
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło x
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina 1
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 2
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1
kuba1975
Pogon Lezajsk-Cosmos Nowotaniec x
Przelom Besko-Wislok Wisniowa 2
Strumyk Malawa-Bukowa Jastkowice 1
Kolbuszowianka- Czarni Jaslo 1
Stal Nowa Deba-Sokol Nisko 1
Crasnovia Krasne-Sawa Sonina 1
Piast Tuczempy-Rzemieslnik Pilzno 1
Polonia Przemysl-LKS Skoloszow 1
JKS
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec 1
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice x
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina x
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 1
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1
Diego Forlan
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec 1
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko X
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina 1
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 2
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1
Messer
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec X
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina X
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 2
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1
dolo
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 16 kolejce):
1. OBCY, Messer - 54 pkt
2. kuba1975 - 50 pkt
3. progres, Diego Forlan - 46 pkt
4. dolo - 45 pkt
5. JKS - 44 pkt
6. Czarny Lotos - 38 pkt
7. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 17 - (28-29 marca)
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec
Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa
Kolejna kolejka
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec
Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa
Kolejna kolejka
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl 2
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba 1
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl 2
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba 1
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przelom Besko-Cosmos Nowotaniec 2
Pogon Lezajsk-Polonia Przemysl x
LKS Skoloszow-Piast Tuczempy 1
Rzemieslnik Pilzno-Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina-Stal Nowa Deba 2
Sokol Nisko-Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni Jaslo-Strumyk Malawa 1
Bukowa Jastkowice-Wislok Wisniowa1
Pogon Lezajsk-Polonia Przemysl x
LKS Skoloszow-Piast Tuczempy 1
Rzemieslnik Pilzno-Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina-Stal Nowa Deba 2
Sokol Nisko-Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni Jaslo-Strumyk Malawa 1
Bukowa Jastkowice-Wislok Wisniowa1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 17 - (28-29 marca)
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl X
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba X
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa 1
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl X
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba X
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl x
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy x
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba 1
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl x
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy x
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba 1
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa 1
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl 2
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy X
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba 2
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl 2
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy X
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba 2
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przelom Besko-Cosmos Nowotaniec 2
Pogon Lezajsk-Polonia Przemysl 2
LKS Skoloszow-Piast Tuczempy 1
Rzemieslnik Pilzno-Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina-Stal Nowa Deba 2
Sokol Nisko-Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni Jaslo-Strumyk Malawa 2
Bukowa Jastkowice-Wislok Wisniowa 1
Pogon Lezajsk-Polonia Przemysl 2
LKS Skoloszow-Piast Tuczempy 1
Rzemieslnik Pilzno-Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina-Stal Nowa Deba 2
Sokol Nisko-Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni Jaslo-Strumyk Malawa 2
Bukowa Jastkowice-Wislok Wisniowa 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy X
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba X
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa 1
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy X
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba X
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa 1
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 17 - (28-29 marca)
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 0:1
Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl 0:1
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy 2:1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 2:3
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba 1:3
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1:4
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1:2
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa 0:1
Czarny Lotos
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl 2
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba 1
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa 1
kuba1975
Przelom Besko-Cosmos Nowotaniec 2
Pogon Lezajsk-Polonia Przemysl x
LKS Skoloszow-Piast Tuczempy 1
Rzemieslnik Pilzno-Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina-Stal Nowa Deba 2
Sokol Nisko-Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni Jaslo-Strumyk Malawa 1
Bukowa Jastkowice-Wislok Wisniowa1
dolo
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl X
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba X
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa 1
progres
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl x
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy x
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba 1
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa 1
Diego Forlan
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl 2
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy X
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba 2
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa 1
OBCY
Przelom Besko-Cosmos Nowotaniec 2
Pogon Lezajsk-Polonia Przemysl 2
LKS Skoloszow-Piast Tuczempy 1
Rzemieslnik Pilzno-Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina-Stal Nowa Deba 2
Sokol Nisko-Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni Jaslo-Strumyk Malawa 2
Bukowa Jastkowice-Wislok Wisniowa 1
Messer
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy X
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba X
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 17 kolejce):
1. OBCY - 59 pkt
2. Messer - 54 pkt
3. kuba1975 - 53 pkt
4. dolo, progres, Diego Forlan - 48 pkt
5. JKS - 44 pkt
6. Czarny Lotos - 40 pkt
7. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 0:1
Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl 0:1
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy 2:1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 2:3
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba 1:3
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1:4
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1:2
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa 0:1
Czarny Lotos
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl 2
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba 1
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa 1
kuba1975
Przelom Besko-Cosmos Nowotaniec 2
Pogon Lezajsk-Polonia Przemysl x
LKS Skoloszow-Piast Tuczempy 1
Rzemieslnik Pilzno-Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina-Stal Nowa Deba 2
Sokol Nisko-Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni Jaslo-Strumyk Malawa 1
Bukowa Jastkowice-Wislok Wisniowa1
dolo
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl X
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba X
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa 1
progres
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl x
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy x
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba 1
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa 1
Diego Forlan
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl 2
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy X
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba 2
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni 1910 Jasło - Strumyk Malawa 1
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa 1
OBCY
Przelom Besko-Cosmos Nowotaniec 2
Pogon Lezajsk-Polonia Przemysl 2
LKS Skoloszow-Piast Tuczempy 1
Rzemieslnik Pilzno-Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina-Stal Nowa Deba 2
Sokol Nisko-Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni Jaslo-Strumyk Malawa 2
Bukowa Jastkowice-Wislok Wisniowa 1
Messer
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
LKS Skołoszów - Piast Tuczempy X
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Stal Nowa Dęba X
Bukowa Jastkowice - Wisłok Wiśniowa 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 17 kolejce):
1. OBCY - 59 pkt
2. Messer - 54 pkt
3. kuba1975 - 53 pkt
4. dolo, progres, Diego Forlan - 48 pkt
5. JKS - 44 pkt
6. Czarny Lotos - 40 pkt
7. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 18 - (4 kwietnia)
Przełom Besko - Bukowa Jastkowice
Wisłok Wiśniowa - Czarni 1910 Jasło
Strumyk Malawa - Sokół Nisko 1 kwietnia, 17:00 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sawa Sonina
Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno
Crasnovia Krasne - LKS Skołoszów
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk
Polonia Przemyśl - Cosmos Nowotaniec
Kolejna kolejka - pierwszy mecz 1 kwietnia !!!!
Przełom Besko - Bukowa Jastkowice
Wisłok Wiśniowa - Czarni 1910 Jasło
Strumyk Malawa - Sokół Nisko 1 kwietnia, 17:00 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sawa Sonina
Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno
Crasnovia Krasne - LKS Skołoszów
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk
Polonia Przemyśl - Cosmos Nowotaniec
Kolejna kolejka - pierwszy mecz 1 kwietnia !!!!
Ostatnio zmieniony 31 marca 2015, 20:11 przez Czarny Lotos, łącznie zmieniany 1 raz.
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Bukowa Jastkowice X
Wisłok Wiśniowa - Czarni 1910 Jasło 2
Strumyk Malawa - Sokół Nisko 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sawa Sonina 1
Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno 1
Crasnovia Krasne - LKS Skołoszów 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk 2
Polonia Przemyśl - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Wiśniowa - Czarni 1910 Jasło 2
Strumyk Malawa - Sokół Nisko 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sawa Sonina 1
Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno 1
Crasnovia Krasne - LKS Skołoszów 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk 2
Polonia Przemyśl - Cosmos Nowotaniec 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Bukowa Jastkowice 2
Wisłok Wiśniowa - Czarni 1910 Jasło 1
Strumyk Malawa - Sokół Nisko 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sawa Sonina 1
Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno x
Crasnovia Krasne - LKS Skołoszów 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk x
Polonia Przemyśl - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Wiśniowa - Czarni 1910 Jasło 1
Strumyk Malawa - Sokół Nisko 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sawa Sonina 1
Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno x
Crasnovia Krasne - LKS Skołoszów 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk x
Polonia Przemyśl - Cosmos Nowotaniec 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Bukowa Jastkowice 2
Wisłok Wiśniowa - Czarni 1910 Jasło 1
Strumyk Malawa - Sokół Nisko 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sawa Sonina 1
Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno 2
Crasnovia Krasne - LKS Skołoszów 2
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk 1
Polonia Przemyśl - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Wiśniowa - Czarni 1910 Jasło 1
Strumyk Malawa - Sokół Nisko 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sawa Sonina 1
Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno 2
Crasnovia Krasne - LKS Skołoszów 2
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk 1
Polonia Przemyśl - Cosmos Nowotaniec 1
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Bukowa Jastkowice 2
Wisłok Wiśniowa - Czarni 1910 Jasło 1
Strumyk Malawa - Sokół Nisko 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sawa Sonina 1
Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno X
Crasnovia Krasne - LKS Skołoszów 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk X
Polonia Przemyśl - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Wiśniowa - Czarni 1910 Jasło 1
Strumyk Malawa - Sokół Nisko 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sawa Sonina 1
Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno X
Crasnovia Krasne - LKS Skołoszów 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk X
Polonia Przemyśl - Cosmos Nowotaniec 1