Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Forum przeznaczone na typery sportowe, polegające na typowaniu wyników wydarzeń sportowych

Moderator: paul_proteus

Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 21 lipca 2014, 17:49

A więc rozpoczynamy V EDYCJE typera "Czarni Jasło".
Zasady jak w poprzednich edycjach.

1. Typujemy standardowo 1, X lub 2.
2. Nie ma podpórek typu 1X lub 2X.
3. Za dobrze wytypowany typ przyznawany jest 1 punkt, za zły typ 0 punktów.
4. Typ będzie zaliczony jeśli będzie wytypowany przed rozpoczęciem danego meczu.
5. Jeśli ktoś się spóźni może typować mecze te, której jeszcze się nie zaczęły.
6. Nie ma edycji postów więc typować z głową - bo nie można będzie już tego zmienić.
7. Nie ma bonusów.
8. Tabela jest wyrocznią, wiec w przypadku późniejszego walkower w danym meczu - typ rozpatrywany jest ponownie.


Zapraszam starych jak i nowych typerów. :super:
Powodzenia
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 21 lipca 2014, 17:53

Z uwagi na ograniczony sierpniowy dostęp do neta wrzucam od razu 3 kolejki. Oczywiście można typować pojedynczo.

Kolejka 1 - (9-10 sierpnia)

Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk



Kolejka 2 - (13 sierpnia)

Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice



Kolejka 3 - (16-17 sierpnia)

Bukowa Jastkowice - Przełom Besko
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa
Sokół Nisko - Strumyk Malawa
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl


Powodzenia :ok:
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez dolo » 22 lipca 2014, 10:19

Kolejka 1 - (9-10 sierpnia)

Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa X
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk X



Kolejka 2 - (13 sierpnia)

Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło X
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1



Kolejka 3 - (16-17 sierpnia)

Bukowa Jastkowice - Przełom Besko 1
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa X
Sokół Nisko - Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba 1
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne X
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy 1
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl X
Avatar użytkownika
dolo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 383
Dołączył(a): 11 stycznia 2008, 15:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez kuba1975 » 22 lipca 2014, 18:30

kolejka 19-10 sierpnia

Wislok Wisniowa-Przelom Besko 1
Bukowa Jastkowice-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Kolbuszowianka x
Sokol Nisko-Stal Nowa Deba 1
Sawa Sonina Crasnovia Krasne 2
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy x
LKS Skoloszow-Polonia Przemysl 2
Cosmos Nowotaniec-Pogon Lezajsk 1

kolejka 213 sierpnia

Przelom Besko -Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemysl-Pogon Lezajsk x
Piast Tuczempy-LKS Skoloszow 1
Crasnovia Krasne -Rzemieslnik Pilzno x
StAL Nowa Deba-Sawa Sonina 1
KOlbuszowianka -Sokol Nisko 1
Strumyk Malawa-Czarni Jaslo 1
Wislok Wisniowa-Bukowa Jastkowice 2

kolejka316-17 sierpnia

Bukowa Jastkowice-Przelom Beko 1
Czarni Jaslo-Wislok Wisniowa 1
Sokol Nisko-Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina-Kolbuszowianka x
Rzemieslnik Pilzno-Stal Nowa Deba 1
LKS Skoloszow-Crasnovia Krasne 2
Pogon Lezajsk-Piast Tuczempy 1
Cosmos Nowotaniec-Polonia Przemysl 1
kuba1975
VIP
VIP
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 20 października 2010, 12:26

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez OBCY » 24 lipca 2014, 01:53

kolejka 19-10 sierpnia

Wislok Wisniowa-Przelom Besko 1
Bukowa Jastkowice-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Kolbuszowianka 1
Sokol Nisko-Stal Nowa Deba 1
Sawa Sonina Crasnovia Krasne 2
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy 1
LKS Skoloszow-Polonia Przemysl 2
Cosmos Nowotaniec-Pogon Lezajsk 1

kolejka 213 sierpnia

Przelom Besko -Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemysl-Pogon Lezajsk 1
Piast Tuczempy-LKS Skoloszow 1
Crasnovia Krasne -Rzemieslnik Pilzno 1
StAL Nowa Deba-Sawa Sonina 1
KOlbuszowianka -Sokol Nisko 1
Strumyk Malawa-Czarni Jaslo 1
Wislok Wisniowa-Bukowa Jastkowice 2

kolejka316-17 sierpnia

Bukowa Jastkowice-Przelom Beko 1
Czarni Jaslo-Wislok Wisniowa 1
Sokol Nisko-Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina-Kolbuszowianka 2
Rzemieslnik Pilzno-Stal Nowa Deba 1
LKS Skoloszow-Crasnovia Krasne 2
Pogon Lezajsk-Piast Tuczempy 1
Cosmos Nowotaniec-Polonia Przemysl 1
Avatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 384
Dołączył(a): 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez progres » 25 lipca 2014, 18:01

Kolejka 1 - (9-10 sierpnia)

Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy x
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk 1



Kolejka 2 - (13 sierpnia)

Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 2
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1



Kolejka 3 - (16-17 sierpnia)

Bukowa Jastkowice - Przełom Besko x
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa 1
Sokół Nisko - Strumyk Malawa x
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba 1
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne 2
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy x
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl 2
Avatar użytkownika
progres
VIP
VIP
 
Posty: 610
Dołączył(a): 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez kokos » 28 lipca 2014, 10:46

Wislok Wisniowa-Przelom Besko 1
Bukowa Jastkowice-Strumyk Malawa x
Czarni Jaslo-Kolbuszowianka 1
Sokol Nisko-Stal Nowa Deba 1
Sawa Sonina Crasnovia Krasne 2
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy x
LKS Skoloszow-Polonia Przemysl 2
Cosmos Nowotaniec-Pogon Lezajsk x
Avatar użytkownika
kokos
VIP
VIP
 
Posty: 505
Dołączył(a): 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez JKS » 6 sierpnia 2014, 12:07

Kolejka 1 - (9-10 sierpnia)
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk X
Avatar użytkownika
JKS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 276
Dołączył(a): 8 lipca 2006, 19:08
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 6 sierpnia 2014, 20:41

Kolejka 1 - (9-10 sierpnia)

Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba X
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk 1
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Diego Forlan » 8 sierpnia 2014, 08:33

Kolejka 1 - (9-10 sierpnia)
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa X
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk X
Avatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
 
Posty: 605
Dołączył(a): 11 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Messer » 8 sierpnia 2014, 21:11

Wislok Wisniowa-Przelom Besko 1
Bukowa Jastkowice-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Kolbuszowianka 2
Sokol Nisko-Stal Nowa Deba 1
Sawa Sonina Crasnovia Krasne 2
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy 1
LKS Skoloszow-Polonia Przemysl 2
Cosmos Nowotaniec-Pogon Lezajsk 1
Avatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 415
Dołączył(a): 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez nielegalny1910 » 9 sierpnia 2014, 13:54

Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 2
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa X
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne X
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk 2
Avatar użytkownika
nielegalny1910
VIP
VIP
 
Posty: 603
Dołączył(a): 4 maja 2010, 10:06
Lokalizacja: SZOPENA

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Diego Forlan » 11 sierpnia 2014, 10:36

Kolejka 2 - (13 sierpnia)

Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 2
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1
Avatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
 
Posty: 605
Dołączył(a): 11 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez kokos » 11 sierpnia 2014, 13:46

Kolejka 2 - (13 sierpnia)

Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło x
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1
Avatar użytkownika
kokos
VIP
VIP
 
Posty: 505
Dołączył(a): 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 11 sierpnia 2014, 20:56

Kolejka 2 - (13 sierpnia)

Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk X
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 2
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Następna strona

Powrót do Typery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości