Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
: 28 października 2014, 20:37
Kolejka 13 - (25-26 października)
LKS Skołoszów - Przełom Besko 2:2
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 0:1
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1:0
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 2:2
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1:0
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice 2:3
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 2:2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 4:1
Czarny Lotos
LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno X
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
OBCY
LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 1
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
JKS
LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 1
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 2
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice x
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Messer
LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno X
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina X
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice X
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa X
dolo
LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 1
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
kuba1975
LKS Skoloszow-Przelom Besko 1
Pogon Lezajsk-Rzemieslnik Pilzno x
Cosmos Nowotaniec-Sawa Sonina 1
Polonia Przemysl-Sokol Nisko 1
P[iast Tuczempy-Czarni Jaslo x
Crasnovia Krasne-Bukowa Jastkowice 1
Stal Nowa Deba-Wislok Wisniowa x
Kolbuszowianka Kolbuszowa-Strumyk Malawa 1
progres
LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno x
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 2
Diego Forlan
LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno X
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 2
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice X
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 13 kolejce):
1. Messer - 45 pkt
2. OBCY - 43 pkt
3. kuba1975, progres - 40 pkt
4. dolo - 37 pkt
5. JKS, Diego Forlan - 36 pkt
6. Czarny Lotos - 32 pkt
7. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
LKS Skołoszów - Przełom Besko 2:2
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 0:1
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1:0
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 2:2
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1:0
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice 2:3
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 2:2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 4:1
Czarny Lotos
LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno X
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
OBCY
LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 1
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
JKS
LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 1
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 2
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice x
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Messer
LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno X
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina X
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice X
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa X
dolo
LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno 1
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
kuba1975
LKS Skoloszow-Przelom Besko 1
Pogon Lezajsk-Rzemieslnik Pilzno x
Cosmos Nowotaniec-Sawa Sonina 1
Polonia Przemysl-Sokol Nisko 1
P[iast Tuczempy-Czarni Jaslo x
Crasnovia Krasne-Bukowa Jastkowice 1
Stal Nowa Deba-Wislok Wisniowa x
Kolbuszowianka Kolbuszowa-Strumyk Malawa 1
progres
LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno x
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice 1
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 2
Diego Forlan
LKS Skołoszów - Przełom Besko 1
Pogoń Leżajsk - Rzemieślnik Pilzno X
Cosmos Nowotaniec - Sawa Sonina 1
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 2
Crasnovia Krasne - Bukowa Jastkowice X
Stal Nowa Dęba - Wisłok Wiśniowa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 13 kolejce):
1. Messer - 45 pkt
2. OBCY - 43 pkt
3. kuba1975, progres - 40 pkt
4. dolo - 37 pkt
5. JKS, Diego Forlan - 36 pkt
6. Czarny Lotos - 32 pkt
7. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać