Strona 10 z 17

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

PostNapisane: 5 listopada 2014, 14:09
przez OBCY
Pogoń Leżajsk - Przełom Besko 1
Cosmos Nowotaniec - LKS Skołoszów 1
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno 1
Piast Tuczempy - Sawa Sonina 1
Crasnovia Krasne - Sokół Nisko 1
Stal Nowa Dęba - Czarni 1910 Jasło 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Bukowa Jastkowice 1
Strumyk Malawa - Wisłok Wiśniowa 1

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

PostNapisane: 5 listopada 2014, 23:54
przez JKS
Pogoń Leżajsk - Przełom Besko 1
Cosmos Nowotaniec - LKS Skołoszów x
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno 1
Piast Tuczempy - Sawa Sonina 1
Crasnovia Krasne - Sokół Nisko 2
Stal Nowa Dęba - Czarni 1910 Jasło 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Bukowa Jastkowice 1
Strumyk Malawa - Wisłok Wiśniowa 1

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

PostNapisane: 6 listopada 2014, 13:08
przez Messer
Pogoń Leżajsk - Przełom Besko X
Cosmos Nowotaniec - LKS Skołoszów 1
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno X
Piast Tuczempy - Sawa Sonina X
Crasnovia Krasne - Sokół Nisko X
Stal Nowa Dęba - Czarni 1910 Jasło 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Bukowa Jastkowice X
Strumyk Malawa - Wisłok Wiśniowa X

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

PostNapisane: 6 listopada 2014, 21:25
przez kuba1975
Pogon Lezajsk-Przelom Besko 1
Cosmos Nowotaniec-LKS Skoloszow 1
Polonia Przemysl-Rzemieslnik Pilzno 1
Piast Tuczempy-Sawa Sonina x
Crasnovia Krasne-Sokol Nisko 1
Stal Nowa Deba- Czarni Jaslo 1
Kolbuzowianka-Bukowa Jastkowice 1
Strumyk Malawa-Wilok Wisniowa x

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

PostNapisane: 7 listopada 2014, 01:35
przez Diego Forlan
Pogoń Leżajsk - Przełom Besko X
Cosmos Nowotaniec - LKS Skołoszów 1
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno 1
Piast Tuczempy - Sawa Sonina 1
Crasnovia Krasne - Sokół Nisko X
Stal Nowa Dęba - Czarni 1910 Jasło 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Bukowa Jastkowice X
Strumyk Malawa - Wisłok Wiśniowa 2

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

PostNapisane: 18 listopada 2014, 20:37
przez Czarny Lotos
Kolejka 15 - (8-9 listopada)

Pogoń Leżajsk - Przełom Besko 0:0
Cosmos Nowotaniec - LKS Skołoszów 1:1
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno 1:1
Piast Tuczempy - Sawa Sonina 1:0
Crasnovia Krasne - Sokół Nisko 3:3
Stal Nowa Dęba - Czarni 1910 Jasło 0:0
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Bukowa Jastkowice 1:2
Strumyk Malawa - Wisłok Wiśniowa 0:0



Czarny Lotos
Pogoń Leżajsk - Przełom Besko 1
Cosmos Nowotaniec - LKS Skołoszów 1
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno 1

Piast Tuczempy - Sawa Sonina 1
Crasnovia Krasne - Sokół Nisko 1
Stal Nowa Dęba - Czarni 1910 Jasło 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Bukowa Jastkowice 1
Strumyk Malawa - Wisłok Wiśniowa 1


dolo
Pogoń Leżajsk - Przełom Besko 1
Cosmos Nowotaniec - LKS Skołoszów 1
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno 1

Piast Tuczempy - Sawa Sonina 1
Crasnovia Krasne - Sokół Nisko X

Stal Nowa Dęba - Czarni 1910 Jasło 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Bukowa Jastkowice 1
Strumyk Malawa - Wisłok Wiśniowa X

progres
Pogoń Leżajsk - Przełom Besko 1
Cosmos Nowotaniec - LKS Skołoszów 1
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno 1

Piast Tuczempy - Sawa Sonina 1
Crasnovia Krasne - Sokół Nisko 1
Stal Nowa Dęba - Czarni 1910 Jasło 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Bukowa Jastkowice 1
Strumyk Malawa - Wisłok Wiśniowa 1


OBCY
Pogoń Leżajsk - Przełom Besko 1
Cosmos Nowotaniec - LKS Skołoszów 1
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno 1

Piast Tuczempy - Sawa Sonina 1
Crasnovia Krasne - Sokół Nisko 1
Stal Nowa Dęba - Czarni 1910 Jasło 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Bukowa Jastkowice 1
Strumyk Malawa - Wisłok Wiśniowa 1


JKS
Pogoń Leżajsk - Przełom Besko 1
Cosmos Nowotaniec - LKS Skołoszów x
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno 1
Piast Tuczempy - Sawa Sonina 1
Crasnovia Krasne - Sokół Nisko 2
Stal Nowa Dęba - Czarni 1910 Jasło 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Bukowa Jastkowice 1
Strumyk Malawa - Wisłok Wiśniowa 1


Messer
Pogoń Leżajsk - Przełom Besko X
Cosmos Nowotaniec - LKS Skołoszów 1
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno X
Piast Tuczempy - Sawa Sonina X
Crasnovia Krasne - Sokół Nisko X
Stal Nowa Dęba - Czarni 1910 Jasło 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Bukowa Jastkowice X
Strumyk Malawa - Wisłok Wiśniowa X

kuba1975
Pogon Lezajsk-Przelom Besko 1
Cosmos Nowotaniec-LKS Skoloszow 1
Polonia Przemysl-Rzemieslnik Pilzno 1
Piast Tuczempy-Sawa Sonina x
Crasnovia Krasne-Sokol Nisko 1
Stal Nowa Deba- Czarni Jaslo 1
Kolbuzowianka-Bukowa Jastkowice 1

Strumyk Malawa-Wilok Wisniowa x

Diego Forlan
Pogoń Leżajsk - Przełom Besko X
Cosmos Nowotaniec - LKS Skołoszów 1
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno 1

Piast Tuczempy - Sawa Sonina 1
Crasnovia Krasne - Sokół Nisko X

Stal Nowa Dęba - Czarni 1910 Jasło 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Bukowa Jastkowice X
Strumyk Malawa - Wisłok Wiśniowa 2





ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.



TABELA LIGI TYPERA (po 15 kolejce):

1. Messer - 52 pkt
2. OBCY - 49 pkt
3. kuba1975 - 46 pkt
4. dolo, progres - 44 pkt
5. JKS, Diego Forlan - 42 pkt
6. Czarny Lotos - 36 pkt
7. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt


Jak bym się pomylił to pisać :!:

Do wiosny :)

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

PostNapisane: 17 marca 2015, 18:39
przez Czarny Lotos
No to zaczynany rundę wiosenną oby pomyślną dla Czarnych Jasło.

Kolejka 16 - (21-22 marca)

Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów


Można typować. :ok:

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

PostNapisane: 17 marca 2015, 18:41
przez Czarny Lotos
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec X
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina 1
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 1
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

PostNapisane: 18 marca 2015, 02:27
przez OBCY
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec 1
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina 1
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 1
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

PostNapisane: 18 marca 2015, 07:58
przez progres
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec 2
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa x
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło x
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina 1
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 2
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

PostNapisane: 19 marca 2015, 16:15
przez kuba1975
Pogon Lezajsk-Cosmos Nowotaniec x
Przelom Besko-Wislok Wisniowa 2
Strumyk Malawa-Bukowa Jastkowice 1
Kolbuszowianka- Czarni Jaslo 1
Stal Nowa Deba-Sokol Nisko 1
Crasnovia Krasne-Sawa Sonina 1
Piast Tuczempy-Rzemieslnik Pilzno 1
Polonia Przemysl-LKS Skoloszow 1

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

PostNapisane: 20 marca 2015, 14:07
przez JKS
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec 1
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice x
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina x
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 1
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

PostNapisane: 20 marca 2015, 18:57
przez Diego Forlan
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec 1
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko X
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina 1
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 2
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

PostNapisane: 21 marca 2015, 13:53
przez Messer
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec X
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina X
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 2
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

PostNapisane: 21 marca 2015, 17:39
przez dolo
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów