Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Forum przeznaczone na typery sportowe, polegające na typowaniu wyników wydarzeń sportowych

Moderator: paul_proteus

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Messer » 12 sierpnia 2014, 13:33

Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 1
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1
Avatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 417
Dołączył(a): 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez JKS » 12 sierpnia 2014, 16:21

Kolejka 2 - (13 sierpnia)

Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 2
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1



Kolejka 3 - (16-17 sierpnia)

Bukowa Jastkowice - Przełom Besko 1
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa 1
Sokół Nisko - Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba 1
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne 2
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy 1
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl 2
Avatar użytkownika
JKS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 277
Dołączył(a): 8 lipca 2006, 19:08
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez nielegalny1910 » 13 sierpnia 2014, 00:09

Kolejka 2 - (13 sierpnia)

Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 1
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice X
Avatar użytkownika
nielegalny1910
VIP
VIP
 
Posty: 603
Dołączył(a): 4 maja 2010, 10:06
Lokalizacja: SZOPENA

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Messer » 15 sierpnia 2014, 11:58

Bukowa Jastkowice - Przełom Besko X
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa 2
Sokół Nisko - Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba 1
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne X
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy X
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl 2
Avatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 417
Dołączył(a): 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Diego Forlan » 15 sierpnia 2014, 22:32

Bukowa Jastkowice - Przełom Besko 1
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa 2
Sokół Nisko - Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba X
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne 2
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy X
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl 1
Avatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
 
Posty: 605
Dołączył(a): 11 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 18 sierpnia 2014, 09:02

Kolejka 1 - (9-10 sierpnia)
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1:1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa 0:0
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:2
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 3:1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 0:3
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 0:1
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 1:0
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk 2:0


Kolejka 2 - (13 sierpnia)
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 1:1
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1:0
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 0:1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 0:1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1:0
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1:0
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 3:0
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 3:3


Kolejka 3 - (16-17 sierpnia)
Bukowa Jastkowice - Przełom Besko 1:0
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa 1:3
Sokół Nisko - Strumyk Malawa 2:3
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:1
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba 2:1
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne 1:1
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy 0:0
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl 1:1



dolo
Kolejka 1 - (9-10 sierpnia)
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa X
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk X

Kolejka 2 - (13 sierpnia)
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło X
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1

Kolejka 3 - (16-17 sierpnia)
Bukowa Jastkowice - Przełom Besko 1
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa X
Sokół Nisko - Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba 1
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne X
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy 1
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl X

kuba1975
kolejka 1
Wislok Wisniowa-Przelom Besko 1
Bukowa Jastkowice-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Kolbuszowianka x
Sokol Nisko-Stal Nowa Deba 1
Sawa Sonina Crasnovia Krasne 2
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy x
LKS Skoloszow-Polonia Przemysl 2
Cosmos Nowotaniec-Pogon Lezajsk 1

kolejka 2
Przelom Besko -Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemysl-Pogon Lezajsk x
Piast Tuczempy-LKS Skoloszow 1
Crasnovia Krasne -Rzemieslnik Pilzno x
StAL Nowa Deba-Sawa Sonina 1
KOlbuszowianka -Sokol Nisko 1
Strumyk Malawa-Czarni Jaslo 1
Wislok Wisniowa-Bukowa Jastkowice 2

kolejka3
Bukowa Jastkowice-Przelom Beko 1
Czarni Jaslo-Wislok Wisniowa 1
Sokol Nisko-Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina-Kolbuszowianka x
Rzemieslnik Pilzno-Stal Nowa Deba 1
LKS Skoloszow-Crasnovia Krasne 2
Pogon Lezajsk-Piast Tuczempy 1
Cosmos Nowotaniec-Polonia Przemysl 1

OBCY
kolejka 1
Wislok Wisniowa-Przelom Besko 1
Bukowa Jastkowice-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Kolbuszowianka 1
Sokol Nisko-Stal Nowa Deba 1
Sawa Sonina Crasnovia Krasne 2
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy 1
LKS Skoloszow-Polonia Przemysl 2
Cosmos Nowotaniec-Pogon Lezajsk 1

kolejka 2
Przelom Besko -Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemysl-Pogon Lezajsk 1
Piast Tuczempy-LKS Skoloszow 1
Crasnovia Krasne -Rzemieslnik Pilzno 1
StAL Nowa Deba-Sawa Sonina 1
KOlbuszowianka -Sokol Nisko 1
Strumyk Malawa-Czarni Jaslo 1
Wislok Wisniowa-Bukowa Jastkowice 2

kolejka3
Bukowa Jastkowice-Przelom Beko 1
Czarni Jaslo-Wislok Wisniowa 1
Sokol Nisko-Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina-Kolbuszowianka 2
Rzemieslnik Pilzno-Stal Nowa Deba 1
LKS Skoloszow-Crasnovia Krasne 2
Pogon Lezajsk-Piast Tuczempy 1
Cosmos Nowotaniec-Polonia Przemysl 1

progres
Kolejka 1
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy x
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk 1

Kolejka 2
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 2
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1

Kolejka 3
Bukowa Jastkowice - Przełom Besko x
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa 1
Sokół Nisko - Strumyk Malawa x
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba 1
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne 2
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy x
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl 2

kokos
Kolejka 1
Wislok Wisniowa-Przelom Besko 1
Bukowa Jastkowice-Strumyk Malawa x
Czarni Jaslo-Kolbuszowianka 1
Sokol Nisko-Stal Nowa Deba 1
Sawa Sonina Crasnovia Krasne 2
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy x
LKS Skoloszow-Polonia Przemysl 2
Cosmos Nowotaniec-Pogon Lezajsk x

Kolejka 2
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło x
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1

JKS
Kolejka 1
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk X

Kolejka 2
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 2
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1

Kolejka 3
Bukowa Jastkowice - Przełom Besko 1
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa 1
Sokół Nisko - Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba 1
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne 2
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy 1
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl 2

Czarny Lotos
Kolejka 1
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba X
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk 1

Kolejka 2
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk X
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 2
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1

Diego Forlan
Kolejka 1
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa X
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk X

Kolejka 2
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 2
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1

Kolejka 3
Bukowa Jastkowice - Przełom Besko 1
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa 2
Sokół Nisko - Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba X
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne 2
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy X
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl 1

Messer
Kolejka 1
Wislok Wisniowa-Przelom Besko 1
Bukowa Jastkowice-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Kolbuszowianka 2
Sokol Nisko-Stal Nowa Deba 1
Sawa Sonina Crasnovia Krasne 2
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy 1
LKS Skoloszow-Polonia Przemysl 2
Cosmos Nowotaniec-Pogon Lezajsk 1

Kolejka 2
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 1
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1

Kolejka 3
Bukowa Jastkowice - Przełom Besko X
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa 2
Sokół Nisko - Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba 1
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne X
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy X
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl 2

nielegalny1910
Kolejka 1
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 2
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa X
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne X
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk 2

Kolejka 2
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 1
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice X




ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.



TABELA LIGI TYPERA (po 3 kolejce):

1. Messer - 14 pkt
2. dolo - 11 pkt
3. OBCY - 10 pkt
4. progres, JKS, Diego Forlan - 9pkt
5. kuba1975 - 8 pkt
6. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
7. Czarny Lotos - 3 pkt



Jak bym się pomylił to pisać :!:
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 18 sierpnia 2014, 09:03

Kolejka 4 - (23-24 sierpnia)

Przełom Besko - Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno
Strumyk Malawa - Sawa Sonina
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło


Zapraszam do typowania :super:
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 18 sierpnia 2014, 09:05

Przełom Besko - Polonia Przemyśl X
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 2
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez JKS » 18 sierpnia 2014, 13:42

Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec x
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 2
Avatar użytkownika
JKS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 277
Dołączył(a): 8 lipca 2006, 19:08
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez OBCY » 18 sierpnia 2014, 14:10

Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 1
Avatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 392
Dołączył(a): 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez progres » 19 sierpnia 2014, 20:20

Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów x
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 2
Avatar użytkownika
progres
VIP
VIP
 
Posty: 610
Dołączył(a): 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez kuba1975 » 20 sierpnia 2014, 07:16

Przelom Besko-Polonia Przemysl 2
Piat Tuczempy-Comos Nowotaniec x
Crasnovia Krasne-Pogon Lezajsk 1
Stal Nowa Deba-LKS Skoloszow 1
Kolbuszowianka-Rzemieslnik Pilzno 1
Strumyk Malawa-SawaSonina 1
Wislok Wisniowa-Sokol Nisko x
Bukowa Jastkowice-Czarni Jaslo 2
kuba1975
VIP
VIP
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 20 października 2010, 12:26

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez dolo » 20 sierpnia 2014, 08:54

Kolejka 4 - (23-24 sierpnia)

Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 2
Avatar użytkownika
dolo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 384
Dołączył(a): 11 stycznia 2008, 15:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Diego Forlan » 22 sierpnia 2014, 07:41

Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec X
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 1
Avatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
 
Posty: 605
Dołączył(a): 11 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja

Postprzez Messer » 22 sierpnia 2014, 10:34

Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec X
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno X
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 1
Avatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 417
Dołączył(a): 29 kwietnia 2011, 15:09

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Typery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości