Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
: 23 marca 2015, 11:43
Kolejka 16 - (21-22 marca)
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec 3:0
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 0:1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice 1:3
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 3:1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1:2
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina 1:0
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 0:0
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 2:0
Czarny Lotos
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec X
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina 1
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 1
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1
OBCY
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec 1
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina 1
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 1
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1
progres
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec 2
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa x
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło x
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina 1
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 2
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1
kuba1975
Pogon Lezajsk-Cosmos Nowotaniec x
Przelom Besko-Wislok Wisniowa 2
Strumyk Malawa-Bukowa Jastkowice 1
Kolbuszowianka- Czarni Jaslo 1
Stal Nowa Deba-Sokol Nisko 1
Crasnovia Krasne-Sawa Sonina 1
Piast Tuczempy-Rzemieslnik Pilzno 1
Polonia Przemysl-LKS Skoloszow 1
JKS
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec 1
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice x
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina x
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 1
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1
Diego Forlan
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec 1
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko X
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina 1
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 2
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1
Messer
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec X
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina X
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 2
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1
dolo
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 16 kolejce):
1. OBCY, Messer - 54 pkt
2. kuba1975 - 50 pkt
3. progres, Diego Forlan - 46 pkt
4. dolo - 45 pkt
5. JKS - 44 pkt
6. Czarny Lotos - 38 pkt
7. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec 3:0
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 0:1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice 1:3
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 3:1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1:2
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina 1:0
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 0:0
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 2:0
Czarny Lotos
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec X
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina 1
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 1
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1
OBCY
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec 1
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina 1
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 1
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1
progres
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec 2
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa x
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło x
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina 1
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 2
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1
kuba1975
Pogon Lezajsk-Cosmos Nowotaniec x
Przelom Besko-Wislok Wisniowa 2
Strumyk Malawa-Bukowa Jastkowice 1
Kolbuszowianka- Czarni Jaslo 1
Stal Nowa Deba-Sokol Nisko 1
Crasnovia Krasne-Sawa Sonina 1
Piast Tuczempy-Rzemieslnik Pilzno 1
Polonia Przemysl-LKS Skoloszow 1
JKS
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec 1
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice x
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina x
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 1
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1
Diego Forlan
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec 1
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko X
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina 1
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 2
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1
Messer
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec X
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina X
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno 2
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów 1
dolo
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec
Przełom Besko - Wisłok Wiśniowa 1
Strumyk Malawa - Bukowa Jastkowice 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno
Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 16 kolejce):
1. OBCY, Messer - 54 pkt
2. kuba1975 - 50 pkt
3. progres, Diego Forlan - 46 pkt
4. dolo - 45 pkt
5. JKS - 44 pkt
6. Czarny Lotos - 38 pkt
7. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać