Przełom Besko - Sawa Sonina 1
Sokół Nisko - Rzemieślnik Pilzno X
Czarni 1910 Jasło - LKS Skołoszów X
Bukowa Jastkowice - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Wiśniowa - Cosmos Nowotaniec 1
Strumyk Malawa - Polonia Przemyśl 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy X
Stal Nowa Dęba - Crasnovia Krasne 1
Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przelom Besko-Sawa Sonina 1
Sokol Nisko-Rzemieslnik Pilzno 2
Czarni Jaslo-LKS Skoloszow 1
Bukowa Jastkowice-Pogon Lezajsk x
Wislok Wisniowa-Cosmos Nowotaniec 1
Strumyk Malawa-Polonia Przemysl 2
Kolbuszowianka-Piast Tuczempy 1
Stal Nowa Deba-Crasnovia Krasne x
Sokol Nisko-Rzemieslnik Pilzno 2
Czarni Jaslo-LKS Skoloszow 1
Bukowa Jastkowice-Pogon Lezajsk x
Wislok Wisniowa-Cosmos Nowotaniec 1
Strumyk Malawa-Polonia Przemysl 2
Kolbuszowianka-Piast Tuczempy 1
Stal Nowa Deba-Crasnovia Krasne x
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Sawa Sonina 1
Sokół Nisko - Rzemieślnik Pilzno X
Czarni 1910 Jasło - LKS Skołoszów 1
Bukowa Jastkowice - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Wiśniowa - Cosmos Nowotaniec 1
Strumyk Malawa - Polonia Przemyśl 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 2
Stal Nowa Dęba - Crasnovia Krasne X
Sokół Nisko - Rzemieślnik Pilzno X
Czarni 1910 Jasło - LKS Skołoszów 1
Bukowa Jastkowice - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Wiśniowa - Cosmos Nowotaniec 1
Strumyk Malawa - Polonia Przemyśl 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 2
Stal Nowa Dęba - Crasnovia Krasne X
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Sawa Sonina 1
Sokół Nisko - Rzemieślnik Pilzno 2
Czarni 1910 Jasło - LKS Skołoszów 1
Bukowa Jastkowice - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Wiśniowa - Cosmos Nowotaniec 1
Strumyk Malawa - Polonia Przemyśl 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 1
Stal Nowa Dęba - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Rzemieślnik Pilzno 2
Czarni 1910 Jasło - LKS Skołoszów 1
Bukowa Jastkowice - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Wiśniowa - Cosmos Nowotaniec 1
Strumyk Malawa - Polonia Przemyśl 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 1
Stal Nowa Dęba - Crasnovia Krasne 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Sawa Sonina 1
Sokół Nisko - Rzemieślnik Pilzno 1
Czarni 1910 Jasło - LKS Skołoszów 2
Bukowa Jastkowice - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Wiśniowa - Cosmos Nowotaniec 1
Strumyk Malawa - Polonia Przemyśl 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 1
Stal Nowa Dęba - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Rzemieślnik Pilzno 1
Czarni 1910 Jasło - LKS Skołoszów 2
Bukowa Jastkowice - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Wiśniowa - Cosmos Nowotaniec 1
Strumyk Malawa - Polonia Przemyśl 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 1
Stal Nowa Dęba - Crasnovia Krasne 1
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Sawa Sonina 1
Sokół Nisko - Rzemieślnik Pilzno X
Czarni 1910 Jasło - LKS Skołoszów 1
Bukowa Jastkowice - Pogoń Leżajsk X
Strumyk Malawa - Polonia Przemyśl 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 1
P.S. Podliczenie zrobię w poniedziałek, za dużo na głowie, o typerze zapomniałem.
Sokół Nisko - Rzemieślnik Pilzno X
Czarni 1910 Jasło - LKS Skołoszów 1
Bukowa Jastkowice - Pogoń Leżajsk X
Strumyk Malawa - Polonia Przemyśl 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 1
P.S. Podliczenie zrobię w poniedziałek, za dużo na głowie, o typerze zapomniałem.
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 23
Crasnovia Krasne - Przełom Besko 4:0
Piast Tuczempy - Stal Nowa Dęba 1:0
Polonia Przemyśl - Kolbuszowianka Kolbuszowa 3:0
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 3:1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Wiśniowa 0:2
LKS Skołoszów - Bukowa Jastkowice 3:0
Rzemieślnik Pilzno - Czarni 1910 Jasło 3:1
Sawa Sonina - Sokół Nisko 0:3
Kolejka 24
Przełom Besko - Sawa Sonina 5:1
Sokół Nisko - Rzemieślnik Pilzno 1:0
Czarni 1910 Jasło - LKS Skołoszów 0:2
Bukowa Jastkowice - Pogoń Leżajsk 1:2
Wisłok Wiśniowa - Cosmos Nowotaniec 0:0
Strumyk Malawa - Polonia Przemyśl 0:4
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 1:3
Stal Nowa Dęba - Crasnovia Krasne 1:1
Czarny Lotos
Kolejka 23 - 5 pkt
Kolejka 24 - 2 pkt
progres
Kolejka 23 - 6 pkt
Diego Forlan
Kolejka 23 - 6 pkt
Kolejka 24 - 4 pkt
kuba1975
Kolejka 23 - 6 pkt
Kolejka 24 - 3 pkt
OBCY
Kolejka 23 - 8 pkt - GRATULACJE
Kolejka 24 - 4 pkt
dolo
Kolejka 23 - 2 pkt
Kolejka 24 - 2 pkt
Messer
Kolejka 24 - 2 pkt
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 24 kolejce):
1. OBCY - 91 pkt
2. Diego Forlan - 80 pkt
3. kuba1975 - 77 pkt
3. progres - 74 pkt
4. dolo - 71 pkt
5. Messer - 64 pkt
6. Czarny Lotos - 60 pkt
7. JKS - 44 pkt
8. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Crasnovia Krasne - Przełom Besko 4:0
Piast Tuczempy - Stal Nowa Dęba 1:0
Polonia Przemyśl - Kolbuszowianka Kolbuszowa 3:0
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 3:1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Wiśniowa 0:2
LKS Skołoszów - Bukowa Jastkowice 3:0
Rzemieślnik Pilzno - Czarni 1910 Jasło 3:1
Sawa Sonina - Sokół Nisko 0:3
Kolejka 24
Przełom Besko - Sawa Sonina 5:1
Sokół Nisko - Rzemieślnik Pilzno 1:0
Czarni 1910 Jasło - LKS Skołoszów 0:2
Bukowa Jastkowice - Pogoń Leżajsk 1:2
Wisłok Wiśniowa - Cosmos Nowotaniec 0:0
Strumyk Malawa - Polonia Przemyśl 0:4
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 1:3
Stal Nowa Dęba - Crasnovia Krasne 1:1
Czarny Lotos
Kolejka 23 - 5 pkt
Kolejka 24 - 2 pkt
progres
Kolejka 23 - 6 pkt
Diego Forlan
Kolejka 23 - 6 pkt
Kolejka 24 - 4 pkt
kuba1975
Kolejka 23 - 6 pkt
Kolejka 24 - 3 pkt
OBCY
Kolejka 23 - 8 pkt - GRATULACJE
Kolejka 24 - 4 pkt
dolo
Kolejka 23 - 2 pkt
Kolejka 24 - 2 pkt
Messer
Kolejka 24 - 2 pkt
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 24 kolejce):
1. OBCY - 91 pkt
2. Diego Forlan - 80 pkt
3. kuba1975 - 77 pkt
3. progres - 74 pkt
4. dolo - 71 pkt
5. Messer - 64 pkt
6. Czarny Lotos - 60 pkt
7. JKS - 44 pkt
8. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 25 - (20 maja)
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło
LKS Skołoszów - Sokół Nisko
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina
Kolejka 26 - (23-24 maja)
Przełom Besko - Rzemieślnik Pilzno
Sawa Sonina - LKS Skołoszów
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec
Bukowa Jastkowice - Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba
Mecze środa i weekend
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło
LKS Skołoszów - Sokół Nisko
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina
Kolejka 26 - (23-24 maja)
Przełom Besko - Rzemieślnik Pilzno
Sawa Sonina - LKS Skołoszów
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec
Bukowa Jastkowice - Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba
Mecze środa i weekend
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 25 - (20 maja)
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko 1
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa 1
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice 1
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło 2
LKS Skołoszów - Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina 1
Kolejka 26 - (23-24 maja)
Przełom Besko - Rzemieślnik Pilzno X
Sawa Sonina - LKS Skołoszów 2
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk X
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Bukowa Jastkowice - Polonia Przemyśl 2
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy 1
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba 1
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko 1
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa 1
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice 1
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło 2
LKS Skołoszów - Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina 1
Kolejka 26 - (23-24 maja)
Przełom Besko - Rzemieślnik Pilzno X
Sawa Sonina - LKS Skołoszów 2
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk X
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Bukowa Jastkowice - Polonia Przemyśl 2
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy 1
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba 1
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 25 - (20 maja)
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko 1
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa 1
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice 1
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Skołoszów - Sokół Nisko X
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina 1
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko 1
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa 1
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice 1
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Skołoszów - Sokół Nisko X
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 25 - (20 maja)
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko 1
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa 1
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice 1
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Skołoszów - Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina 1
Kolejka 26 - (23-24 maja)
Przełom Besko - Rzemieślnik Pilzno 1
Sawa Sonina - LKS Skołoszów 2
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 2
Bukowa Jastkowice - Polonia Przemyśl 2
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy 1
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba 1
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko 1
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa 1
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice 1
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Skołoszów - Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina 1
Kolejka 26 - (23-24 maja)
Przełom Besko - Rzemieślnik Pilzno 1
Sawa Sonina - LKS Skołoszów 2
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 2
Bukowa Jastkowice - Polonia Przemyśl 2
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy 1
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
kolejka 25
Stal Nowa Deba-Przelom Besko 1
Crasnovia Krasne-Kolbuszowianka x
Piast Tuczempy-Strumyk Malawa 1
Polonia Przemysl-Wislok Wisniowa 1
Cosmos Nowotaniec-Bukowa Jastkowice 1
Pogon Lezajsk-Czarni Jaslo 1
LKS Skoloszow-Sokol Nisko x
Rzemieslnik Pilzno-Sawa Sonina 1
kolejka 26
Przelom Besko-Rzemieslnik Pilzno x
Sawa Sonina-LKS Skoloszow 2
Sokol Nisko-Pogon Lezajsk x
Czarni Jaslo-Cosmos Nowotaniec x
Bukowa Jastkowice-Polonia Przemysl 2
Wislok Wisniowa-Piast Tuczempy 1
Strumyk Malawa-Crasnovia Krasne 2
Kolbuszowianka-Stal Nowa Deba 1
Stal Nowa Deba-Przelom Besko 1
Crasnovia Krasne-Kolbuszowianka x
Piast Tuczempy-Strumyk Malawa 1
Polonia Przemysl-Wislok Wisniowa 1
Cosmos Nowotaniec-Bukowa Jastkowice 1
Pogon Lezajsk-Czarni Jaslo 1
LKS Skoloszow-Sokol Nisko x
Rzemieslnik Pilzno-Sawa Sonina 1
kolejka 26
Przelom Besko-Rzemieslnik Pilzno x
Sawa Sonina-LKS Skoloszow 2
Sokol Nisko-Pogon Lezajsk x
Czarni Jaslo-Cosmos Nowotaniec x
Bukowa Jastkowice-Polonia Przemysl 2
Wislok Wisniowa-Piast Tuczempy 1
Strumyk Malawa-Crasnovia Krasne 2
Kolbuszowianka-Stal Nowa Deba 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 25 - (20 maja)
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko 1
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa 1
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice 1
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Skołoszów - Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina 1
Kolejka 26 - (23-24 maja)
Przełom Besko - Rzemieślnik Pilzno 2
Sawa Sonina - LKS Skołoszów X
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Bukowa Jastkowice - Polonia Przemyśl 2
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy X
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba 1
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko 1
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa 1
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice 1
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Skołoszów - Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina 1
Kolejka 26 - (23-24 maja)
Przełom Besko - Rzemieślnik Pilzno 2
Sawa Sonina - LKS Skołoszów X
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Bukowa Jastkowice - Polonia Przemyśl 2
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy X
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko X
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa X
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice 1
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Skołoszów - Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina 1
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa X
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice 1
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Skołoszów - Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina 1
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 26 - (23-24 maja)
Przełom Besko - Rzemieślnik Pilzno 2
Sawa Sonina - LKS Skołoszów 2
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 2
Bukowa Jastkowice - Polonia Przemyśl 2
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy 2
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba 1
Przełom Besko - Rzemieślnik Pilzno 2
Sawa Sonina - LKS Skołoszów 2
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 2
Bukowa Jastkowice - Polonia Przemyśl 2
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy 2
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba 1