Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
: 26 maja 2015, 11:14
Kolejka 25 - (20 maja)
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko 1:0
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2:1
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa 4:1
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 3:0
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice 6:2
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło 5:1
LKS Skołoszów - Sokół Nisko 2:2
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina 2:3
Kolejka 26 - (23-24 maja)
Przełom Besko - Rzemieślnik Pilzno 1:1
Sawa Sonina - LKS Skołoszów 0:4
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 1:2
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 0:1
Bukowa Jastkowice - Polonia Przemyśl 3:1
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy 4:4
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 1:4
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba 2:1
Czarny Lotos
Kolejka 25
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko 1
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa 1
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice 1
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło 2
LKS Skołoszów - Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina 1
Kolejka 26
Przełom Besko - Rzemieślnik Pilzno X
Sawa Sonina - LKS Skołoszów 2
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk X
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Bukowa Jastkowice - Polonia Przemyśl 2
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy 1
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba 1
Diego Forlan
Kolejka 25
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko 1
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa 1
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice 1
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Skołoszów - Sokół Nisko X
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina 1
Kolejka 26
Przełom Besko - Rzemieślnik Pilzno 2
Sawa Sonina - LKS Skołoszów 2
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 2
Bukowa Jastkowice - Polonia Przemyśl 2
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy 2
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba 1
OBCY
Kolejka 25
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko 1
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa 1
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice 1
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Skołoszów - Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina 1
Kolejka 26
Przełom Besko - Rzemieślnik Pilzno 1
Sawa Sonina - LKS Skołoszów 2
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 2
Bukowa Jastkowice - Polonia Przemyśl 2
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy 1
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba 1
kuba1975
kolejka 25
Stal Nowa Deba-Przelom Besko 1
Crasnovia Krasne-Kolbuszowianka x
Piast Tuczempy-Strumyk Malawa 1
Polonia Przemysl-Wislok Wisniowa 1
Cosmos Nowotaniec-Bukowa Jastkowice 1
Pogon Lezajsk-Czarni Jaslo 1
LKS Skoloszow-Sokol Nisko x
Rzemieslnik Pilzno-Sawa Sonina 1
kolejka 26
Przelom Besko-Rzemieslnik Pilzno x
Sawa Sonina-LKS Skoloszow 2
Sokol Nisko-Pogon Lezajsk x
Czarni Jaslo-Cosmos Nowotaniec x
Bukowa Jastkowice-Polonia Przemysl 2
Wislok Wisniowa-Piast Tuczempy 1
Strumyk Malawa-Crasnovia Krasne 2
Kolbuszowianka-Stal Nowa Deba 1
dolo
Kolejka 25
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko 1
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa 1
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice 1
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Skołoszów - Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina 1
Kolejka 26
Przełom Besko - Rzemieślnik Pilzno 2
Sawa Sonina - LKS Skołoszów X
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Bukowa Jastkowice - Polonia Przemyśl 2
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy X
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba 1
Messer
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko X
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa X
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice 1
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Skołoszów - Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 26 kolejce):
1. OBCY - 100 pkt
2. Diego Forlan - 90 pkt
3. kuba1975 - 87 pkt
4. dolo - 79 pkt
5. progres - 74 pkt
6. Czarny Lotos - 68 pkt
7. Messer - 67 pkt
8. JKS - 44 pkt
8. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko 1:0
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2:1
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa 4:1
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 3:0
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice 6:2
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło 5:1
LKS Skołoszów - Sokół Nisko 2:2
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina 2:3
Kolejka 26 - (23-24 maja)
Przełom Besko - Rzemieślnik Pilzno 1:1
Sawa Sonina - LKS Skołoszów 0:4
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 1:2
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 0:1
Bukowa Jastkowice - Polonia Przemyśl 3:1
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy 4:4
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 1:4
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba 2:1
Czarny Lotos
Kolejka 25
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko 1
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa 1
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice 1
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło 2
LKS Skołoszów - Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina 1
Kolejka 26
Przełom Besko - Rzemieślnik Pilzno X
Sawa Sonina - LKS Skołoszów 2
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk X
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Bukowa Jastkowice - Polonia Przemyśl 2
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy 1
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba 1
Diego Forlan
Kolejka 25
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko 1
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa 1
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice 1
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Skołoszów - Sokół Nisko X
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina 1
Kolejka 26
Przełom Besko - Rzemieślnik Pilzno 2
Sawa Sonina - LKS Skołoszów 2
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 2
Bukowa Jastkowice - Polonia Przemyśl 2
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy 2
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba 1
OBCY
Kolejka 25
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko 1
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa 1
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice 1
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Skołoszów - Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina 1
Kolejka 26
Przełom Besko - Rzemieślnik Pilzno 1
Sawa Sonina - LKS Skołoszów 2
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 2
Bukowa Jastkowice - Polonia Przemyśl 2
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy 1
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba 1
kuba1975
kolejka 25
Stal Nowa Deba-Przelom Besko 1
Crasnovia Krasne-Kolbuszowianka x
Piast Tuczempy-Strumyk Malawa 1
Polonia Przemysl-Wislok Wisniowa 1
Cosmos Nowotaniec-Bukowa Jastkowice 1
Pogon Lezajsk-Czarni Jaslo 1
LKS Skoloszow-Sokol Nisko x
Rzemieslnik Pilzno-Sawa Sonina 1
kolejka 26
Przelom Besko-Rzemieslnik Pilzno x
Sawa Sonina-LKS Skoloszow 2
Sokol Nisko-Pogon Lezajsk x
Czarni Jaslo-Cosmos Nowotaniec x
Bukowa Jastkowice-Polonia Przemysl 2
Wislok Wisniowa-Piast Tuczempy 1
Strumyk Malawa-Crasnovia Krasne 2
Kolbuszowianka-Stal Nowa Deba 1
dolo
Kolejka 25
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko 1
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa 1
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice 1
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Skołoszów - Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina 1
Kolejka 26
Przełom Besko - Rzemieślnik Pilzno 2
Sawa Sonina - LKS Skołoszów X
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Bukowa Jastkowice - Polonia Przemyśl 2
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy X
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba 1
Messer
Stal Nowa Dęba - Przełom Besko X
Crasnovia Krasne - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa X
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1
Cosmos Nowotaniec - Bukowa Jastkowice 1
Pogoń Leżajsk - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Skołoszów - Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno - Sawa Sonina 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 26 kolejce):
1. OBCY - 100 pkt
2. Diego Forlan - 90 pkt
3. kuba1975 - 87 pkt
4. dolo - 79 pkt
5. progres - 74 pkt
6. Czarny Lotos - 68 pkt
7. Messer - 67 pkt
8. JKS - 44 pkt
8. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać