TYPER! |Champions League| TYPER!
TYPER! |Champions League| TYPER!
Za równe 2 tygodnie rusza Liga Mistrzów. Jak obiecałem, ligę najlepszych 32 drużyn Europy też potypujemy. Zasady są proste znane z innych typerów:
ZASADY:
1. Typujemy 1, X lub 2.
2. Nie ma podpórek 1X lub 2X.
3. Za dobrze wytypowany typ przyznawany jest 1 punkt, za zły typ 0 punktów.
4. Typ będzie zaliczony jeśli będzie wytypowany przed rozpoczęciem danego meczu.
5. Jeśli ktoś się spóźni może typować mecze te, której jeszcze się nie zaczęły.
6. Za edycję postów w trakcie meczu będą przyznawane kary punktowe.
7. Nie ma żadnych bonusów.
1 kolejka:
Wtorek:
Grupa A:
14-09-2010 (20:45) Twente Enschede - Inter Mediolan
14-09-2010 (20:45) Werder Brema - Tottenham Hotspur
Grupa B:
14-09-2010 (20:45) Olympique Lyon - Schalke 04
14-09-2010 (20:45) Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw
Grupa C:
14-09-2010 (20:45) Manchester United - Glasgow Rangers
14-09-2010 (20:45) Bursaspor - Valencia
Grupa D:
14-09-2010 (20:45) FC Barcelona - Panathinaikos Ateny
14-09-2010 (20:45) FC Kopenhaga - Rubin Kazań
Środa:
Grupa E:
15-09-2010 (20:45) Bayern Monachium - AS Roma
15-09-2010 (20:45) Cluj - FC Basel
Grupa F:
15-09-2010 (20:45) Olympique Marsylia - Spartak Moskwa
15-09-2010 (20:45) Żylina - Chelsea Londyn
Grupa G:
15-09-2010 (20:45) Real Madryt - Ajax Amsterdam
15-09-2010 (20:45) AC Milan - AJ Auxerre
Grupa H:
15-09-2010 (20:45) Arsenal Londyn - SC Braga
15-09-2010 (20:45) Szachtar Donieck - Partizan Belgrad
Zapraszam wszystkich do typowania!
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: TYPER! |Champions League| TYPER!
Grupa A:
Twente Enschede - Inter Mediolan 2
Werder Brema - Tottenham Hotspur X
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 X
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 1
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań X
Środa:
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma X
Cluj - FC Basel X
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
AC Milan - AJ Auxerre 1
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 1
Twente Enschede - Inter Mediolan 2
Werder Brema - Tottenham Hotspur X
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 X
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 1
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań X
Środa:
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma X
Cluj - FC Basel X
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
AC Milan - AJ Auxerre 1
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 1
Re: TYPER! |Champions League| TYPER!
Grupa A:
Twente Enschede - Inter Mediolan 2
Werder Brema - Tottenham Hotspur 1
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 X
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 2
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań 1
Środa:
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma 1
Cluj - FC Basel 1
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
AC Milan - AJ Auxerre X
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad X
Twente Enschede - Inter Mediolan 2
Werder Brema - Tottenham Hotspur 1
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 X
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 2
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań 1
Środa:
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma 1
Cluj - FC Basel 1
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
AC Milan - AJ Auxerre X
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad X
Re: TYPER! |Champions League| TYPER!
Wtorek:
Gr A:
Twente Enschede - Inter Mediolan x
Werder Brema - Tottenham Hotspur x
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 2
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 1
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań 2
Środa:
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma 1
Cluj - FC Basel 2
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
AC Milan - AJ Auxerre 1
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 1
Gr A:
Twente Enschede - Inter Mediolan x
Werder Brema - Tottenham Hotspur x
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 2
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 1
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań 2
Środa:
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma 1
Cluj - FC Basel 2
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
AC Milan - AJ Auxerre 1
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 1
Re: TYPER! |Champions League| TYPER!
Wtorek:
Gr A:
Twente Enschede - Inter Mediolan 1
Werder Brema - Tottenham Hotspur 1
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 1
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 1
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań 2
Środa:
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma 1
Cluj - FC Basel 2
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
AC Milan - AJ Auxerre 1
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 1
Gr A:
Twente Enschede - Inter Mediolan 1
Werder Brema - Tottenham Hotspur 1
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 1
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 1
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań 2
Środa:
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma 1
Cluj - FC Basel 2
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
AC Milan - AJ Auxerre 1
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 1
Re: TYPER! |Champions League| TYPER!
Wtorek:
Gr A:
Twente Enschede - Inter Mediolan 2
Werder Brema - Tottenham Hotspur 1
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 1
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 1
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań 2
Środa:
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma X
Cluj - FC Basel 2
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 2
AC Milan - AJ Auxerre 1
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 1
Gr A:
Twente Enschede - Inter Mediolan 2
Werder Brema - Tottenham Hotspur 1
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 1
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 1
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań 2
Środa:
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma X
Cluj - FC Basel 2
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 2
AC Milan - AJ Auxerre 1
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 1
Re: TYPER! |Champions League| TYPER!
czarni9 czarni9 czarni9 czarni9 czarni9
Wtorek:
Gr A:
Twente Enschede - Inter Mediolan 2
Werder Brema - Tottenham Hotspur 2
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 1
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 1
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań 2
Środa:
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma 1
Cluj - FC Basel 1
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
AC Milan - AJ Auxerre 1
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 1
Wtorek:
Gr A:
Twente Enschede - Inter Mediolan 2
Werder Brema - Tottenham Hotspur 2
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 1
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 1
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań 2
Środa:
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma 1
Cluj - FC Basel 1
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
AC Milan - AJ Auxerre 1
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 1
- ponury_grabarz
- Guru
- Posty: 127
- Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 17:35
Re: TYPER! |Champions League| TYPER!
Twente Enschede - Inter Mediolan 2
Werder Brema - Tottenham Hotspur x
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 X
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 2
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia x
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań x
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma 1
Cluj - FC Basel 1
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
Żylina - Chelsea Londyn x
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
AC Milan - AJ Auxerre 1
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 1
Werder Brema - Tottenham Hotspur x
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 X
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 2
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia x
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań x
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma 1
Cluj - FC Basel 1
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
Żylina - Chelsea Londyn x
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
AC Milan - AJ Auxerre 1
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 1
- Edek_Zawias
- Doświadczony
- Posty: 64
- Rejestracja: 2 lipca 2010, 13:17
Re: TYPER! |Champions League| TYPER!
Wtorek:
Grupa A:
Twente Enschede - Inter Mediolan 2
Werder Brema - Tottenham Hotspur x
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 1
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 1
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań 2
Środa:
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma 1
Cluj - FC Basel 2
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
AC Milan - AJ Auxerre 1
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 2
Grupa A:
Twente Enschede - Inter Mediolan 2
Werder Brema - Tottenham Hotspur x
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 1
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 1
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań 2
Środa:
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma 1
Cluj - FC Basel 2
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
AC Milan - AJ Auxerre 1
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 2
Re: TYPER! |Champions League| TYPER!
Wtorek:
Grupa A:
Twente Enschede - Inter Mediolan 2
Werder Brema - Tottenham Hotspur 1
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 1
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 1
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań X
Środa:
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma 1
Cluj - FC Basel 1
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
AC Milan - AJ Auxerre 1
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 1
Grupa A:
Twente Enschede - Inter Mediolan 2
Werder Brema - Tottenham Hotspur 1
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 1
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 1
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań X
Środa:
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma 1
Cluj - FC Basel 1
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
AC Milan - AJ Auxerre 1
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 1
Re: TYPER! |Champions League| TYPER!
Wtorek:
Grupa A:
Twente Enschede - Inter Mediolan 2
Werder Brema - Tottenham Hotspur X
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 X
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 1
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań X
Środa:
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma 1
Cluj - FC Basel 2
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
AC Milan - AJ Auxerre 1
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 1
Grupa A:
Twente Enschede - Inter Mediolan 2
Werder Brema - Tottenham Hotspur X
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 X
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 1
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań X
Środa:
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma 1
Cluj - FC Basel 2
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
AC Milan - AJ Auxerre 1
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 1
Re: TYPER! |Champions League| TYPER!
Grupa A:
Twente Enschede - Inter Mediolan 2
Werder Brema - Tottenham Hotspur 1
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 1
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 1
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań 2
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma 1
Cluj - FC Basel X
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam X
AC Milan - AJ Auxerre 1
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 2
Twente Enschede - Inter Mediolan 2
Werder Brema - Tottenham Hotspur 1
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 1
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 1
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań 2
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma 1
Cluj - FC Basel X
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam X
AC Milan - AJ Auxerre 1
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 2
Re: TYPER! |Champions League| TYPER!
Liga Mistrzów rusza już w ten wtorek! Zapraszam wszystkich do typowania obecnie najlepszej ligi świata!
Re: TYPER! |Champions League| TYPER!
Grupa A:
Twente Enschede - Inter Mediolan 2
Werder Brema - Tottenham Hotspur X
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 X
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 1
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań 2
Środa:
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma 1
Cluj - FC Basel 2
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa X
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
AC Milan - AJ Auxerre X
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad X
Twente Enschede - Inter Mediolan 2
Werder Brema - Tottenham Hotspur X
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 X
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 1
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań 2
Środa:
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma 1
Cluj - FC Basel 2
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa X
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
AC Milan - AJ Auxerre X
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad X
-
- Guru
- Posty: 135
- Rejestracja: 21 maja 2010, 15:39
Re: TYPER! |Champions League| TYPER!
Grupa A:
Twente Enschede - Inter Mediolan 2
Werder Brema - Tottenham Hotspur 1
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 X
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 1
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań 2
Środa:
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma 1
Cluj - FC Basel x
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa X
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
AC Milan - AJ Auxerre X
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 1
Twente Enschede - Inter Mediolan 2
Werder Brema - Tottenham Hotspur 1
Grupa B:
Olympique Lyon - Schalke 04 X
Benfica Lizbona - Hapoel Tel - Awiw 1
Grupa C:
Manchester United - Glasgow Rangers 1
Bursaspor - Valencia 2
Grupa D:
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
FC Kopenhaga - Rubin Kazań 2
Środa:
Grupa E:
Bayern Monachium - AS Roma 1
Cluj - FC Basel x
Grupa F:
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa X
Żylina - Chelsea Londyn 2
Grupa G:
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
AC Milan - AJ Auxerre X
Grupa H:
Arsenal Londyn - SC Braga 1
Szachtar Donieck - Partizan Belgrad 1