Zasady:
Typujemy tak jak zawsze wygra gospodarz 1 bedzie remis X wygra gość 2
Punktacja:
Poprawne trafienie wygranego lub remisu 1 pk .
Po kolejce najlepszy typer kolejki dostaje +1 pk
Terminarz według strony [www.uefa.com]
Pierwsza kolejka fazy grupowej
15 września 2011
19.00 PAOK-Tottenham
19.00 Shamrock Rovers-Rubin
19.00 Hannover-Standard
19.00 København-Vorskla
19.00 H. Tel-Aviv-Rapid Bucureşti
19.00 PSV-Legia
19.00 Zürich-Sporting
19.00 Lazio-Vaslui
19.00 Dynamo Kyiv-Stoke
19.00 Beşiktaş-M. Tel-Aviv
19.00 Slovan Bratislava-Athletic
19.00 PSG-Salzburg
21.00 AZ-Malmö
21.00 Austria Wien-Metalist
21.00 Club Brugge-Maribor
21.00 Birmingham-Braga
21.00 Udinese-Rennes
21.00 Atlético-Celtic
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca
21.00 Steaua-Schalke
21.00 Wisła Kraków-Odense
21.00 Fulham-Twente
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva
21.00 Anderlecht-AEK
Powodzenia!
Liga Europejska
Re: Liga Europejska
19.00 PAOK-Tottenham 2
19.00 Shamrock Rovers-Rubin 2
19.00 Hannover-Standard X
19.00 København-Vorskla 1
19.00 H. Tel-Aviv-Rapid Bucureşti 1
19.00 PSV-Legia 1
19.00 Zürich-Sporting 1
19.00 Lazio-Vaslui 1
19.00 Dynamo Kyiv-Stoke 1
19.00 Beşiktaş-M. Tel-Aviv X
19.00 Slovan Bratislava-Athletic 2
19.00 PSG-Salzburg 1
21.00 AZ-Malmö 1
21.00 Austria Wien-Metalist 1
21.00 Club Brugge-Maribor 1
21.00 Birmingham-Braga X
21.00 Udinese-Rennes 1
21.00 Atlético-Celtic 1
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense 1
21.00 Fulham-Twente 2
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva X
21.00 Anderlecht-AEK 1
19.00 Shamrock Rovers-Rubin 2
19.00 Hannover-Standard X
19.00 København-Vorskla 1
19.00 H. Tel-Aviv-Rapid Bucureşti 1
19.00 PSV-Legia 1
19.00 Zürich-Sporting 1
19.00 Lazio-Vaslui 1
19.00 Dynamo Kyiv-Stoke 1
19.00 Beşiktaş-M. Tel-Aviv X
19.00 Slovan Bratislava-Athletic 2
19.00 PSG-Salzburg 1
21.00 AZ-Malmö 1
21.00 Austria Wien-Metalist 1
21.00 Club Brugge-Maribor 1
21.00 Birmingham-Braga X
21.00 Udinese-Rennes 1
21.00 Atlético-Celtic 1
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense 1
21.00 Fulham-Twente 2
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva X
21.00 Anderlecht-AEK 1
Re: Liga Europejska
19.00 PAOK-Tottenham 2
19.00 Shamrock Rovers-Rubin 2
19.00 Hannover-Standard 1
19.00 København-Vorskla 1
19.00 H. Tel-Aviv-Rapid Bucureşti X
19.00 PSV-Legia 2
19.00 Zürich-Sporting 2
19.00 Lazio-Vaslui 1
19.00 Dynamo Kyiv-Stoke 1
19.00 Beşiktaş-M. Tel-Aviv 1
19.00 Slovan Bratislava-Athletic 2
19.00 PSG-Salzburg 1
21.00 AZ-Malmö X
21.00 Austria Wien-Metalist 1
21.00 Club Brugge-Maribor 1
21.00 Birmingham-Braga X
21.00 Udinese-Rennes 1
21.00 Atlético-Celtic X
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense 1
21.00 Fulham-Twente X
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva X
21.00 Anderlecht-AEK X
19.00 Shamrock Rovers-Rubin 2
19.00 Hannover-Standard 1
19.00 København-Vorskla 1
19.00 H. Tel-Aviv-Rapid Bucureşti X
19.00 PSV-Legia 2
19.00 Zürich-Sporting 2
19.00 Lazio-Vaslui 1
19.00 Dynamo Kyiv-Stoke 1
19.00 Beşiktaş-M. Tel-Aviv 1
19.00 Slovan Bratislava-Athletic 2
19.00 PSG-Salzburg 1
21.00 AZ-Malmö X
21.00 Austria Wien-Metalist 1
21.00 Club Brugge-Maribor 1
21.00 Birmingham-Braga X
21.00 Udinese-Rennes 1
21.00 Atlético-Celtic X
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense 1
21.00 Fulham-Twente X
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva X
21.00 Anderlecht-AEK X
Re: Liga Europejska
19.00 PAOK-Tottenham 2
19.00 Shamrock Rovers-Rubin 2
19.00 Hannover-Standard x
19.00 København-Vorskla 1
19.00 H. Tel-Aviv-Rapid Bucureşti 1
19.00 PSV-Legia 2
19.00 Zürich-Sporting 2
19.00 Lazio-Vaslui 1
19.00 Dynamo Kyiv-Stoke 1
19.00 Beşiktaş-M. Tel-Aviv 1
19.00 Slovan Bratislava-Athletic x
19.00 PSG-Salzburg 1
21.00 AZ-Malmö 1
21.00 Austria Wien-Metalist 1
21.00 Club Brugge-Maribor 1
21.00 Birmingham-Braga X
21.00 Udinese-Rennes 1
21.00 Atlético-Celtic 1
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense x
21.00 Fulham-Twente x
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva X
21.00 Anderlecht-AEK x
19.00 Shamrock Rovers-Rubin 2
19.00 Hannover-Standard x
19.00 København-Vorskla 1
19.00 H. Tel-Aviv-Rapid Bucureşti 1
19.00 PSV-Legia 2
19.00 Zürich-Sporting 2
19.00 Lazio-Vaslui 1
19.00 Dynamo Kyiv-Stoke 1
19.00 Beşiktaş-M. Tel-Aviv 1
19.00 Slovan Bratislava-Athletic x
19.00 PSG-Salzburg 1
21.00 AZ-Malmö 1
21.00 Austria Wien-Metalist 1
21.00 Club Brugge-Maribor 1
21.00 Birmingham-Braga X
21.00 Udinese-Rennes 1
21.00 Atlético-Celtic 1
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense x
21.00 Fulham-Twente x
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva X
21.00 Anderlecht-AEK x
Re: Liga Europejska
Panowie nawet nie typujcie bo nic z tego nie będzie, ten gość jest nieodpowiedzialny . To dzieciak, zachwile się mu znudzi podliczanie i będzie po typerze. Tutaj przykłady jak wcześniej "prowadził" 2 typery:
viewtopic.php?f=18&t=6789
viewtopic.php?f=18&t=4300
Amatorka i tyle.
viewtopic.php?f=18&t=6789
viewtopic.php?f=18&t=4300
Amatorka i tyle.
Re: Liga Europejska
Popieram JURT-a, nie polecam tego typera ...
Re: Liga Europejska
Pierwsza kolejka fazy grupowej
15 września 2011
19.00 PAOK-Tottenham 2
19.00 Shamrock Rovers-Rubin 1
19.00 Hannover-Standard 1
19.00 København-Vorskla 1
19.00 H. Tel-Aviv-Rapid Bucureşti 2
19.00 PSV-Legia 1
19.00 Zürich-Sporting 2
19.00 Lazio-Vaslui 1
19.00 Dynamo Kyiv-Stoke 1
19.00 Beşiktaş-M. Tel-Aviv 1
19.00 Slovan Bratislava-Athletic 2
19.00 PSG-Salzburg 1
21.00 AZ-Malmö 1
21.00 Austria Wien-Metalist 1
21.00 Club Brugge-Maribor 1
21.00 Birmingham-Braga 1
21.00 Udinese-Rennes 1
21.00 Atlético-Celtic 2
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense 1
21.00 Fulham-Twente 1
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva 1
21.00 Anderlecht-AEK 1
15 września 2011
19.00 PAOK-Tottenham 2
19.00 Shamrock Rovers-Rubin 1
19.00 Hannover-Standard 1
19.00 København-Vorskla 1
19.00 H. Tel-Aviv-Rapid Bucureşti 2
19.00 PSV-Legia 1
19.00 Zürich-Sporting 2
19.00 Lazio-Vaslui 1
19.00 Dynamo Kyiv-Stoke 1
19.00 Beşiktaş-M. Tel-Aviv 1
19.00 Slovan Bratislava-Athletic 2
19.00 PSG-Salzburg 1
21.00 AZ-Malmö 1
21.00 Austria Wien-Metalist 1
21.00 Club Brugge-Maribor 1
21.00 Birmingham-Braga 1
21.00 Udinese-Rennes 1
21.00 Atlético-Celtic 2
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense 1
21.00 Fulham-Twente 1
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva 1
21.00 Anderlecht-AEK 1
- nielegalny1910
- VIP
- Posty: 598
- Rejestracja: 4 maja 2010, 10:06
- Lokalizacja: SZOPENA
Re: Liga Europejska
15 września 2011
19.00 PAOK-Tottenham 2
19.00 Shamrock Rovers-Rubin X
19.00 Hannover-Standard 1
19.00 København-Vorskla X
19.00 H. Tel-Aviv-Rapid Bucureşti X
19.00 PSV-Legia 2
19.00 Zürich-Sporting 2
19.00 Lazio-Vaslui 1
19.00 Dynamo Kyiv-Stoke 1
19.00 Beşiktaş-M. Tel-Aviv X
19.00 Slovan Bratislava-Athletic 2
19.00 PSG-Salzburg 1
21.00 AZ-Malmö X
21.00 Austria Wien-Metalist X
21.00 Club Brugge-Maribor X
21.00 Birmingham-Braga 2
21.00 Udinese-Rennes 2
21.00 Atlético-Celtic 1
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense 1
21.00 Fulham-Twente 1
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva 2
21.00 Anderlecht-AEK 1
19.00 PAOK-Tottenham 2
19.00 Shamrock Rovers-Rubin X
19.00 Hannover-Standard 1
19.00 København-Vorskla X
19.00 H. Tel-Aviv-Rapid Bucureşti X
19.00 PSV-Legia 2
19.00 Zürich-Sporting 2
19.00 Lazio-Vaslui 1
19.00 Dynamo Kyiv-Stoke 1
19.00 Beşiktaş-M. Tel-Aviv X
19.00 Slovan Bratislava-Athletic 2
19.00 PSG-Salzburg 1
21.00 AZ-Malmö X
21.00 Austria Wien-Metalist X
21.00 Club Brugge-Maribor X
21.00 Birmingham-Braga 2
21.00 Udinese-Rennes 2
21.00 Atlético-Celtic 1
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense 1
21.00 Fulham-Twente 1
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva 2
21.00 Anderlecht-AEK 1
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Liga Europejska
Reszta już rozpoczęta (zaryzykuje, a nóż kolega doprowadzi typera do końca).
21.00 Club Brugge-Maribor 1
21.00 Birmingham-Braga X
21.00 Udinese-Rennes 1
21.00 Atlético-Celtic 1
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense 1
21.00 Fulham-Twente 1
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva X
21.00 Anderlecht-AEK 1
21.00 Club Brugge-Maribor 1
21.00 Birmingham-Braga X
21.00 Udinese-Rennes 1
21.00 Atlético-Celtic 1
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense 1
21.00 Fulham-Twente 1
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva X
21.00 Anderlecht-AEK 1
-
- Przyjaciel Forum
- Posty: 277
- Rejestracja: 27 lipca 2010, 17:21
Re: Liga Europejska
Wyniki
1 kolejka
Grupa A
2011-09-15 19:00 Shamrock Rovers - Rubin Kazań 0:3 (0:1)
2011-09-15 19:00 PAOK Saloniki - Tottenham Hotspur 0:0 (0:0)
Grupa B
2011-09-15 19:00 FC Kopenhaga - Worskła Połtawa 1:0 (0:0)
2011-09-15 19:00 Hannover 96 - Standard Liege 0:0 (0:0)
Grupa C
2011-09-15 19:00 Hapoel Tel-Awiw - Rapid Bukareszt 0:1 (0:0)
2011-09-15 19:00 PSV Eindhoven - Legia Warszawa 1:0 (1:0)
Grupa D
2011-09-15 19:00 FC Zurich - Sporting Lizbona 0:2 (0:2)
2011-09-15 19:00 SS Lazio Rzym - FC Vaslui 2:2 (1:0)
Grupa E
2011-09-15 19:00 Dynamo Kijów - Stoke City 1:1 (0:0)
2011-09-15 19:00 Besiktas Stambuł - Maccabi Tel Awiw 5:1 (2:0)
Grupa F
2011-09-15 19:00 Paris Saint-Germain - FC Red Bull Salzburg 3:1 (2:0)
2011-09-15 19:00 SK Slovan Bratislava - Athletic Bilbao 1:2 (1:2)
Grupa G
2011-09-15 21:05 Austria Wiedeń FK - Metalist Charków 1:2 (1:0)
2011-09-15 21:05 AZ Alkmaar - Malmo FF 4:1 (3:0)
Grupa H
2011-09-15 21:05 Birmingham City - Sporting Braga 1:3 (0:1)
2011-09-15 21:05 Club Brugge - NK Maribor 2:0 (2:0)
Grupa I
2011-09-15 21:05 Udinese Calcio - Stade Rennais 2:1 (1:1)
2011-09-15 21:05 Atletico Madryt - Celtic Glasgow 2:0 (1:0)
Grupa J
2011-09-15 21:05 Maccabi Hajfa - AEK Larnaka 1:0 (0:0)
2011-09-15 21:05 Steaua Bukareszt - Schalke Gelsenkirchen 0:0 (0:0)
Grupa K
2011-09-15 21:05 Fulham Londyn - Twente Enschede 1:1 (1:1)
2011-09-15 21:05 Wisła Kraków - Odense BK 1:3 (0:1)
Grupa L
2011-09-15 21:05 Anderlecht Bruksela - AEK Ateny 4:1 (3:1)
2011-09-15 21:05 SK Sturm Graz - Lokomotiw Moskwa 1:2 (1:2)
Odpowiedzi :
Łysy
19.00 PAOK - Tottencham 2
19.00 Shamrock Rovers-Rubin 2
19.00 Hannover-Standard X
19.00 København-Vorskla 1
19.00 H. Tel-Aviv-Rapid Bucureşti 1
19.00 PSV-Legia 1
19.00 Zürich-Sporting 1
19.00 Lazio-Vaslui 1
19.00 Dynamo Kyiv-Stoke 1
19.00 Beşiktaş-M. Tel-Aviv X
19.00 Slovan Bratislava-Athletic 2
19.00 PSG-Salzburg 1
21.00 AZ-Malmö 1
21.00 Austria Wien-Metalist 1
21.00 Club Brugge-Maribor 1
21.00 Birmingham-Braga X
21.00 Udinese-Rennes 1
21.00 Atlético-Celtic 1
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense 1
21.00 Fulham-Twente 2
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva X
21.00 Anderlecht-AEK 1
mamfejs
19.00 PAOK-Tottenham 2
19.00 Shamrock Rovers-Rubin 2
19.00 Hannover-Standard 1
19.00 København-Vorskla 1
19.00 H. Tel-Aviv-Rapid Bucureşti X
19.00 PSV-Legia 2
19.00 Zürich-Sporting 2
19.00 Lazio-Vaslui 1
19.00 Dynamo Kyiv-Stoke 1
19.00 Beşiktaş-M. Tel-Aviv 1
19.00 Slovan Bratislava-Athletic 2
19.00 PSG-Salzburg 1
21.00 AZ-Malmö X
21.00 Austria Wien-Metalist 1
21.00 Club Brugge-Maribor 1
21.00 Birmingham-Braga X
21.00 Udinese-Rennes 1
21.00 Atlético-Celtic X
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense 1
21.00 Fulham-Twente X
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva X
21.00 Anderlecht-AEK X
sasza
19.00 PAOK-Tottenham 2
19.00 Shamrock Rovers-Rubin 2
19.00 Hannover-Standard x
19.00 København-Vorskla 1
19.00 H. Tel-Aviv-Rapid Bucureşti 1
19.00 PSV-Legia 2
19.00 Zürich-Sporting 2
19.00 Lazio-Vaslui 1
19.00 Dynamo Kyiv-Stoke 1
19.00 Beşiktaş-M. Tel-Aviv 1
19.00 Slovan Bratislava-Athletic x
19.00 PSG-Salzburg 1
21.00 AZ-Malmö 1
21.00 Austria Wien-Metalist 1
21.00 Club Brugge - Maribor 1
21.00 Birmingham-Braga X
21.00 Udinese-Rennes 1
21.00 Atlético-Celtic 1
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense x
21.00 Fulham-Twente x
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva X
21.00 Anderlecht-AEK x
Mario
Pierwsza kolejka fazy grupowej
15 września 2011
19.00 PAOK-Tottenham 2
19.00 Shamrock Rovers-Rubin 1
19.00 Hannover-Standard 1
19.00 København-Vorskla 1
19.00 H. Tel-Aviv-Rapid Bucureşti 2
19.00 PSV-Legia 1
19.00 Zürich-Sporting 2
19.00 Lazio-Vaslui 1
19.00 Dynamo Kyiv-Stoke 1
19.00 Beşiktaş-M. Tel-Aviv 1
19.00 Slovan Bratislava-Athletic 2
19.00 PSG-Salzburg 1
21.00 AZ-Malmö 1
21.00 Austria Wien-Metalist 1
21.00 Club Brugge-Maribor 1
21.00 Birmingham-Braga 1
21.00 Udinese-Rennes 1
21.00 Atlético-Celtic 2
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense 1
21.00 Fulham-Twente 1
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva 1
21.00 Anderlecht-AEK 1
nielegalny1910
15 września 2011
19.00 PAOK-Tottenham 2
19.00 Shamrock Rovers-Rubin X
19.00 Hannover-Standard 1
19.00 København-Vorskla X
19.00 H. Tel-Aviv-Rapid Bucureşti X
19.00 PSV-Legia 2
19.00 Zürich-Sporting 2
19.00 Lazio-Vaslui 1
19.00 Dynamo Kyiv-Stoke 1
19.00 Beşiktaş-M. Tel-Aviv X
19.00 Slovan Bratislava-Athletic 2
19.00 PSG-Salzburg 1
21.00 AZ-Malmö X
21.00 Austria Wien-Metalist X
21.00 Club Brugge-Maribor X
21.00 Birmingham-Braga 2
21.00 Udinese-Rennes 2
21.00 Atlético-Celtic 1
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense 1
21.00 Fulham-Twente 1
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva 2
21.00 Anderlecht-AEK 1
Czarny Lotos
21.00 Club Brugge-Maribor 1
21.00 Birmingham-Braga X
21.00 Udinese-Rennes 1
21.00 Atlético-Celtic 1
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense 1
21.00 Fulham-Twente 1
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva X
21.00 Anderlecht-AEK 1
Typer kolejki Łysy tak jak mówiłem za najlepszego typera + 1 pk a więc z 12 pk Łysy ma 13
TABELA
1.Łysy - 13
2.mamfejs - 10
2.sasza - 10
2.Mario - 10
3.nielegalny1910 - 9
4.Lotos - 5
1 kolejka
Grupa A
2011-09-15 19:00 Shamrock Rovers - Rubin Kazań 0:3 (0:1)
2011-09-15 19:00 PAOK Saloniki - Tottenham Hotspur 0:0 (0:0)
Grupa B
2011-09-15 19:00 FC Kopenhaga - Worskła Połtawa 1:0 (0:0)
2011-09-15 19:00 Hannover 96 - Standard Liege 0:0 (0:0)
Grupa C
2011-09-15 19:00 Hapoel Tel-Awiw - Rapid Bukareszt 0:1 (0:0)
2011-09-15 19:00 PSV Eindhoven - Legia Warszawa 1:0 (1:0)
Grupa D
2011-09-15 19:00 FC Zurich - Sporting Lizbona 0:2 (0:2)
2011-09-15 19:00 SS Lazio Rzym - FC Vaslui 2:2 (1:0)
Grupa E
2011-09-15 19:00 Dynamo Kijów - Stoke City 1:1 (0:0)
2011-09-15 19:00 Besiktas Stambuł - Maccabi Tel Awiw 5:1 (2:0)
Grupa F
2011-09-15 19:00 Paris Saint-Germain - FC Red Bull Salzburg 3:1 (2:0)
2011-09-15 19:00 SK Slovan Bratislava - Athletic Bilbao 1:2 (1:2)
Grupa G
2011-09-15 21:05 Austria Wiedeń FK - Metalist Charków 1:2 (1:0)
2011-09-15 21:05 AZ Alkmaar - Malmo FF 4:1 (3:0)
Grupa H
2011-09-15 21:05 Birmingham City - Sporting Braga 1:3 (0:1)
2011-09-15 21:05 Club Brugge - NK Maribor 2:0 (2:0)
Grupa I
2011-09-15 21:05 Udinese Calcio - Stade Rennais 2:1 (1:1)
2011-09-15 21:05 Atletico Madryt - Celtic Glasgow 2:0 (1:0)
Grupa J
2011-09-15 21:05 Maccabi Hajfa - AEK Larnaka 1:0 (0:0)
2011-09-15 21:05 Steaua Bukareszt - Schalke Gelsenkirchen 0:0 (0:0)
Grupa K
2011-09-15 21:05 Fulham Londyn - Twente Enschede 1:1 (1:1)
2011-09-15 21:05 Wisła Kraków - Odense BK 1:3 (0:1)
Grupa L
2011-09-15 21:05 Anderlecht Bruksela - AEK Ateny 4:1 (3:1)
2011-09-15 21:05 SK Sturm Graz - Lokomotiw Moskwa 1:2 (1:2)
Odpowiedzi :
Łysy
19.00 PAOK - Tottencham 2
19.00 Shamrock Rovers-Rubin 2
19.00 Hannover-Standard X
19.00 København-Vorskla 1
19.00 H. Tel-Aviv-Rapid Bucureşti 1
19.00 PSV-Legia 1
19.00 Zürich-Sporting 1
19.00 Lazio-Vaslui 1
19.00 Dynamo Kyiv-Stoke 1
19.00 Beşiktaş-M. Tel-Aviv X
19.00 Slovan Bratislava-Athletic 2
19.00 PSG-Salzburg 1
21.00 AZ-Malmö 1
21.00 Austria Wien-Metalist 1
21.00 Club Brugge-Maribor 1
21.00 Birmingham-Braga X
21.00 Udinese-Rennes 1
21.00 Atlético-Celtic 1
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense 1
21.00 Fulham-Twente 2
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva X
21.00 Anderlecht-AEK 1
mamfejs
19.00 PAOK-Tottenham 2
19.00 Shamrock Rovers-Rubin 2
19.00 Hannover-Standard 1
19.00 København-Vorskla 1
19.00 H. Tel-Aviv-Rapid Bucureşti X
19.00 PSV-Legia 2
19.00 Zürich-Sporting 2
19.00 Lazio-Vaslui 1
19.00 Dynamo Kyiv-Stoke 1
19.00 Beşiktaş-M. Tel-Aviv 1
19.00 Slovan Bratislava-Athletic 2
19.00 PSG-Salzburg 1
21.00 AZ-Malmö X
21.00 Austria Wien-Metalist 1
21.00 Club Brugge-Maribor 1
21.00 Birmingham-Braga X
21.00 Udinese-Rennes 1
21.00 Atlético-Celtic X
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense 1
21.00 Fulham-Twente X
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva X
21.00 Anderlecht-AEK X
sasza
19.00 PAOK-Tottenham 2
19.00 Shamrock Rovers-Rubin 2
19.00 Hannover-Standard x
19.00 København-Vorskla 1
19.00 H. Tel-Aviv-Rapid Bucureşti 1
19.00 PSV-Legia 2
19.00 Zürich-Sporting 2
19.00 Lazio-Vaslui 1
19.00 Dynamo Kyiv-Stoke 1
19.00 Beşiktaş-M. Tel-Aviv 1
19.00 Slovan Bratislava-Athletic x
19.00 PSG-Salzburg 1
21.00 AZ-Malmö 1
21.00 Austria Wien-Metalist 1
21.00 Club Brugge - Maribor 1
21.00 Birmingham-Braga X
21.00 Udinese-Rennes 1
21.00 Atlético-Celtic 1
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense x
21.00 Fulham-Twente x
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva X
21.00 Anderlecht-AEK x
Mario
Pierwsza kolejka fazy grupowej
15 września 2011
19.00 PAOK-Tottenham 2
19.00 Shamrock Rovers-Rubin 1
19.00 Hannover-Standard 1
19.00 København-Vorskla 1
19.00 H. Tel-Aviv-Rapid Bucureşti 2
19.00 PSV-Legia 1
19.00 Zürich-Sporting 2
19.00 Lazio-Vaslui 1
19.00 Dynamo Kyiv-Stoke 1
19.00 Beşiktaş-M. Tel-Aviv 1
19.00 Slovan Bratislava-Athletic 2
19.00 PSG-Salzburg 1
21.00 AZ-Malmö 1
21.00 Austria Wien-Metalist 1
21.00 Club Brugge-Maribor 1
21.00 Birmingham-Braga 1
21.00 Udinese-Rennes 1
21.00 Atlético-Celtic 2
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense 1
21.00 Fulham-Twente 1
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva 1
21.00 Anderlecht-AEK 1
nielegalny1910
15 września 2011
19.00 PAOK-Tottenham 2
19.00 Shamrock Rovers-Rubin X
19.00 Hannover-Standard 1
19.00 København-Vorskla X
19.00 H. Tel-Aviv-Rapid Bucureşti X
19.00 PSV-Legia 2
19.00 Zürich-Sporting 2
19.00 Lazio-Vaslui 1
19.00 Dynamo Kyiv-Stoke 1
19.00 Beşiktaş-M. Tel-Aviv X
19.00 Slovan Bratislava-Athletic 2
19.00 PSG-Salzburg 1
21.00 AZ-Malmö X
21.00 Austria Wien-Metalist X
21.00 Club Brugge-Maribor X
21.00 Birmingham-Braga 2
21.00 Udinese-Rennes 2
21.00 Atlético-Celtic 1
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense 1
21.00 Fulham-Twente 1
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva 2
21.00 Anderlecht-AEK 1
Czarny Lotos
21.00 Club Brugge-Maribor 1
21.00 Birmingham-Braga X
21.00 Udinese-Rennes 1
21.00 Atlético-Celtic 1
21.00 M. Haifa-AEK Larnaca 1
21.00 Steaua-Schalke 2
21.00 Wisła Kraków-Odense 1
21.00 Fulham-Twente 1
21.00 Sturm-Lokomotiv Moskva X
21.00 Anderlecht-AEK 1
Typer kolejki Łysy tak jak mówiłem za najlepszego typera + 1 pk a więc z 12 pk Łysy ma 13
TABELA
1.Łysy - 13
2.mamfejs - 10
2.sasza - 10
2.Mario - 10
3.nielegalny1910 - 9
4.Lotos - 5
-
- Przyjaciel Forum
- Posty: 277
- Rejestracja: 27 lipca 2010, 17:21
Re: Liga Europejska
2 kolejka
Grupa A
2011-09-29 18:00 Rubin Kazań - PAOK Saloniki
2011-09-29 21:05 Tottenham Hotspur - Shamrock Rovers
Grupa B
2011-09-29 21:05 Standard Liege - FC Kopenhaga
2011-09-29 21:05 Worskła Połtawa - Hannover 96
Grupa C
2011-09-29 21:05 Legia Warszawa - Hapoel Tel-Awiw
2011-09-29 21:05 Rapid Bukareszt - PSV Eindhoven
Grupa D
2011-09-29 21:05 FC Vaslui - FC Zurich
2011-09-29 21:05 Sporting Lizbona - SS Lazio Rzym
Grupa E
2011-09-29 21:05 Maccabi Tel Awiw - Dynamo Kijów
2011-09-29 21:05 Stoke City - Besiktas Stambuł
Grupa F
2011-09-29 21:05 Athletic Bilbao - Paris Saint-Germain
2011-09-29 21:05 FC Red Bull Salzburg - SK Slovan Bratislava
Grupa G
2011-09-29 19:00 Malmo FF - Austria Wiedeń FK
2011-09-29 19:00 Metalist Charków - AZ Alkmaar
Grupa H
2011-09-29 19:00 NK Maribor - Birmingham City
2011-09-29 19:00 Sporting Braga - Club Brugge
Grupa I
2011-09-29 19:00 Celtic Glasgow - Udinese Calcio
2011-09-29 19:00 Stade Rennais - Atletico Madryt
Grupa J
2011-09-29 19:00 Schalke Gelsenkirchen - Maccabi Hajfa
2011-09-29 19:00 AEK Larnaka - Steaua Bukareszt
Grupa K
2011-09-29 19:00 Odense BK - Fulham Londyn
2011-09-29 19:00 Twente Enschede - Wisła Kraków
Grupa L
2011-09-29 18:00 Lokomotiw Moskwa - Anderlecht Bruksela
2011-09-29 19:00 AEK Ateny - SK Sturm Graz
Zapraszam do typowania
Grupa A
2011-09-29 18:00 Rubin Kazań - PAOK Saloniki
2011-09-29 21:05 Tottenham Hotspur - Shamrock Rovers
Grupa B
2011-09-29 21:05 Standard Liege - FC Kopenhaga
2011-09-29 21:05 Worskła Połtawa - Hannover 96
Grupa C
2011-09-29 21:05 Legia Warszawa - Hapoel Tel-Awiw
2011-09-29 21:05 Rapid Bukareszt - PSV Eindhoven
Grupa D
2011-09-29 21:05 FC Vaslui - FC Zurich
2011-09-29 21:05 Sporting Lizbona - SS Lazio Rzym
Grupa E
2011-09-29 21:05 Maccabi Tel Awiw - Dynamo Kijów
2011-09-29 21:05 Stoke City - Besiktas Stambuł
Grupa F
2011-09-29 21:05 Athletic Bilbao - Paris Saint-Germain
2011-09-29 21:05 FC Red Bull Salzburg - SK Slovan Bratislava
Grupa G
2011-09-29 19:00 Malmo FF - Austria Wiedeń FK
2011-09-29 19:00 Metalist Charków - AZ Alkmaar
Grupa H
2011-09-29 19:00 NK Maribor - Birmingham City
2011-09-29 19:00 Sporting Braga - Club Brugge
Grupa I
2011-09-29 19:00 Celtic Glasgow - Udinese Calcio
2011-09-29 19:00 Stade Rennais - Atletico Madryt
Grupa J
2011-09-29 19:00 Schalke Gelsenkirchen - Maccabi Hajfa
2011-09-29 19:00 AEK Larnaka - Steaua Bukareszt
Grupa K
2011-09-29 19:00 Odense BK - Fulham Londyn
2011-09-29 19:00 Twente Enschede - Wisła Kraków
Grupa L
2011-09-29 18:00 Lokomotiw Moskwa - Anderlecht Bruksela
2011-09-29 19:00 AEK Ateny - SK Sturm Graz
Zapraszam do typowania
-
- Przyjaciel Forum
- Posty: 277
- Rejestracja: 27 lipca 2010, 17:21
Re: Liga Europejska
2 kolejka
Grupa A
2011-09-29 18:00 Rubin Kazań - PAOK Saloniki X
2011-09-29 21:05 Tottenham Hotspur - Shamrock Rovers 1
Grupa B
2011-09-29 21:05 Standard Liege - FC Kopenhaga 2
2011-09-29 21:05 Worskła Połtawa - Hannover 96 X
Grupa C
2011-09-29 21:05 Legia Warszawa - Hapoel Tel-Awiw X
2011-09-29 21:05 Rapid Bukareszt - PSV Eindhoven 2
Grupa D
2011-09-29 21:05 FC Vaslui - FC Zurich 1
2011-09-29 21:05 Sporting Lizbona - SS Lazio Rzym 2
Grupa E
2011-09-29 21:05 Maccabi Tel Awiw - Dynamo Kijów 1
2011-09-29 21:05 Stoke City - Besiktas Stambuł 1
Grupa F
2011-09-29 21:05 Athletic Bilbao - Paris Saint-Germain 2
2011-09-29 21:05 FC Red Bull Salzburg - SK Slovan Bratislava X
Grupa G
2011-09-29 19:00 Malmo FF - Austria Wiedeń FK 1
2011-09-29 19:00 Metalist Charków - AZ Alkmaar 2
Grupa H
2011-09-29 19:00 NK Maribor - Birmingham City 1
2011-09-29 19:00 Sporting Braga - Club Brugge 2
Grupa I
2011-09-29 19:00 Celtic Glasgow - Udinese Calcio X
2011-09-29 19:00 Stade Rennais - Atletico Madryt 2
Grupa J
2011-09-29 19:00 Schalke Gelsenkirchen - Maccabi Hajfa 1
2011-09-29 19:00 AEK Larnaka - Steaua Bukareszt 2
Grupa K
2011-09-29 19:00 Odense BK - Fulham Londyn 1
2011-09-29 19:00 Twente Enschede - Wisła Kraków X
Grupa L
2011-09-29 18:00 Lokomotiw Moskwa - Anderlecht Bruksela 1
2011-09-29 19:00 AEK Ateny - SK Sturm Graz 1
Grupa A
2011-09-29 18:00 Rubin Kazań - PAOK Saloniki X
2011-09-29 21:05 Tottenham Hotspur - Shamrock Rovers 1
Grupa B
2011-09-29 21:05 Standard Liege - FC Kopenhaga 2
2011-09-29 21:05 Worskła Połtawa - Hannover 96 X
Grupa C
2011-09-29 21:05 Legia Warszawa - Hapoel Tel-Awiw X
2011-09-29 21:05 Rapid Bukareszt - PSV Eindhoven 2
Grupa D
2011-09-29 21:05 FC Vaslui - FC Zurich 1
2011-09-29 21:05 Sporting Lizbona - SS Lazio Rzym 2
Grupa E
2011-09-29 21:05 Maccabi Tel Awiw - Dynamo Kijów 1
2011-09-29 21:05 Stoke City - Besiktas Stambuł 1
Grupa F
2011-09-29 21:05 Athletic Bilbao - Paris Saint-Germain 2
2011-09-29 21:05 FC Red Bull Salzburg - SK Slovan Bratislava X
Grupa G
2011-09-29 19:00 Malmo FF - Austria Wiedeń FK 1
2011-09-29 19:00 Metalist Charków - AZ Alkmaar 2
Grupa H
2011-09-29 19:00 NK Maribor - Birmingham City 1
2011-09-29 19:00 Sporting Braga - Club Brugge 2
Grupa I
2011-09-29 19:00 Celtic Glasgow - Udinese Calcio X
2011-09-29 19:00 Stade Rennais - Atletico Madryt 2
Grupa J
2011-09-29 19:00 Schalke Gelsenkirchen - Maccabi Hajfa 1
2011-09-29 19:00 AEK Larnaka - Steaua Bukareszt 2
Grupa K
2011-09-29 19:00 Odense BK - Fulham Londyn 1
2011-09-29 19:00 Twente Enschede - Wisła Kraków X
Grupa L
2011-09-29 18:00 Lokomotiw Moskwa - Anderlecht Bruksela 1
2011-09-29 19:00 AEK Ateny - SK Sturm Graz 1
Re: Liga Europejska
Mój nick pisze się mamfejM
Grupa A
Rubin Kazań - PAOK Saloniki 1
Tottenham Hotspur - Shamrock Rovers 1
Grupa B
Standard Liege - FC Kopenhaga X
Worskła Połtawa - Hannover 96 2
Grupa C
Legia Warszawa - Hapoel Tel-Awiw 1
Rapid Bukareszt - PSV Eindhoven 2
Grupa D
FC Vaslui - FC Zurich 2
Sporting Lizbona - SS Lazio Rzym X
Grupa E
Maccabi Tel Awiw - Dynamo Kijów 2
Stoke City - Besiktas Stambuł 2
Grupa F
Athletic Bilbao - Paris Saint-Germain 2
FC Red Bull Salzburg - SK Slovan Bratislava X
Grupa G
Malmo FF - Austria Wiedeń FK 2
Metalist Charków - AZ Alkmaar 2
Grupa H
NK Maribor - Birmingham City X
Sporting Braga - Club Brugge 1
Grupa I
Celtic Glasgow - Udinese Calcio X
Stade Rennais - Atletico Madryt 2
Grupa J
Schalke Gelsenkirchen - Maccabi Hajfa 1
AEK Larnaka - Steaua Bukareszt 2
Grupa K
Odense BK - Fulham Londyn 2
Twente Enschede - Wisła Kraków 1
Grupa L
Lokomotiw Moskwa - Anderlecht Bruksela 2
AEK Ateny - SK Sturm Graz 1
Grupa A
Rubin Kazań - PAOK Saloniki 1
Tottenham Hotspur - Shamrock Rovers 1
Grupa B
Standard Liege - FC Kopenhaga X
Worskła Połtawa - Hannover 96 2
Grupa C
Legia Warszawa - Hapoel Tel-Awiw 1
Rapid Bukareszt - PSV Eindhoven 2
Grupa D
FC Vaslui - FC Zurich 2
Sporting Lizbona - SS Lazio Rzym X
Grupa E
Maccabi Tel Awiw - Dynamo Kijów 2
Stoke City - Besiktas Stambuł 2
Grupa F
Athletic Bilbao - Paris Saint-Germain 2
FC Red Bull Salzburg - SK Slovan Bratislava X
Grupa G
Malmo FF - Austria Wiedeń FK 2
Metalist Charków - AZ Alkmaar 2
Grupa H
NK Maribor - Birmingham City X
Sporting Braga - Club Brugge 1
Grupa I
Celtic Glasgow - Udinese Calcio X
Stade Rennais - Atletico Madryt 2
Grupa J
Schalke Gelsenkirchen - Maccabi Hajfa 1
AEK Larnaka - Steaua Bukareszt 2
Grupa K
Odense BK - Fulham Londyn 2
Twente Enschede - Wisła Kraków 1
Grupa L
Lokomotiw Moskwa - Anderlecht Bruksela 2
AEK Ateny - SK Sturm Graz 1
Re: Liga Europejska
kamilmilus11 mam rozumiec ze mecze na zielono to dobrze wytypowane. i wydaje mi sie ze umiem liczyc. i mam takze 12 dobrze wytypowanych a zaliczyłes mi 10. prosze o poprawe tabeli
Re: Liga Europejska
Mario dodawanie niedawno zaczęli przerabiać w szkole także cierpliwości, kilka pomyłek jeszcze się zdarzy